Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

Párová psychoterapie 60 minut • 1 200 Kč +3 Více

Supervize 60 minut • 1 000 Kč

Víkendový kurz Asertivní komunikace • 3 900 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 3 200 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• Deprese
  • Závislosti
  • Vztahová krize

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

3 900 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace

3 200 Kč

Soukromá psychoterapeutická praxe

Pomohl mi najít jiný pohled na mé problémy a odhalit jejich řešitelnost. Což je přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Díky, Jakube. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Š

Profesionální a milý psychoterapeut. Člověku pozorně naslouchá, nespěchá, vysvětluje a dává do souvislostí.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Šárko, za vlídné hodnocení. Těším se na další spolupráci.

Každé sezení s Jiřím bylo plné porozumění, milých úsměvů, svěžího humoru, podpory, otevřenosti, schopnosti udržet to podstatné a jemně nakopnout...
Vřele doporučuji.

Děkuji, Anežko. A přeji Vám hodně štěstí v dalším životě, Jiří

G

Navštivila jsem pana Jiřího z důvodu složité životní situace, která mě tížila. Po první návštěvě jsem se cítila lépe a dokázala se na situaci dívat i z jiného úhlu a s nadhledem. Byla to moje první návstěva psychologa a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K Jiřímu mne přivedla bývalá žena, pokoušeli jsme se zachránit vztah. To bohužel nevyšlo, ale ne díky Jiřímu :-) Po nějaké době jsem jeho pomoc vyhledal kvůli řešení souběhu několika těžkých životních zkoušek a díky jeho radám a upřímnému a nestrannému hodnocení mnou popisovaných životních situací jsem postupmně měnil svůj přístup k životu a ač to možná zní pateticky, je to tak: cítím se jako jiný a snad i mnohem lepší člověk. Vzhledem k tomu, že mi pomáhal a radil rok a něco (okolnosti se vyvinuli tak, že spolupráce musela být dlouhodobá), troufám si tvrdit, že pokud máte dost odvahy a vůli něco ve svém životě měnit, Jiří je ten správný člověk, který s tím opravdu umí pomoci. Děkuji Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Mirku. Děkuji Vám za vlídné posouzení spolupráce. Těšilo mě ujít kousek cesty společně. Hodně štěstí. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Před 14 dny první sezení a ještě teď ve mně doznívá všechno to pozitivní a dobré. Rozhodně chci v terapii pokračovat.

Mgr. Jiří Salvet

Magdo, těším se na další spolupráci!

Diskuze s Jiřím mi vždycky pomůže získat náhled na mou momentální životní situaci, abych se s ní mohla lépe vypořádat. Jako terapeut je to muž na svém místě, empatický a nezaujatý.

Díky, Ivano, za sdělení názoru. Držím palce! Jiří

Absolvovala som dve návštevy a obidve mi dosť pomohli. Oceňujem hlavne schopnosť pána psychológa nie len počúvať, ale hlavne konkrétne a jasne pomenovávať to, čo človek robí podvedomo a neuvedomuje si aké signály tým dáva okoliu. Týmto a aj vysvetlením, že nespokojnosť s určitými vecami nemusí byť nutne detinská, ale môže mať korene kdesi podstatne hlbšie, mi pán psychológ pomohol utriediť si myšlienky v hlave a dopracovať sa k veľmi náročnému životnému rozhodnutiu. Navyše je to veľmi príjemný a sympatický človek sám o sebe. Nemala som problém od začiatku byť úplne otvorená a úprimná.

Veľmi pekne ďakujem za venovaný čas a verím, že sa mi podarí trafiť sa do víkendu na Váš workshop.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Aleno, za Vaše řádky. Moc mě těší, že Vám naše spolupráce pomohla k rozhodnutí. Prokázala jste v ní hodně odvahy k otevřenému rozhovoru. Přeji Vám hodně štěstí. Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Pana Jiřího jsem navštívila minulý týden. Potřebovala jsem pomoci s vysvětlením složitější životní situace, kterou jsem nemohla pochopit. Jsem ráda, že jsem se k návštěvě odhodlala.
S odstupem času musím uznat, že Jiřího postřehy a hodnocení byly naprosto přesné a pomohly mi se v situaci zorientovat a poznat pravou příčinu problému. Velice Vám tímto děkuji, Jiří.

Mgr. Jiří Salvet

I já Vám děkuji za sdílení zkušenosti s naší spoluprací a přeji hodně štěstí! Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe úzkosti

Jiřího jsem navštívil kvůli svým úzkostným problémům v důsledku rodinného a pracovního stresu. Poprvé před více než rokem jen asi dvakrát, v posledním půl roce jsem docházel pravidelně. Jiří mi pomohl překlenout obtížné období, srovnat si priority a uspořádat lépe svůj život. Nyní se cítím skvěle, ale v případě obtíží nebudu váhat a navštívím jej znovu. Díky moc, Jiří!

Děkuji, Hynku. Přeji Vám hodně štěstí v rodinném i profesním životě, Jiří

• Deprese