Mgr.

Jiří Salvet

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

24 názorů +přidat

Objednat se 352 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psychoterapii.… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

 • Soukromá psychoterapeutická praxe

  Pellicova 8b
  Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

  Služby

  Individuální psychoterapie 60 minut 800 Kč
  Supervize 60 minut 800 Kč
  Víkendový kurz asertivní komunikace 3 400 Kč
  Párová psychoterapie 75 minut 1 000 Kč
  Mediace 60 minut 1 000 Kč
  Běžný termín

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psychoterapii. Více o mně na mých webových stránkách www.psychoterapie-brno-salvet.cz.

  Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají:
  deprese,
  úzkosti,
  obtížná životní situace,
  partnerské vztahy,
  nedostatek sebevědomí,
  závislosti

  Nabízím individuální, párové i rodinné terapie.

Specializace

 • psychoterapie

Znalost jazyků

 • čeština

Nemoci

 • deprese
 • závislosti
 • vztahová krize
 • generalizované úzkostné poruchy
 • emoční poruchy

Fotografie

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • V
  Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

  Než jsem se vůbec na první terapii dostavila, byla jsem nervózní z terapeuta - muže. Nyní, po přibližně půlroční terapii, mohu prohlásit, že Jiří je nejlepší psycholog, s kterým jsem se kdy za celý život setkala. Jiřího obklopuje klidná a vyrovnaná aura, vnímá každé slovo, které během hodiny terapie pronesete a citlivě a zároveň přímočaře reaguje. Nečekejte terapii, kam se jdete pouze vypovídat, s Jiřím jde vždy o konverzaci, která směřuje k odpovědím na vaše nevyslovené otázky. Velice doporučuji a moc děkuji.

  Mgr. Jiří Salvet2017-10-02

  I já Vám, Vendulo, děkuji - za zhodnocení spolupráce a hlavně za Vaši důvěru ke mně během uplynulého půlroku. Přeji Vám hodně štěstí.

 • I
  Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

  Jiří Salvet je klidný empatický člověk. Vyslechne, citlivě se zeptá, řekne názor, nechá vás mluvit, nevnucuje řešení, nabízí východiska. Uklidní vás, když jste dole, motivuje, když na to máte energii. Neudělá vám přednášku, nesype zbytečné psycho poučky. Každé sezení vás nakopne na další týden. Je až divné psát o něm jen superlativy, ale on je prostě dobrý. Není mnoho takových lidí. Jakože fakt.

  Mgr. Jiří Salvet2017-09-21

  Děkuji, Ivo, za milá slova. Přeji Vám i Vaší ženě hodně štěstí, Jiří

 • B
  Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

  Pan Salvet mi pomohl v obtížné životní situaci.

  Je velmi laskavý, empatický a co jsem ocenila nejvíce, byl jeho lidský přístup. Vždy mi ukázal nový pohled na věc, o kterém bych bez jeho pomoci nevěděla.
  Ze sezení jsem vždy odcházela velmi uvolněná, nabitá pozitivní energií a s chutí do života.

  Mgr. Jiří Salvet2017-09-21

  Báro, díky za zhodnocení spolupráce. Ať se Vám daří, ať už jste zrovna doma nebo v zahraničí.

 • P

  Pan Salvet je člověk na svém místě. Je velmi klidným, rozvážným průvodcem a jeho komunikace je srozumitelná a obohacující. Nabízí nové úhly pohledu na danou situaci a umožňuje člověku vidět to, co předtím neviděl. Rozhovory s ním byly příjemné, uklidňující, nabíjející chutí do života. Jednoznačně doporučuji!

 • S Jirkou Salvetem se znám mnoho let a vždy jsem nesmírně obdivovala a oceňovala jeho naprosto profesionální přístup ke klientům, laskavost, vnímavost, schopnost pochopit a poradit lidem v jejich nepřehledných životních situacích. Rozhodně mohu práci Jiřího jen doporučit. Děkuju za možnost se s J. pracovně i osobně potkat.

 • K

  K.V. Na pana Salveta jsem narazila náhodou na i poradna.cz. Svojí jasnou odpovědí na moje trápení mi velice pomohl se zorientovat v problému a tím najít, resp. hledat řešení. Velice si ho pro jeho odbornost a empatii vážím.

 • Empatický, citlivý a vnímavý přístup, přátelské a vlídné jednání, neformálnost, na sezení čaj nebo kávička...můžu opravdu jen doporučit. Přestože jsem k Mgr. Salvetovi chodila na psychoterapii jen rok (po dobu mateřské dovolené mojí psychoterapeutky) a ze začátku jsem z té změny byla trochu v rozpacích, nakonec se moje obavy nepotvrdily. Vždy jsem ze sezení odcházela spokojená, že jsem ze sebe mohla vyklopit vše, co mě tížilo, v čemž mi i p. doktor byl hodně nápomocen. Jemu nyní přeji vše dobré a ať se daří :-)

 • D

  Pana Salveta nemůžu jinak než doporučit. Konzultace s ním mi přinesly nejen podporu, kterou jsem potřebovala, ale vždy jsem odcházela s nějákým novým zajímavým poznatkem o sobě, ke kterému bych sama nedošla. Dokáže se trefně zeptat a uhodit tak "hřebík na hlavičku ", pomohl mi tak utřídit si názory jak dál, vše milou a empatickou formou. Bude - li potřeba, jeho služeb znovu ráda využiji.

 • P

  Pan Salvet je velmi příjemný člověk, který mi pomohl v nepříjemné životní situaci. Jeho profesionální a zároveň velmi empatický přístup k mým problémům mě po každém sezení posunul blíže k řešení daného problému. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

  Mgr. Jiří Salvet2015-07-06

  Petro, přeji Vám, aby Vám Vaše rozhodnutí přineslo hodně štěstí. Je skvělé, že jste se dokázala rozhodnout. Držím palce, Jiří

 • P

  Pan Salvet mi pomohl v nelehkém období najít správný směr cesty, byl velice podporující a empatický a poskytoval mi útěchu. Z každého setkání jsem odcházela o nějaké "tížiny" lehčí, plná optimismu a naděje na „lepší zítřky“, odcházela jsem s vědomím, že mi někdo pomáhá a že na to nemusím být sama. Terapie byla pro mě příjemnou zkušeností, pan Salvet byl takovým průvodcem, který mi pomohl se se situací srovnávat, podporoval mě a poskytl mi lepší náhled na to, co jsem prožívala.