Kardiolog, Brno-Bohunice, Brno

• „Byl jsem velmi spokojen s odbornou péčí, komunikací i osobním přístupem doc. Fialy, který za mnou ještě po zákroku v nočních hodinách přišel na pokoj. Celý tým kardiocentra prokazoval vstřícnost, zájem i laskavou péči. Děkuji. Více

Polní 3, Brno Mapa

Centrum kardiovaskulární péče Neuron Medical s.r.o.

• Kardiolog, Internista

„Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Ambulanci má zařízenou pěkně a chod ordinace také. Sestřičky jsou strašně milé a obětavé ale téměř pokaždé když jdu na kontrolu, je tam jedna která je velice "zlá "a na ty ostatní nepřátelská. Když jsem zde byla naposledy, "dolítla" do ambulance a začala ostatním sestřičkám před ostatníma pacientama co v ordinaci seděli a čekali na pana doktora nadávat. Udělalo to na mne strašně špatný a neprofesionální dojem. Pana doktora ovšem doporučuji. Více

Hybešova 43, Brno Mapa

• Kardiolog, Alergolog, Diabet… olog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog Více

Hybešova 43, Brno Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „K panu doktorovi jsem byl poslán obvodní lékařkou na předoperační vyšetření poté, co jiná odborná lékařka onemocněla a nemohla mě ošetřit. Vznikla tedy situace, kdy jsem narychlo potřeboval vyšetření, abych mohl být přijat k hospitalizaci. Pan doktor mě hned velice ochotně přijal a choval se velmi profesionálně a vstřícně. Sestra byla rovněž velmi příjemná a profesionální. Ordinace je na velmi pěkném klidném místě v dobře dostupné části města. Děkuji a vřele doporučuji. Více

Rovná 3, Brno Mapa

• Kardiolog, Internista

„Moc děkuji za ochotu, vstřícnost, pečlivost, díky které se odhalilo onemocnění v počátečním stadiu. Děkuji za podrobné srozumitelné vysvětlení a objasnění možných rizik. Prostě Pan doktor Foldyna je kapacita v oboru. Děkuji a doporucuji. Více

Křídlovická 55, Brno Mapa

Kardiologická ambulance

• „Po setkání s Dr. Bouchalem jsem získal v něho naprostou důvěru, díky jeho schopnosti vyslechnout pacientovi zkušenosti. Jeho návrh na úpravu léků mi úžasně pomohl. Děkuji. Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Za divadlem 4, Brno Mapa

Kardiologická ordinace

• Kardiolog, Gastroenterolog, … Internista, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Viniční 235, Brno Mapa

TOP MORAVIA HEALTH s.r.o.

• Dělnická 53, Brno Mapa

Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

• Kardiolog, Internista

„Pan doktor je stručný, ale příjemný. Působí uklidňujícím dojmem, což jsem já potřebovala. Zrovna tak jeho velmi příjemná sestřička. Doporučuji všem. Více

Jamborova 57, Brno Mapa

Interní ambulance BRNO-Židenice

• Kardiolog, Internista

„Vynikající a opravdový P A N DOKTOR,mám veliké štěstí že jsem se dostala právě do této výborné péče. Velký dík jemu i sestřičkám za příkladnou péči o všechny pacienty!!Mohu jen doporučit - lepší nenajdete!! Více

Josefská 25, Brno Mapa

• Kardiolog, Alergolog, Aneste… ziolog, Chirurg, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Pediatr Více

Široká 16, Ivančice Mapa

Nemocnice Ivančice

• „Paní doktorka se vždy snaží všechno vysvětlit. Chodili jsme k ní se synem již během těhotenství. Po komplikovaném porodu ihned (cca hodinu po porodu) kontaktovala porodnici, zjišťovala, co se dělo a pak mi volala a uklidňovala mě. Dále byla s porodnicí v kontaktu. Byla to ona, kdo mi po pár hodinách volal, že syn už je v pořádku, v porodnici mi to přišli říct až mnohem později. Zajímá se dalece nad rámec běžné péče o pacienta. Více

černopolní 212/9, Brno Mapa

Dětská nemocnice

• „Příjemný a sympatický doktor. Šla jsem tam v 21. týdnu těhotenství na srdíčko prtěte. Vyšetření proběhlo snad do pěti minut, vše v cajku samozřejmě. Sestřička byla usměvavá a vstřícná Ordinace, čekárna, toalety, celé prostředí je takové malé ale útulné. Spokojenost. Více

Černopolní 3, Brno Mapa

Kardiologická ambulance

• Kardiolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diabetolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Proktolog, Revmatolog, Pediatr Více

Polní 553/3, Štýřice, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných bratří

• Kardiolog, Internista

„Výborná a pečlivá lékařka s citlivým přístupem k pacientům. Má mou plnou důvěru. Jen škoda, že je tolik přetížená vzhledem k nedobrému zdravotnickému systému. Jako i ostatní lékaři, bohužel. Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Interní ambulance - INTEKA KOSOVÁ s.r.o.

• „Vysoce profesionální přístup. Už léta mám problémy se srdcem. Prof. Elbl mne pozorně a pravidelně sleduje a vždy vysvětlí, v jakém jsem podle výsledků laboratorní testu a jeho echo vyšetření stavu. Absolutně mu důvěřuji. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Kardiologická ambulance

• Kardiolog, Chirurg, Diagnost… ik, Internista, Neurolog, Ortodontista, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař Více

Dobrovského 23, Brno Mapa

Poliklinika Dobrovského

• Kardiolog, Internista

„Pan MUDr. Jan Sitar je vynikající odborník, zachránil mi již před mnoha lety život. Navíc je to slušný člověk, který dovede s pacientem naprosto bezvadně a korektně jednat. Patří mu můj velký dík. Více

Pekařská 53, Brno Mapa

Fakultní nemocnice U sv. Anny

• „Myslím, že je nejlepší internista na Jižní Moravě.

Zahradníkova 2, Brno Mapa