Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
5 názorů

R
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Pokud se vám jako pacientovi, který je poprvé na plicním několikrát nepovede správně provést vyšetření na spinometru, tak dostanete od doktorky kritické poznámky o své neschopnosti dýchat. Doktorka poté neopomněla hlasitě na chodbě na toto upozornit i sekretářky na recepci a napsat do svého nálezu. Nemělo to přitom žádnou souvislost s důvodem návštěvy ordinace.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient
Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická kontrola

Paní doktorka s pacientem hovoří, zajímá se. Její přístup je velmi lidský. Dle mého je to zkušená odborná lékařka s komplexním přístupem k pacientovi.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je bezvadná, trpělivá, lidská a pečlivá. Velmi pozitivní zkušenost, přeji paní doktorce vše dobré a spokojené pacienty.


O
Ověřeny pacient

Souhlasím s předchozím hodnocením. K paní doktorce chodím už delší dobu a jsem naprosto spokojená. Vyléčila mě z astmatu, přitom má velmi profesionální a lidský přístup. Kdyby takoví byli všichni lékaři, ubylo by nemocných.


V
Ověřeny pacient

Ještě nikdy jsem se nesetkal ve zdravotnictví s tak milým a profesionálním přístupem. Již po 15 minutách v čekárně se mi paní doktorka osobně omluvila, že musím čekat, neboť měla přede mnou vážný případ. Osobní komunikace velmi příjemná, vše bylo pečlivě vyšetřeno a ochotně vysvětleno. Poprvé jsem si v ordinaci připadal nejen jako člověk, ale i jako klient.
Toto je doktor, na jehož návštěvu se budete příště těšit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti