Umístění: Urologie Malešice

Dobrý den. Paní doktorka byla opět velmi milá a perfektní. Ochotně mi vše vysvětlila a vyšetření nebylo ani v nejmenším nepříjemné. Je to první lékař, který má mou absolutní důvěru a těším se z rozhodnutí, že jsem si vybral právě paní doktorku Friedovou. Děkuji a moc doporučuji.

ul. Plaňanská, Praha 10, Praha
Urologie Malešice (mapa)

Urodynamické vyšetření

Biofeedback

Uroflowmetrie + 3 Více

Kalibrace

Sonografie

Běžný termín

Lékařskou praxi vykonávám od r. 1994. Absolvovala jsem Lékařskou fakultu UPJŠ v Košicích. Od r. 1994 do r. 2012 jsem pracovala postupně na Urologic...

• urologické onemocnění

Umístění: Urologie Malešice

K paní doktorce jsme se objednala na základě velmi kladných názorů ostatních pacientů. Za mě: profesionální, pečlivá, empatická, milá s lidským přístupem. Mohu vřele doporučit!
V čekárně jsem nečekala, platil čas na který jsem byla objednána.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem na prohlídce poprvé a šel jsem na vyšetření s obavou, že to bude nepříjemné, ale paní doktorka mě ihned vyvedla z omylu, protože byla úžasná a všechno proběhlo na výbornou. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce jsem se objednala na doporučení obvodní lékařky, která chtěla mít jistotu, že je vše v pořádku. Paní doktorka je velmi příjemná a jak již zde bylo několikrát napsáno při vyšetření vše vysvětluje. Příjemná byla i sestřička.
V případě, že bych v budoucnu musela vyhledat ošetření urologa určitě se znovu obrátím na paní doktorku Friedovou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem si zvolila na základě zde zveřejněných ohlasů. A jsem tomu moc ráda. U lékaře je kromě odbornosti nutná i trpělivost a způsob komunikace s pacientem. Moje představy o dobrém lékaři paní doktorka stoprocentně splňuje. Příjemné prostředí dotváří i sestřička. Velmi oceňuji i možnost objednání on-line.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dr. Friedová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za milé přijetí v ordinaci. Vcházela jsem do ordinace pŕesně na čas, kdy jsem byla objednána. Paní doktorka mě trpělivě vysvětlila vše potŕebné k mé diagnóze, tím uklidnila nervózního pacienta. Rozhodně každému doporučím právě tuto ordinaci. Jana

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvely pristup a dokladne vysetrenie viedlo k maximalnej spokojnosti z mojej strany. Pani doktorka vdacne zodpovie akekolvek otazky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lékařka na svém místě, zajímá se o pacienta, vše vysvětlí, empatická, výborný diagnostik, mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se k mnoha níže uvedeným kladným ohlasům a souhlasím s pečlivostí a skvělým přístupem paní doktorky. Na vysoké úrovni je také komunikace s pacientem, vysvětlení všech zákroků a nastínění budoucího postupu v léčbě atd.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Výborná sestřička v čele s paní doktorkou, milá, usměvavá, vstřícná. Má přehled. Tento přístup má málokdo

Běžný termín

Sonografie

Urodynamické vyšetření

Kalibrace

Uroflowmetrie

Biofeedback

Umístění: Urologie Malešice

V čekárně jsem nečekala, platil čas na který jsem byla objednána.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dr. Friedová

82 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám dotaz - ve středu jsem po delší dobu zadržela močení, celý močák se mi "narušil", chodila jsem pak na wc každou chvíli a hodně rozbolela záda dole. Velmi mě také bolela hlava, na což jinak netrpím. Odpoledne jsme měla zvýšenou teplotu a "třesavku", záda bolela hodně v dolní části a taky šla bolest jakoby do kyčlí a i do nohou + velká únava.
    (Předtím o víkendu jsem měla částečný "náběh"na gynekol.zánět, ten však přestal a taky mě pobolívalo břicho, to je také ok). . Při močení nic nebolí, celkem se to ustálilo, ale stále mě bolí v dolní části zad - taková mírné tupé pobolívání. Chtěla jsem se zeptat, zda se může např. jednat o zánět ledvin? je možné, že by to vzniklo po zadrženém močení? bojím se, zda když počkám několik dnů, abych něco nezanedbala, ale bolest není tak velká, abych běžela hned k lékaři....nevím, jaký by měl případný zánět ledvin průběh - zhoršovalo by se to rapidně? když příznaky ustoupí, mohu být klidná? mám strach, aby to nepřerostlo v něco chronického..mám možnost v práci udělat sedimentaci, prokázalo by se tím něco? nebo proužky na moč? ukáží mi něco? děkuji moc

Dobrý den, zkuste si test moči phan papírkem, při patologickém nálezu nebo při trvání potíží si zajděte na vyšetření, s pozdravem Friedová

MUDr. Katarína Friedová

• Dobrý den, už více jak 2 měsíce cítím nepohodu, nepříjemný pocit v šourku, někdy více, někdy méně, občas taková vystřelující bolest. Prohmatával jsem si varlata a nic atypického jsem neobjevil, přítelkyně také ne. Žádné zvětšení, zmenšení, ztvrdnutí, bulka, nic... Měl bych 2 dotazy: 1) oč by se mohlo jednat? 2) Rakovina varlat je vždy spojena s bulkou na varlatech, nebo rakovina varlat může být i bez bulky na varleti? Děkuji, L.

Dobrý den, doporučuji vám dojít k vyšetření, a poté vám lékař řekne nález, nádor varlete se diagnostikuje pohmatem, ultrazvukem a nálezem nádorových markerů v krvi, s pozdravem Friedová

• urologické onemocnění

• urologie