Nejčastěji hledané služby

Ordinace klinické psychologie DiLea Trade, s.r.o.

Pracuji na pozici psychologa ve zdravotnictví. Vzdělání jsem získala na University of New York in Prague a pokračuji v postgraduálním vzdělávání na Fi...

• klinická psychologie
  • dětská psychologie
  • psychoterapie

Umístění: Ordinace klinické psychologie DiLea Trade, s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

U paní psycholožky Kateřiny se mi dostalo milého, citlivého a empatického přístupu. Při terepii jsem se cítil bezpečně a mohl řešit jakékoliv své potíže. Oceňuji hlavně její aktivní přístup v psychoterapii s prvky KBT terapie. Její znalosti jsou na vysoké úrovni a viděl jsem velkou snahu udělat pro mě maximum. Kladné hodnocení potrhuje čisté a příjemné prostředí plus snaha maximálně vyhovět při plánování termínů návštěv.
Za mě moc doporučuji a děkuji za vše. :-)

Umístění: Ordinace klinické psychologie DiLea Trade, s.r.o. individuální psychoterapie

Optimistický a proaktivní přístup paní terapeutky je pro mě vítaným protipólem k vlastnímu léta pěstovanému cynismu a častým pocitům, že nic nemá smysl a změna není možná. V rámci aplikování metod KBT v praxi se dokonce podařilo několikrát mě přimět k nějaké akci, což považuji za úctyhodný výkon. Mám pocit, že zde mohu mluvit o čemkoli, co mě trápí (i těší), bez toho, abych musel dlouze přemýšlet, jestli dané téma není příliš banální nebo "trapné". Nejedná se o moji první zkušenost s terapií a o to víc si těchto pozitivních aspektů, které neberu jako samozřejmost, vážím. Doporučuji.

skvělá psycholožka, empatická vždy mi se vším pomohla vřele doporučuji

Umístění: Ordinace klinické psychologie DiLea Trade, s.r.o. psychologické konzultace

Kateřinu mohu jen doporučit, odborník na správném místě!

Jsem s terapií velice spokojený.
Paní magistra je jako osoba velmi empatická, vnímavá, je vidět její zájem o pacienta a má vždy dobře připravené každé sezení, které dokáže vést a zároveň dává klientovy dostatečný prostor v případě jeho potřeby více podrobně probrat jednotlivé aspekty problému, se kterým přichází.
Jako od psycholožky a psychoterapeutky vnímám její logický nadhled, důvtip, zkušenost, velké znalosti v oboru a také milou a sympatickou povahu, která je dle mého názoru pro toto povolání klíčová.
Shrnutím ji mohu doporučit každému, kdo vyhledává pomoc odborníka.