SORRISO DENTAL s.r.o.

Nové sady 2

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: MDDr. Jiří Otrusina Jiný

Úžasný pan doktor. Profesionální, rychlý, bezbolestný a velmi šikovný. K zubaři se již nebojím, naopak ..

Lékař: MUDr. Ladislav Gregor

Dnes jedna z najhorších skúseností, aké so zubármi mám. Prezentovala som dnes pred opravou zubov doktorovi svoju predstavu, pretože išlo o estetickú záležitosť - dve predné zuby a výplň na nich, tak nech viem, čo očakávať, a nie som sklamaná. A to bol spúšťač nejakej malej prednášky. Dostala som vynadané, že ak chcem estetickú záležitosť, tak jedine fazetami, a že mi to už bolo povedané, výplne sú vraj funkčná záležitosť a bude ju vraj stále vidieť. Pretože som nechcela brúsiť zo zuba, rozhodla som sa pre výplň s tým, že pre fazetu sa môžem rozhodnúť hocikedy v budúcnosti. Takto nahnevane a ako s malým dieťaťom mi už ale nikto dlho nič "nevysvetľoval" a ja som ostala nejaká prekričaná.
    S výsledok opravy zubov som spokojná priemerne, až podpriemerne. Jeden zub skončil parádne, s druhým sa podaril tvar, ale nie farba. Tá je horšia ako plomba, ktorú som tam mala predtým. Teraz je fakt jasné, že tam tú vyplň mám. Za opravu dvoch predných zubov som zaplatila príjemných 5000 Kč a odchádzala som s malou dušičkou a pocitom, že mám byť rada s tým, nevymýšľať, a snáď nemať vlastné nároky na to, za čo si zaplatím.

Vstřícný a bezproblémový přístup. Mohu vřele doporučit jak služby ortodoncie MUDr. Vladimíra Filipi, tak zubní hygienu u Elišky Řiháčkové Remundové.