Jiří Vokroj, gynekolog Praha

MUDr. Jiří Vokroj

Gynekolog

16 názorů

Uložit


Adresy (2)

Apolinářská 28, Praha
Gyn.-por.klinika VFN a 1. LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha
GENNET, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

L
Ověřeny pacient

Jako s tak milým, sympatickým a ochotným doktorem jsem se ještě nesetkala. Mrzí mě, že to není můj ošetřující lékař, protože je bezkonkurenční. Byla jsem u něj kvůli záskoku mého doktora a trochu mě to teď mrzí.. Bohužel u svého jsem přes známou, tak mi je to blbé měnit.
Je i porodník u Apolináře


T
Ověřeny pacient

K MUDr. Vokrojovi chodíme do Gennetu na umělé oplodnění a nemůžeme si ho vynachválit. Vždy si celou zdravotní dokumentaci pečlivě projde, vše vysvětlí, má na vás čas, je milý a máte pocit, že ho úspěch celého snažení zajímá, což pro nás byla velice příjemná změna po šokujícím chování MUDr. Řezáčové z UPMD, která je neskutečně arogantní. Takže za nás doporučujeme, kéž by bylo víc takhle oddaných doktorů, je vidět, že práce je jeho koníčkem.


Ověřeny pacient

Skvělý lékař s výborným smyslem pro humor (zejména při šití po porodu jsem se nasmála tak, jak dlouho ne). Práce ho očividně moc baví, tráví v porodnici celé dny. Po celou dobu mého těhotenství, kdy mne měl v péči, i u porodu, který vedl, jsem měla absolutní jistotu a klid, že jsem v nejlepších rukou. Doporučuji ho i svým nejbližším přátelům. Případné třetí dítě opět jen s ním :-)


Ověřeny pacient

Byla jsem spokojená, je pečlivý, opatrný a má citlivý přístup. Měla jsem v těhotenství problémy, věnoval mi velkou péči, celkově mě uklidnil.


Ověřeny pacient

Absolvovala jsem dnes již 5. předporodní prohlídku v ambulanci. Zatím jeden z nejlidštějších přístupů, který jsem tam zažila, vzhledem k mým neurologickým problémum a možné sekci, mne jako jediný poslal na předoperační vyšetření a zabýval se zprávami z neurologie apod. Odcházela jsem z ordinace o mnoho klidnější!


Prestoze jsem rodila 14 mesicu po cisarskem rezu a druhy porod trval 58 hodin, diky dr. Vokrojovi jsem porodila normalne. Vlastne byl prvni z lekaru, kteri me vysetrovali, ktery prisel na to, proc se porod zastavil. A byl prvni, ktery se me zeptal, kolik vlastne chceme mit deti a proc je dulezite porodit prirozene. A take byl prvni, ktery me nekolikrat informoval o moznych komplikacich - jeste 40 minut pred tim, nez se dcera narodila, mi hrozil sekci, pokud zacne jit o zivot. Poporodni pece cela probehla u nej a nemohu si stezovat. Btw. byl velmi vtipny, takze jsem se na porodnim sale smala zplna hrdla.


Pan doktor zachranil zivot me i dceri pri vaznych komplikacich v tehotenstvi. Je velice prijemny, peclivy a pro pacientky dela naproste maximum.


Tento lékař je úžasný.


Pak doktor rodil mou dceru, porod byl rychlý a jeho přístup úžasný.


S panem doktorem jsem rodila našeho obříka 4,4 kg a musím říct, že mi moc pomohl. Byl neuvěřitelně příjemný a hlavně počlivý. Všechno mi srozumitelně vysvětlil, takže i když situace nebyla ideální, jsem byla v klidu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti