Apolinářská 28, Praha
Gyn.-por.klinika VFN a 1. LF UK

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha
GENNET, s.r.o.

Jako s tak milým, sympatickým a ochotným doktorem jsem se ještě nesetkala. Mrzí mě, že to není můj ošetřující lékař, protože je bezkonkurenční. Byla jsem u něj kvůli záskoku mého doktora a trochu mě to teď mrzí.. Bohužel u svého jsem přes známou, tak mi je to blbé měnit.
Je i porodník u Apolináře

K MUDr. Vokrojovi chodíme do Gennetu na umělé oplodnění a nemůžeme si ho vynachválit. Vždy si celou zdravotní dokumentaci pečlivě projde, vše vysvětlí, má na vás čas, je milý a máte pocit, že ho úspěch celého snažení zajímá, což pro nás byla velice příjemná změna po šokujícím chování MUDr. Řezáčové z UPMD, která je neskutečně arogantní. Takže za nás doporučujeme, kéž by bylo víc takhle oddaných doktorů, je vidět, že práce je jeho koníčkem.

Skvělý lékař s výborným smyslem pro humor (zejména při šití po porodu jsem se nasmála tak, jak dlouho ne). Práce ho očividně moc baví, tráví v porodnici celé dny. Po celou dobu mého těhotenství, kdy mne měl v péči, i u porodu, který vedl, jsem měla absolutní jistotu a klid, že jsem v nejlepších rukou. Doporučuji ho i svým nejbližším přátelům. Případné třetí dítě opět jen s ním :-)

Byla jsem spokojená, je pečlivý, opatrný a má citlivý přístup. Měla jsem v těhotenství problémy, věnoval mi velkou péči, celkově mě uklidnil.

Absolvovala jsem dnes již 5. předporodní prohlídku v ambulanci. Zatím jeden z nejlidštějších přístupů, který jsem tam zažila, vzhledem k mým neurologickým problémum a možné sekci, mne jako jediný poslal na předoperační vyšetření a zabýval se zprávami z neurologie apod. Odcházela jsem z ordinace o mnoho klidnější!

Prestoze jsem rodila 14 mesicu po cisarskem rezu a druhy porod trval 58 hodin, diky dr. Vokrojovi jsem porodila normalne. Vlastne byl prvni z lekaru, kteri me vysetrovali, ktery prisel na to, proc se porod zastavil. A byl prvni, ktery se me zeptal, kolik vlastne chceme mit deti a proc je dulezite porodit prirozene. A take byl prvni, ktery me nekolikrat informoval o moznych komplikacich - jeste 40 minut pred tim, nez se dcera narodila, mi hrozil sekci, pokud zacne jit o zivot. Poporodni pece cela probehla u nej a nemohu si stezovat. Btw. byl velmi vtipny, takze jsem se na porodnim sale smala zplna hrdla.

Pan doktor zachranil zivot me i dceri pri vaznych komplikacich v tehotenstvi. Je velice prijemny, peclivy a pro pacientky dela naproste maximum.

Tento lékař je úžasný.

Pak doktor rodil mou dceru, porod byl rychlý a jeho přístup úžasný.

S panem doktorem jsem rodila našeho obříka 4,4 kg a musím říct, že mi moc pomohl. Byl neuvěřitelně příjemný a hlavně počlivý. Všechno mi srozumitelně vysvětlil, takže i když situace nebyla ideální, jsem byla v klidu.