Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MDDr. Jiří Otrusina Jiný

Absolutní spokojenost. Žádná bolest při vrtání ani při čištění kanálků … luxusní zážitek.Moc děkuji

MUDr. Ladislav Gregor Jiný

Velmi odborny zakrok, individualni pristup, perfektni a zkusena prace.
    Mam srovnani s jinymi zubari.

MDDr. Jiří Otrusina Jiný

Úžasný pan doktor. Profesionální, rychlý, bezbolestný a velmi šikovný. K zubaři se již nebojím, naopak ..

MUDr. Ladislav Gregor

Dnes jedna z najhorších skúseností, aké so zubármi mám. Prezentovala som dnes pred opravou zubov doktorovi svoju predstavu, pretože išlo o estetickú záležitosť - dve predné zuby a výplň na nich, tak nech viem, čo očakávať, a nie som sklamaná. A to bol spúšťač nejakej malej prednášky. Dostala som vynadané, že ak chcem estetickú záležitosť, tak jedine fazetami, a že mi to už bolo povedané, výplne sú vraj funkčná záležitosť a bude ju vraj stále vidieť. Pretože som nechcela brúsiť zo zuba, rozhodla som sa pre výplň s tým, že pre fazetu sa môžem rozhodnúť hocikedy v budúcnosti. Takto nahnevane a ako s malým dieťaťom mi už ale nikto dlho nič "nevysvetľoval" a ja som ostala nejaká prekričaná.
    S výsledok opravy zubov som spokojná priemerne, až podpriemerne. Jeden zub skončil parádne, s druhým sa podaril tvar, ale nie farba. Tá je horšia ako plomba, ktorú som tam mala predtým. Teraz je fakt jasné, že tam tú vyplň mám. Za opravu dvoch predných zubov som zaplatila príjemných 5000 Kč a odchádzala som s malou dušičkou a pocitom, že mám byť rada s tým, nevymýšľať, a snáď nemať vlastné nároky na to, za čo si zaplatím.

SORRISO DENTAL s.r.o.

Vstřícný a bezproblémový přístup. Mohu vřele doporučit jak služby ortodoncie MUDr. Vladimíra Filipi, tak zubní hygienu u Elišky Řiháčkové Remundové.

Kontakt

Nové sady 2, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna