Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2.5

Obecné skóre
3 názory

J
Ověřeny pacient

Pan DOKTOR si není vědom, že se jeden lék přestal vyrábět a dále ho předepisuje. Po požádání, aby napsal lék, který má stejné léčivé účinky (jen změnil název), nevěděl, k čemu tento lék slouží a na co se užívá. Odmítl lék předepsat. Pak DOKTOR by měl asi vrátit diplom z VŠ. Všichni se ve svých profesích musíme vzdělávat, jelikož technika postupuje dopředu. Panu DOKTOROVI by se asi něco přihodilo, kdyby si přípravek vyhledal na internetu. Podotýkám, že lék má 6-ti písmenný název - stačí zadat do vyhledávače a stisknout "Enter". Když pan DOKTOR nemá nastudováno - může si to alespoň vyhledat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi se neda objednat po telefonu, ale musite prijit osobne? Bohuzel si nemohu dovolit odejit z prace, jen abych pul dne cekala v cekarne a pak se u pana doktora objednala na jiny den. Po telefonu navic tedy moc vstricny neni a to me odradilo od jakekoliv dalsi navstevy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný, lidský, vždy provede potřebná vyšetření a detailně vás seznámí s jejich výsledkem. Velice vstřícná a příjemná je též sestřička. Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti