Jiří Vokroj, gynekolog Praha

MUDr. Jiří Vokroj

Uložit

Gynekolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Apolinářská 28, Praha
Gyn.-por.klinika VFN a 1. LF UK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha
GENNET, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: GENNET, s.r.o. Jiný

Když sme v září 2019 přišli k doktoru Vokrojovi do Archy byl velmi příjemný a postavil nás před hotovou věc. Já mám předčastné ovariální selhání a Museli sme jít do DV, i s tím sme se smířili. Z celkových 2 cyklů a 5 pokusů se mi zadařilo 3x, vždy potrat v 6 či 5 T. Pořád se zabývali mnou, doktor měnil léčbu minimálně, nasadil mi prolutex ale nikdy nezkontroloval hladinu hormonů, za celé dva roky mi nikdo nenabral hormonální profil. Za poslední půl rok byla léčba velmi zmatečná a nejistá. Při poslednim transferu sem měla zonu free jak bylo domluveno, v protokolu mám embryo glue, ani nevím co sem v tom zmatku měla. Nikdy mu nepřišlo divný, že při tak velkém počtu spermií u manžela máme tak málo embryí. Celou dobu se zaměřoval na mě ale problém byl u manžela. Takže po 2 letech a velké ztráty financí jsme z Gennetu a hlavně od tohoto doktora odešli.


N
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Skveli lekar, zabavny, hodny. Byl u meho porodu syna, jeste za pusobeni na Melniku v roce 2004... Jsem za to moc rada.


L
Ověřeny pacient

Jako s tak milým, sympatickým a ochotným doktorem jsem se ještě nesetkala. Mrzí mě, že to není můj ošetřující lékař, protože je bezkonkurenční. Byla jsem u něj kvůli záskoku mého doktora a trochu mě to teď mrzí.. Bohužel u svého jsem přes známou, tak mi je to blbé měnit.
Je i porodník u Apolináře


T
Ověřeny pacient

K MUDr. Vokrojovi chodíme do Gennetu na umělé oplodnění a nemůžeme si ho vynachválit. Vždy si celou zdravotní dokumentaci pečlivě projde, vše vysvětlí, má na vás čas, je milý a máte pocit, že ho úspěch celého snažení zajímá, což pro nás byla velice příjemná změna po šokujícím chování MUDr. Řezáčové z UPMD, která je neskutečně arogantní. Takže za nás doporučujeme, kéž by bylo víc takhle oddaných doktorů, je vidět, že práce je jeho koníčkem.


Ověřeny pacient

Skvělý lékař s výborným smyslem pro humor (zejména při šití po porodu jsem se nasmála tak, jak dlouho ne). Práce ho očividně moc baví, tráví v porodnici celé dny. Po celou dobu mého těhotenství, kdy mne měl v péči, i u porodu, který vedl, jsem měla absolutní jistotu a klid, že jsem v nejlepších rukou. Doporučuji ho i svým nejbližším přátelům. Případné třetí dítě opět jen s ním :-)


Ověřeny pacient

Byla jsem spokojená, je pečlivý, opatrný a má citlivý přístup. Měla jsem v těhotenství problémy, věnoval mi velkou péči, celkově mě uklidnil.


Ověřeny pacient

Absolvovala jsem dnes již 5. předporodní prohlídku v ambulanci. Zatím jeden z nejlidštějších přístupů, který jsem tam zažila, vzhledem k mým neurologickým problémum a možné sekci, mne jako jediný poslal na předoperační vyšetření a zabýval se zprávami z neurologie apod. Odcházela jsem z ordinace o mnoho klidnější!


Prestoze jsem rodila 14 mesicu po cisarskem rezu a druhy porod trval 58 hodin, diky dr. Vokrojovi jsem porodila normalne. Vlastne byl prvni z lekaru, kteri me vysetrovali, ktery prisel na to, proc se porod zastavil. A byl prvni, ktery se me zeptal, kolik vlastne chceme mit deti a proc je dulezite porodit prirozene. A take byl prvni, ktery me nekolikrat informoval o moznych komplikacich - jeste 40 minut pred tim, nez se dcera narodila, mi hrozil sekci, pokud zacne jit o zivot. Poporodni pece cela probehla u nej a nemohu si stezovat. Btw. byl velmi vtipny, takze jsem se na porodnim sale smala zplna hrdla.


Pan doktor zachranil zivot me i dceri pri vaznych komplikacich v tehotenstvi. Je velice prijemny, peclivy a pro pacientky dela naproste maximum.


Tento lékař je úžasný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti