Josef Sedláček, urolog Praha

MUDr. Josef Sedláček

Urolog

9 názorů

Uložit


Adresy (2)

Karlovo nám. 32, Praha
Všeobecná fakultní nemocnice Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
9 názorů

M
Umístění: jiné místo Jiný

Zjevně se zdá, že empatii, milé vystupování a vstřícnost si tento člověk nechává na místo, kde je zaměstnaný. Ani nemohu napsat "pan doktor". Byli jsme u něj v soukromé praxi, a nebyl ani empatický, ani milý, ani pozorný, ba ani slušný. Potom, co jsem byla několikrát okřiknutá, abych odpovídala jasně a výstižně, tedy jednoslovně, a ne celou větou, to bylo jak rychlodotazník. Po dvacetiminutovém vyšetření nás "vypakoval" z ordinace bez jakéhokoli slovního zhodnocení stavu. Čekala bych něco ve stylu - zdá se mi v pořádku, něco se mi nezdá, něco je špatně, ale ničeho jsme se nedočkali. "Všechno je ve zprávě, přijďte za dva měsíce." Žádná léčba, žádné zhodnocení, nic. Ve zprávě jen lékařský popis stavu, jako ne-lékař tomu vážně nerozumím. Velmi nedoporučuji.


J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Pane doktore Sedláčku, tohle je zpětná vazva pro vás. Byli jsme dnes u vás v ordinaci v ulici Hostinského, na základě doporučení dětské lékařky jsme se k vám objednali na drobný chirurgický zákrok. Předem jsem telefonicky ověřil, zda bude skutečně proveden na místě a jak dluho bude trvat. Dítě jsem bral dřív ze školy, po důrazném upozornění sestry, že musíme přijít přesně na minutu, ne dřív, jsme v čekárně s dalšími objednanými čekali 35 minut, beze slova omluvy z vaší strany. Zákrok jste neprovedl (protože zjevně zákroky v této ordinaci neprovádíte, což nám měla sestra sdělit, když jsem tuto otázku ověřoval, nasměroval jste nás do Motola), bez ptaní jste však provedl nákladné vyšetření sonem, ačkoli toto vyšetření nijak nesouviselo s důvodem naší návštěvy. Je jen na vašem osobním a profesním svědomí, co po sobě zanecháváte. Přál bych vám, abyste tuto zprávu dokázal vzít jako podnět k sebereflexi. Neudělal jste pro nás nic, choval jste se arogantně a neprofesionálně, házel jste latinskými pojmy a komunikoval takto s dítětem. Vydělal jste si drahým vyšetřením pár tisíc a my jsme odešli s pocitem, že jsme byli zneužiti. Pracujete s dětmi – syn bude tedy muset totéž absolvovat znovu, u jiného lékaře, včetně obavy ze zákroku.


L
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Pan doktor je člověk na správném místě. Jeho přístup k dětem a i k rodičům je naprosto výjimečný - vstřícný, milý, nápomocný, empatický, lidský a s úsměvem na tváři. Děkuji za dcerku i sebe.


M
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Chodím k panu doktorovi se synem. Pan doktor je naprostý profík, lidský, vtipný, vždy dobře nalaďený. Moc děkuji za takového lékaře!


Ověřeny pacient

Opravdu nejlepší dětský urolog. Empatický, profesionální, milý, respektující a pořád se usmívající :) Jsme velmi rádi, že jsme našli tak úžasného lékaře pro naši dceru. Škoda, že můžeme dát jen 5 hvězdiček, za nás jich má daleko víc.


Ověřeny pacient

Pan doktor je uzasny. Chodime k němu se synem a diky pristupu pana doktora se malej přestal bát doktoru a i se k nim tesi. Takovych lekaru vice :-)


C
Ověřeny pacient

Pan doktor je nejúzasnější dětský urolog,vděčím mu za zlepšení zdraví mé dcery.Je milý,ochotný a své práci rozumí. D.D.


V
Ověřeny pacient

S panem doktorem Sedláčkem mám výborné zkušenosti, profesionál, umí jednat s pacienty - rodiči i dětmi. Vše srozumitelně vysvětlí, je velice ochotný..Výborný lékař. Je vidět, že ho práce baví..Se synem k němu chodíme již tři roky a jen doufám, že se nám někam daleko nepřestěhuje :)


D
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný patří mu mé velké díky za léčbu mého syna.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti