Kardiolog Olomouc

• Kardiolog, Diagnostik, Genet… ik, Gynekolog, Psycholog Více

Horní lán 1200/13, Olomouc Mapa

FETMED - Centrum fetální medicíny, genetiky a gynekologie

• Kardiolog, Internista

„Velmi příjemný lékař, ochotný a svědomitý. To se moc nevidí, aby si s vámi lékař povídal. Velmi bych ho doporučila.

U výstaviště 182/8, Přerov Mapa

Angiocorplus s.r.o.

• „Pan doktor je obrovský odborník a strašně příjemný a lidský. Nikdy jsem se nesetkala s tak příjemným a vstřícným člověkem. Mojí 87 leté mamince pomohl se srdeční arytmií - od té doby co ji léčí pan doktor nemá větší problémy. Děkuji mnohokrát, že jsem takového odborníka a člověka potkala. Více

Nemocniční 270/5, Uničov Mapa

Odborný lékař kardiologie

• Kardiolog, Chirurg, Dermatol… og, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Kardiolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Pediatr Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• Kardiolog, Internista

„Po podrobné analýze a po několika vyšetřeních mi tento lékař zajistil doživotní recept na XARELTO. Také mi provedl vyšetření na tlak a ještě se mnou probral (laicky), možnosti snížení mé nadváhy, za což jsem mu také vděčný. Takže jednou větou je to odborník na správném místě a mohu jej pouze doporučit. Více

Nádražní 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař kardiolog

• „Zachranil mne pred infarktem, penize nevzal a stale men leci.Perfektní.

Komenského 687, Litovel Mapa

Odborný lékař kardiolog

• Kardiolog, Internista

„Pan doktor je velmi příjrmný, lidský, chápe lidi, kteří se bojí a jako specialista je výborný. Chodím k němu několik let a nikam bych jít už nechtěka. Více

I. P. Pavlova 17, Olomouc Mapa

• Kardiolog, Internista

„Jsem s lečbou i přístupem pana MUDr. Kunze velmi spokojen. To že někdy čekám i hodinu považuji z pohledu vyšetření, které se nedá u všech pacientů předem naplánovat za zcela normální. Vím, že mnohdy řeší pacienta, kterého následně odváží rychlá do nemocnice, sám jsem to viděl, takže vážení pacienti, uvědomte si, že nejste u zubaře.Mohu potvrdit, že za léta léčby se mi můj zdravotní stav velmi zlepšil za což mu patří můj dík. To, že tam někdy čekám půl hodiny či hodinu mi nevadí, vždyť jde o důkladné vyšetření zdraví. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař kardiologie

• Kardiolog, Chirurg, Diabetol… og, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Ortoped, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Otorinolaryngolog Více

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• Kardiolog, Anesteziolog, Chi… rurg, Dermatolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Mathonova 291/1, Prostějov Mapa

Nemocnice Prostějov

• Kardiolog, Internista

„...jeho odchod do důchodu mne zaskočil stejně nečekaně jako můj srdeční problém...díky jeho péči a přístupu však dostal můj "nový život" úplně jiný rozměr...jako specialista a odborník patří, dle mého názoru, do skupiny "nenahraditelných" ... pane doktore, co nejupřímněji Vám za Vaši péči děkuji ! Více

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Odborný lékař kardiologie

• „Odjakživa velmi pečlivá, poctivá a zodpovědná, s lidským přístupem, bývala premiantkou třídy. Znám ji ze studií na gymnáziu :-) Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Interní oddělení, Nemocnice Šternberk

• Kardiolog, Internista

„pan doktor CHrástecký mně 2krát zachránil život bez přehánění vyjádíete mu prosím mé řpoděkování Perfektní odborník přeji nemocnici více takových lékařů Petřík vojtěch Více

Dvořákova 75, Přerov Mapa

Nemocnice Přerov

• Kardiolog, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Praktický lékař, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Poliklinika SPEA

• Kardiolog, Internista

„Příjemný a hodný člověk, lidský a to je hodně. Moc mu i sestričce děkuji za zavedení picc. Oba usměvaví, vše vysvětleno, zákrok bez bolesti. Odešla jsem z úsměvem na rtech. Děkuji Více

Čajkovského 14, Olomouc Mapa

1 názor

„Chodím k němu na pravidelná kardiologická vyšetření. Je pečlivý a příjemný lékař. Velice si ho vážím.

1 názor

„Byl to ten nejlepší ze všech.Nikdo na něj nemá a nikdy mít nebude.

Dvořákova 75, Přerov Mapa

1 názor

„Naprostá spokojenost, paní doktorka mě důkladně vyšetřila a vše podrobně vysvětlila. Doporučuji všem...

Prostějov Mapa