Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Neurologie, elektrofyziol. lab. s.r.o.
Vratislavova 11, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurologie

Velmi ochotný,milý pan doktor. Dělá vyšetření opravdu velmi důkladně, má mou plnou důvěru. Byla jsem u něj několikrát a pokaždé jsem odcházela opravdu s pocitem, že jsem dobře vyšetřená. Mám bohužel i opačné zkušenosti s neurology, takže jsem ráda, že jsem narazila právě na tohoto lékaře. Doporučuji.

pan doktor je vstřícný,trpělivě vše vysvětlí,takže určitě všem doporučuji.

"Jablko nepadá daleko od stromu", pan doktor Karel Kalous je příjemný, ochotný, chytrý a proto se nelze divit , že syn, tedy pan doktor Tomáš Kalous je nositelem stejných vlastností.

neurologický pacient Václav z Prahy

K panu doktorovi Karlovi Kalousovi nechodím,ale chodím k jeho synovi dr.Tomášovi Kalousovi.Pan doktor je velmi vstřícný a příjemný.Pro pacienta dělá maximum a je to jeden z mála lékařů,který má zájem o pacienta a snaží se mu pomoci.Mě velice pomohl a zbavil mě dlouhodobých bolestí.A to si mě lékaři podávali jak horký brambor a ležela jsem i v nemocnici na neurologii.Pana dr.Tomáše Kalouse vřele doporučuji.

pan doktor už sice není z nejmladších, ale je příjemný, klidný a zatím jsem od všech jeho pacientů slyšel jen samou spokojenost. A to na neurologii chodí lidé s ne moc jednoduchými diagnozami. Určitě bych ho doporučil i jiným lidem, svým známým jsem ho několikrát poradil a mají stejné zkušenosti.

výborný, doporučiji každému