ul. Plaňanská, Praha 10 , Praha

Kalibrace +3 Více

Sonografie

Urodynamické vyšetření

Uroflowmetrie

Zobrazit ostatní urologů v okolí

Lékařskou praxi vykonávám od r. 1994. Absolvovala jsem Lékařskou fakultu UPJŠ v Košicích. Od r. 1994 do r. 2012 jsem pracovala postupně na Urologic...

• urologické onemocnění

Biofeedback

Běžný termín

Kalibrace

Sonografie

Urodynamické vyšetření

Uroflowmetrie

Urologie Malešice

Umístění: jiné místo Zánět močové trubice a prostaty

Paní doktorka je příjemná. Cítil jsem se u ní dobře a hlavně bezpečně. Vyšetření provede šetrně, pacienta v klidu vyslechne, snaží se pomoci. Návštěvy se člověk určitě bát nemusí.

Umístění: Urologie Malešice

Dobrý den. Paní doktorka byla opět velmi milá a perfektní. Ochotně mi vše vysvětlila a vyšetření nebylo ani v nejmenším nepříjemné. Je to první lékař, který má mou absolutní důvěru a těším se z rozhodnutí, že jsem si vybral právě paní doktorku Friedovou. Děkuji a moc doporučuji.

Děkuji za hodnocení, Friedova

Umístění: Urologie Malešice

K paní doktorce jsme se objednala na základě velmi kladných názorů ostatních pacientů. Za mě: profesionální, pečlivá, empatická, milá s lidským přístupem. Mohu vřele doporučit!
V čekárně jsem nečekala, platil čas na který jsem byla objednána.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl jsem na prohlídce poprvé a šel jsem na vyšetření s obavou, že to bude nepříjemné, ale paní doktorka mě ihned vyvedla z omylu, protože byla úžasná a všechno proběhlo na výbornou. Paní doktorku mohu jedině doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K paní doktorce jsem se objednala na doporučení obvodní lékařky, která chtěla mít jistotu, že je vše v pořádku. Paní doktorka je velmi příjemná a jak již zde bylo několikrát napsáno při vyšetření vše vysvětluje. Příjemná byla i sestřička.
V případě, že bych v budoucnu musela vyhledat ošetření urologa určitě se znovu obrátím na paní doktorku Friedovou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorku jsem si zvolila na základě zde zveřejněných ohlasů. A jsem tomu moc ráda. U lékaře je kromě odbornosti nutná i trpělivost a způsob komunikace s pacientem. Moje představy o dobrém lékaři paní doktorka stoprocentně splňuje. Příjemné prostředí dotváří i sestřička. Velmi oceňuji i možnost objednání on-line.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dr. Friedová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za milé přijetí v ordinaci. Vcházela jsem do ordinace pŕesně na čas, kdy jsem byla objednána. Paní doktorka mě trpělivě vysvětlila vše potŕebné k mé diagnóze, tím uklidnila nervózního pacienta. Rozhodně každému doporučím právě tuto ordinaci. Jana

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, Dr. Friedová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvely pristup a dokladne vysetrenie viedlo k maximalnej spokojnosti z mojej strany. Pani doktorka vdacne zodpovie akekolvek otazky.

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, Dr. Friedová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lékařka na svém místě, zajímá se o pacienta, vše vysvětlí, empatická, výborný diagnostik, mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se k mnoha níže uvedeným kladným ohlasům a souhlasím s pečlivostí a skvělým přístupem paní doktorky. Na vysoké úrovni je také komunikace s pacientem, vysvětlení všech zákroků a nastínění budoucího postupu v léčbě atd.

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pisali ste mi na moj dotaz ze nejasne nalezy u pohlavne prenosnych ochoreni je najlepsie riesit cestou infekcnej kliniky ale ako som vam uz pisala tie testy RRR a TPHA mi robili minuly rok az 4krat a boli negativne tak boli jasne podla lekarov co mi robili tie testy len som bola na tych testoch az po 13tich rokoch od rizika prvy krat a teraz sa bojim ze by tie protilatky mohli za tak vela rokov vymiznut ale viaceri lekari mi povedali ze keby som mala tu chorobu tak som mala v tele pamatove protilatky ktore sa nedaju nijako odstranit ani potlacit a ze by to na 100percent bolo vidiet v testoch. Ale chcem sa vas opytat ci by mi na tej infekcnej klinike urobili aj nejake vysetrenie cim by sa to preukazalo alebo len tie iste testy. Primarka dermatovenerologie mi povedala ze okrem testov sa uz nic nerobi a ze ked to mam negativne tak tu chorobu nemam ale ja chcem mat istotu a neviem co este mozem urobit. Chcem vas poprosit ci by ste mi mohli dat odpoved co najskor. Dakujem

Dobrý den, přesný rozsah vyšetření vám řeknou přímo na Infekční klinice, s pozdravem Friedová

MUDr. Katarína Friedová

Dobrý den, neznám přesný rozsah vyšetření prováděných na Infekční klinice, obvykle se provádí stěr podezřelých lézí , odběr krve případně i tkáně, vše bude záležet na výsledku vyšetření, s pozdravem Friedová

• urologické onemocnění

• urologie