Pellicova 8b, Brno
Soukromá psychoterapeutická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Párová psychoterapie 60 minut • 1 000 Kč +3 Více

Supervize 60 minut • 1 000 Kč

Víkendový kurz Asertivní komunikace • 3 600 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 2 900 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• deprese

3 600 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace

2 900 Kč

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Pozitivny pristup, profesionalita, odbornost a nadhlad. Tak by som nejak v skratke charakterizoval pana Salveta. Prijemny a empaticky clovek na spravnom mieste. Vie pomoct a poradit takmer v kazdej zivotnej situacii. Najviac si cenim na nom osobny pristup a flexibilitu (napr. skype hovory). Doteraz, tazim z jeho odporucani a rad a citim sa ovela slobodnejsi a vnutorne silnejsi. Urcite k tomu prispel aj kurz Asertivity vedeni panom Salvetom a pani Janou Brzkovskou. Vrelo odporucam vyuzit jeho sluzby alebo navstivit ich kurzy.

Peter

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Petře, za příznivé zhodnocení spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí ve vztahu i mimo něj. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Pan Jiří mě jako člověk sedl naprosto fantasticky, pohovor probíhá velmi příjemnou a nenásilnou formou, člověk si prostě příjemně popovídá a zárověň s tím získá dobré rady pro svoje další fungování. Taktéž mě pomáhá získat nazpět sebevědomí v určitých oblastech kde jsem zapomněl že vlastně existuju.

Musím i doporučit kurz Asertivní komunikace, pan Jiří s paní Janou zde vytvořili narosto jedinečný tandem zkušených psychologů, ideáně se doplňujících ze dvou různých pohledů, navíc za cenu která je v porovnání s velkými společnostmi bezkonkurenční.

Jak sezení s panem Jiřím tak i již zmíněný kurz mě dal skvělý základ pro další úspěšnou a naplňující cestu životem.

Děkuji pane Jiří i paní Jano.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

K Jiřímu jsem přišla zlomená a s velkou obavou mluvit o velmi citlivých věcech. Již po druhé návštěvě byly mé obavy naprosto zbytečné. Jiří je velmi empaticky člověk a vycítí kdy je třeba mlčet a naslouchat, kdy pomoct vstát ale i zatrast, když děláte,, hlouposti,,.Nenásilně vás vede uvědomit si vlastní cenu. Dnes mám opět důvod se na svět usmívat. Mockrát děkuji Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Jano. Děkuji Vám za krátké shrnutí Vašich dojmů ze spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí v dalším životě, těší mě, že jste měla odvahu k důležitým změnám. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat a nasměrovat mě tím správným směrem, aby mé trápení bylo lépe snesitelné. Po zkušenosti s jiným terapeutem před pár lety musím hlavně ocenit to, že trpělivě naslouchá, věci pojmenovává a pěkně vše shrnuje a hlavně je vidět zájem o člověka a to se mi líbí a tak by to mělo být. Děkuji :)

Děkuji, Petro, za shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně radosti, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Osobní problémy

Velice vlídný přístup, milé vystupování, uklidňující zevnějšek, empatie, celkově příjemné zrcadlení a naznačení směru.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapiie 60 minut

Psychoterapeutickou pomoc jsem hledala po nasazení medikace od paní doktorky na psychiatrii. Jiří mi sedl jako člověk od prvního sezeni a moc mi pomohl. Na každou spolupráci s ním jsem se těšila, protože jsem cítila jak mě posunuje dopředu. Skvělý terapeut. Alena

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Aleno. Děkuji za sdělení Vašeho pohledu na naši spolupráci. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Pan Jiří je sympatický,milý psychoterapeut. Vsem doporučuji,..Jiří je vnímavý a vse co resime dává smysl.
Tesim se na další setkání.
Renata Palanova

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Renato. Taky se těším na další sezení. Přeji Vám nicméně, ať je dlouho nepotřebujete, Jiří

Pan Jiří je velmi klidný a vyrovnaný člověk. Příjemně mě překvapil tím, že si mě už při první terapii trpělivě vyslechl a okamžitě věcně a srozumitelně reagoval. Naše setkání probíhala formou diskuze, což mi vyhovovalo. Pomohl mi najít správnou cestu, díky pravidelným terapiím jsem se naučila dívat na problémy a trápení více zeširoka, získala jsem nadhled. Jsem nesmírně ráda, že jsem si jako rádce a průvodce pro své nelehké životní období vybrala právě Jirku. Děkuji!

Mgr. Jiří Salvet

Díky Míšo za Vaše vlídné hodnocení. Spolupráce s Vámi mě moc těšila. Hodně štěstí, Jiří

Vyslechl, poradil, pomohl. Určitě nelituji, a když budu v budoucnu opět potřebovat, vím, na koho se obrátit. A nebudu váhat ani chvilku.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Lucko. Díky za zhodnocení. Budete-li potřebovat, rád Vás uvidím. Hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Poprvé jsem k panu Salvetovi málem nedošla. Měla jsem strach otevřít tu "Pandořinu skříňku" v sobě a současně věděla, že to potřebuji. Ráda bych dodala odvahu všem, kteří takto váhají, pan Salvet mi pomohl uklidit si v sobě. Stačilo pět sezení a mohla jsem odcházet se slovy díků bez dalšího termínu v diáři. Byl to můj celkem třetí psycholog v životě a až budu potřebovat, obrátím se právě na něj.

Mgr. Jiří Salvet

Díky Magdaleno za příznivé shrnutí spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí.

• deprese
  • závislosti