Jiří Salvet, psycholog Brno

Párová psychoterapie 60 minut • 1 200 Kč +3 Více

Supervize 60 minut • 1 000 Kč

Víkendový kurz Asertivní komunikace • 3 900 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 3 200 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• Deprese
  • Závislosti
  • Vztahová krize

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 000 Kč

3 900 Kč

3 200 Kč

"
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Nooo kde začít… V den mých pátých narozenin se zastřelil můj otec, zhruba před šesti lety se oběsil můj bratr, před cca dvěma lety mne opustil manžel kvůli jiné ženě (po 11 letech vztahu 3 měsíce po svatbě), jako dítě a dospívající dívka jsem si užila šikany, fyzického i psychického týrání… Následkem toho všeho jsem trpěla úzkostmi, nízkým sebevědomím, nedůvěrou v sebe sama… Zajímavé je, že na okolí jsem působila klidně a vesele…

A teď to důležité, díky Jiřímu, mohu říci, že jsem vyrovnaná s výše zmíněnými okolnostmi mého života. Jsem velmi ráda, že jsem ho potkala. Díky jeho otevřenosti, vyrovnanosti, schopnosti naslouchat, přímosti a úžasné schopnosti v patřičnou chvíli odlehčit situaci humorem se mu podařilo, že jsem se otevřela nejen jemu ale hlavně sama sobě. Pokládal mi zajímavé otázky a říkal mi zajímavé pohledy na danou situaci. Což mne donutilo přemýšlet, a hlavně se důkladně „pohrabat sama v sobě“. Když se teď zpětně podívám na své „staré“ já, tak žasnu nad tím obrovským progresem.

Dříve jsem se bála třeba zajít nakoupit. Dnes jsem schopná jít nakoupit, stavit se na poštu a vyřídit další věci v jeden den. Což pro mne bylo dříve nemyslitelné. Díky jeho trpělivosti a laskavosti jsem si pomaličku začala budovat sebevědomí a víru, v to, že zvládnu všechno na světě. Je nádherný pocit, když někdo dokáže ocenit, že jste šli nakoupit hned po práci. Pro většinu lidí to je samozřejmá věc, Jiří chápal, že pro mne to byl obrovský krok. Tenkrát mne moc potěšilo, že ocenil mou „odvahu“. Postupně mi dopomohl k tomu nejvíc – najít štěstí sama v sobě.

Nyní jsem šťastný a spokojený člověk, kterého netíží stíny minulosti. Vím, že dokážu, vše, co si budu přát. Zvládnu ocenit sama sebe, jsem si vědoma svých kvalit i svých slabých stránek. Vím, co chci a taky vím, co nechci a dokážu to říct nahlas.

Jiřímu z celého srdce děkuji a přeji mu vše nejvíc nejlepší ve všech životních oblastech. A Vám, co si toto čtete a zvažujete návštěvu, přeji ať najdete řešení svých problémů a starostí.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji Aneto za Vaše řádky. Hlavní zásluhu na Vašem posunu nesete ovšem Vy. Bez Vaší odvahy a důvěry v sebe by to nešlo. Já děkuji za důvěru ke mně. Hodně štěstí, Jiří

Na to, že jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi až přišla nejkritičtější fáze v životě a všechno se tak nějak nahromadilo ve mě a já už se psychicky hroutil, tak musí říct, že toho nelituju a má to něco do sebe, momentálně píšu den po první terapii a je mi o poznání lépe. Těším se na další sezení a doufám a věřím, že i s pomocí antidepresiv se dopracujeme k vyřešení mého problému. Děkuju

Mgr. Jiří Salvet

Díky za zveřejnění zkušenosti, Tomáši. Je fajn, že spolu můžeme nějaký čas spolupracovat. Věřím, že Vám to přinese dlouhodobější úlevu.

Pomohl mi najít jiný pohled na mé problémy a odhalit jejich řešitelnost. Což je přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Díky, Jakube. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Š

Profesionální a milý psychoterapeut. Člověku pozorně naslouchá, nespěchá, vysvětluje a dává do souvislostí.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Šárko, za vlídné hodnocení. Těším se na další spolupráci.

Každé sezení s Jiřím bylo plné porozumění, milých úsměvů, svěžího humoru, podpory, otevřenosti, schopnosti udržet to podstatné a jemně nakopnout...
Vřele doporučuji.

Děkuji, Anežko. A přeji Vám hodně štěstí v dalším životě, Jiří

G

Navštivila jsem pana Jiřího z důvodu složité životní situace, která mě tížila. Po první návštěvě jsem se cítila lépe a dokázala se na situaci dívat i z jiného úhlu a s nadhledem. Byla to moje první návstěva psychologa a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K Jiřímu mne přivedla bývalá žena, pokoušeli jsme se zachránit vztah. To bohužel nevyšlo, ale ne díky Jiřímu :-) Po nějaké době jsem jeho pomoc vyhledal kvůli řešení souběhu několika těžkých životních zkoušek a díky jeho radám a upřímnému a nestrannému hodnocení mnou popisovaných životních situací jsem postupmně měnil svůj přístup k životu a ač to možná zní pateticky, je to tak: cítím se jako jiný a snad i mnohem lepší člověk. Vzhledem k tomu, že mi pomáhal a radil rok a něco (okolnosti se vyvinuli tak, že spolupráce musela být dlouhodobá), troufám si tvrdit, že pokud máte dost odvahy a vůli něco ve svém životě měnit, Jiří je ten správný člověk, který s tím opravdu umí pomoci. Děkuji Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Mirku. Děkuji Vám za vlídné posouzení spolupráce. Těšilo mě ujít kousek cesty společně. Hodně štěstí. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Před 14 dny první sezení a ještě teď ve mně doznívá všechno to pozitivní a dobré. Rozhodně chci v terapii pokračovat.

Mgr. Jiří Salvet

Magdo, těším se na další spolupráci!

Diskuze s Jiřím mi vždycky pomůže získat náhled na mou momentální životní situaci, abych se s ní mohla lépe vypořádat. Jako terapeut je to muž na svém místě, empatický a nezaujatý.

Díky, Ivano, za sdělení názoru. Držím palce! Jiří

Absolvovala som dve návštevy a obidve mi dosť pomohli. Oceňujem hlavne schopnosť pána psychológa nie len počúvať, ale hlavne konkrétne a jasne pomenovávať to, čo človek robí podvedomo a neuvedomuje si aké signály tým dáva okoliu. Týmto a aj vysvetlením, že nespokojnosť s určitými vecami nemusí byť nutne detinská, ale môže mať korene kdesi podstatne hlbšie, mi pán psychológ pomohol utriediť si myšlienky v hlave a dopracovať sa k veľmi náročnému životnému rozhodnutiu. Navyše je to veľmi príjemný a sympatický človek sám o sebe. Nemala som problém od začiatku byť úplne otvorená a úprimná.

Veľmi pekne ďakujem za venovaný čas a verím, že sa mi podarí trafiť sa do víkendu na Váš workshop.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Aleno, za Vaše řádky. Moc mě těší, že Vám naše spolupráce pomohla k rozhodnutí. Prokázala jste v ní hodně odvahy k otevřenému rozhovoru. Přeji Vám hodně štěstí. Jiří

• Deprese
  • Závislosti