Adresy (2)

Všeobecná fakultní nemocnice Praha
Karlovo nám. 32, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Ve vší ucte,tento doktor je jak má být.
Možná jak zde někdo píše že má daleko od vstricneho vystupování tak to není pravda,byla jsem s dcerou nejdříve v soukromé ordinaci a po té jsme přešli do Ordinace ke Karlovu vedle Apolinare. Jednou jedinkrát byl takový že nebyl ve své kůži a dost sveraznej. Ale po dobu 3 let co k němu s dcerou dochazime tak nikdy nebyl neslusnej a rozhodně si získal moji dceru která promluvila po 1 v životě na doktora.
Osobně za mě to chce spolupráci na obou stranách. A hlavně doktora poslouchat co říká,mě bylo vše vždy vysvětleno a postupem času poznala vztah k praci tak i vztah k pacientům. Nemůžu říct nic špatného.
Moje dcera která má potíže s močovým mechyrem to měla dost komplikované,na konec sám Pán doktor Sedláček přišel na to že dcera má non-neurogenni močový měchýř.
Díky tomuto doktorovi je dcera víc jak rok bez infekce,přišel na to co jí je a vyléčit vše hned nejde,chce to vždy čas a víc návštěv. Za mě je tu velká spolupráce a vyborna komunikace.

L
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor byl naprosto úžasný. S 9ti měsíčním synem jsme u pana doktora byli na vyšetření, byl velice empatický, se synem komunikoval od úplného začátku s lehkým humorem, aby vyšetření proběhlo co nejlépe, bez pláče. Vše mi bylo podrobně vysvětleno. Moc doporučuji. Jediná škoda bylo zpoždění, ač jsme byli objednaní na 10:45 a přišli jsme ještě o cca 10 min dříve, na řadu jsme přišli až cca v 11:20. Ale musím říct, že na takového doktora se prostě vyplatí čekat. Kéž by každý doktor takhle vstřícně, ochotně a s láskou jednal s dětskými pacienty. Je to divné říct, ale vlastně se těším na další návštěvu.

A
Ověřený profil
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Velmi vřelý, vše popíše, dvakrát operoval mého syna, vždy velmi přátelský k dětem, profesionální péče. Děkujeme!


M
Ověřený profil
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Pan doktor nam operoval dceru (1 rok) a mam jen same pozitivni zkusenosti. Vsechno se rychle zahojilo, pan dotkor je k detem naprosto uzasny, odpovedel mi na vsechny dotazy a vysvetlil, co bylo potreba. Spravny clovek na spravnem miste (VFN Urologie, detske oddeleni).


L
Ověřený profil
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Za nás je pan doktor nejlepší a vždy vše dobře vysvětlí.Chodíme k němu se synem už od narození.Už malého 2x operoval , obdivuji jeho přístup a je vidět že práce s dětmi ho opravdu baví.Doporučuji :)


L
Umístění: jiné místo Jiný

Chodím k panu doktorovi se synem, návštěvy bývají k věci, je možnost se na všechno zeptat, ale většinou není třeba, páč to vysvětluje velmi dobře pan doktor sám + přidá konstruktivní vytištěnou zprávu. Přístup je zcela profesionální, přímý a lidský. Jsem ráda, že jsme takového doktora našli a vřele doporučuji :-)


M
Umístění: jiné místo Jiný

Zjevně se zdá, že empatii, milé vystupování a vstřícnost si tento člověk nechává na místo, kde je zaměstnaný. Ani nemohu napsat "pan doktor". Byli jsme u něj v soukromé praxi, a nebyl ani empatický, ani milý, ani pozorný, ba ani slušný. Potom, co jsem byla několikrát okřiknutá, abych odpovídala jasně a výstižně, tedy jednoslovně, a ne celou větou, to bylo jak rychlodotazník. Po dvacetiminutovém vyšetření nás "vypakoval" z ordinace bez jakéhokoli slovního zhodnocení stavu. Čekala bych něco ve stylu - zdá se mi v pořádku, něco se mi nezdá, něco je špatně, ale ničeho jsme se nedočkali. "Všechno je ve zprávě, přijďte za dva měsíce." Žádná léčba, žádné zhodnocení, nic. Ve zprávě jen lékařský popis stavu, jako ne-lékař tomu vážně nerozumím. Velmi nedoporučuji.


J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pane doktore Sedláčku, tohle je zpětná vazva pro vás. Byli jsme dnes u vás v ordinaci v ulici Hostinského, na základě doporučení dětské lékařky jsme se k vám objednali na drobný chirurgický zákrok. Předem jsem telefonicky ověřil, zda bude skutečně proveden na místě a jak dluho bude trvat. Dítě jsem bral dřív ze školy, po důrazném upozornění sestry, že musíme přijít přesně na minutu, ne dřív, jsme v čekárně s dalšími objednanými čekali 35 minut, beze slova omluvy z vaší strany. Zákrok jste neprovedl (protože zjevně zákroky v této ordinaci neprovádíte, což nám měla sestra sdělit, když jsem tuto otázku ověřoval, nasměroval jste nás do Motola), bez ptaní jste však provedl nákladné vyšetření sonem, ačkoli toto vyšetření nijak nesouviselo s důvodem naší návštěvy. Je jen na vašem osobním a profesním svědomí, co po sobě zanecháváte. Přál bych vám, abyste tuto zprávu dokázal vzít jako podnět k sebereflexi. Neudělal jste pro nás nic, choval jste se arogantně a neprofesionálně, házel jste latinskými pojmy a komunikoval takto s dítětem. Vydělal jste si drahým vyšetřením pár tisíc a my jsme odešli s pocitem, že jsme byli zneužiti. Pracujete s dětmi – syn bude tedy muset totéž absolvovat znovu, u jiného lékaře, včetně obavy ze zákroku.


L
Umístění: Všeobecná fakultní nemocnice Praha Jiný

Pan doktor je člověk na správném místě. Jeho přístup k dětem a i k rodičům je naprosto výjimečný - vstřícný, milý, nápomocný, empatický, lidský a s úsměvem na tváři. Děkuji za dcerku i sebe.


M
Ověřený profil
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Chodím k panu doktorovi se synem. Pan doktor je naprostý profík, lidský, vtipný, vždy dobře nalaďený. Moc děkuji za takového lékaře!


Došlo k chybě, zkuste to znovu