Kardiolog Prostějov

• Kardiolog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog, Psycholog Více

Horní lán 1200/13, Olomouc Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• Kardiolog, Chirurg, Dermatol… og, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

• Kardiolog, Internista

„Jsem s lečbou i přístupem pana MUDr. Kunze velmi spokojen. To že někdy čekám i hodinu považuji z pohledu vyšetření, které se nedá u všech pacientů předem naplánovat za zcela normální. Vím, že mnohdy řeší pacienta, kterého následně odváží rychlá do nemocnice, sám jsem to viděl, takže vážení pacienti, uvědomte si, že nejste u zubaře.Mohu potvrdit, že za léta léčby se mi můj zdravotní stav velmi zlepšil za což mu patří můj dík. To, že tam někdy čekám půl hodiny či hodinu mi nevadí, vždyť jde o důkladné vyšetření zdraví. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař kardiologie

• Kardiolog, Internista

„Pan doktor je velmi příjrmný, lidský, chápe lidi, kteří se bojí a jako specialista je výborný. Chodím k němu několik let a nikam bych jít už nechtěka. Více

I. P. Pavlova 17, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Kardiolog, Chirurg, Diabetol… og, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• Kardiolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• Kardiolog, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• Kardiolog, Internista

„Příjemný a hodný člověk, lidský a to je hodně. Moc mu i sestričce děkuji za zavedení picc. Oba usměvaví, vše vysvětleno, zákrok bez bolesti. Odešla jsem z úsměvem na rtech. Děkuji Více

Čajkovského 14, Olomouc Mapa

1 názor

„Chodím k němu na pravidelná kardiologická vyšetření. Je pečlivý a příjemný lékař. Velice si ho vážím.

1 názor

„Naprostá spokojenost, paní doktorka mě důkladně vyšetřila a vše podrobně vysvětlila. Doporučuji všem...

• Kardiolog, Pediatr

Boleslavova 2, Olomouc Mapa