Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

Konzultace online • 1 500 Kč

Individuální psychoterapie • 1 500 Kč

Supervize 60 minut • 1 000 Kč +1 Více

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 3 200 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• Deprese
  • Závislosti
  • Vztahová krize

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 500 Kč

1 500 Kč

Ostatní služby

1 000 Kč

3 200 Kč

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřího jsem oslovila s prosbou o spolupráci na základě osobního doporučení a ráda doporučení předávám i ostatním.

Od prvního kontaktu jsem velmi ocenila jeho způsob komunikace a vstřícnost s termíny prvních sezení, nakolik jsem svoji situaci vnímala v dané chvíli jako akutní a nedovedla jsem si představit, že s jejím řešením budu déle otálet.

Během dvou setkání jsem dostala potřebnou sílu podniknout kroky, které jsem pro pocit viny zdržovala déle, než pro mě bylo zdrávo. Ocenila jsem Jiřího nadhled a přímost, obzvlášť pak ve věcech, které nebylo příjemné si uvědomit, slyšet, ale ve výsledku mi přinesly největší úlevu.

Vnímám, že mě ještě čeká spousta práce, ale díky terapii jsem blíž k cíli. Moc tak za spolupráci děkuji, doporučuji ji ostatním a budu se těšit na další setkání.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Lucie, za sdílení zkušenosti. Děkuji za důvěru a přeji mnoho štěstí na Vaší cestě za svobodnějším žitím. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K panu Salvetovi jsem původně přišla s partnerem, se kterým se nám nedařilo mít spokojený partnerský vztah. Zpočátku nám setkání hodně pomohla, pak ale partner přestal mít zájem pokračovat. O terapii jsme proto žádali jen sem tam, když jsme se dostali do slepé uličky a naprosto se nedokázali domluvit. Nakonec jsem od partnera téměř po 10 letech soužití odešla. Měla jsem strach, že upadnu do depresí a hluboké lítosti, a požádala jsem pana Salveta o pravidelné terapie. Zpočátku jsme se hodně věnovali tématu vztahu s partnerem, pak došlo na rodiče, sourozence a jiné vztahy.
Před nedávnem jsem terapii ukončila. Měla jsem pocit, že jsme probrali důležitá témata, která mě trápila. A hlavně - já, která měla vždy pocit, že jsem nějaká divná, jiná, nepřijatelná, která si stále něco vyčítala, jsem zjistila, že se na sebe dívám s laskavostí a pochopením a připadám si úplně normální a v pořádku. Abych k tomu došla, potřebovala jsem, aby mi to ukázal někdo druhý. A za to děkuji panu Salvetovi.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Michaelo, za společnou cestu. Hodně štěstí!

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pana Jiřího Salveta jsem vyhledala primárně kvůli depresi ze ztráty milovaného zaměstnání a ztráty smyslu života. Nejen, že mi pomohl překonat tyto těžkosti, ale také mě a mému partnerovi výrazně pomohl v komunikaci s manipulativním členem rodiny, se kterým sdílíme domácnost. Což vyžadovalo mimo dřívějšího uctivého jednání také asertivitu, sebevědomí a vytrvalost v prosazování vlastních hranic. Moc děkuji za sebe i partnera.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Eliško, za příznivou recenzi. Gratuluju ke změnám a přeju Vám, abyste si je dokázala udržet. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřího pomoc jsem vyhledala po dlouhém odhodlávání a ve chvíli, kdy jsem byla psychicky na dně. Prvních pár sezení jsem celá probrečela a pouštěla ven vše, co se za roky nahromadilo. Mí rodiče se rozvedli když mi bylo 11 let, nebyl to jednoduchý rozvod a jejich vztahy byly vždy velmi bouřlivé a některé situace z dětství ve mne rezonují doteď. Ve škole jsem byla šikanována. Táta se několikrát za život pokusil o sebevraždu a před třemi lety zemřel tragicky při autonehodě. S partnerem po 8mi letech přišly velké problémy, snažila jsem se tu ztrátu otce i problémy doma "léčit" jiným mužem a udržovat oba vztahy. Ten jiný muž se ukázal být těžce závislým na pervitinu, denně mi chodilo 600 zpráv s nadávkami, urážkami, výhružkami zabitím apod. a to po dobu dvou let.
Ztratila jsem smyls proč ráno vstát a přežít další den. Neměla jsem důvod.

Otevřela jsem se díky Jiřímu profesionálnímu ale zároveň lidskému a empatickém přístupu. Pomohl mi najít sebe sama, nalézt sebedůvěru, východisko z celého mého trápení. Pomohl mi vyznat se v emocích, které se mnou zmítaly, v zoufalství že nevidím směr a cestu. Odkud pramení mé reakce na různé situace, jak moc některé situace v dětství ovlivňují můj současný život. Dnes už sama sobě rozumím mnohem více, pryč je to mé rozbité a urmoucené já.

Stojím mnohem pevněji na svých nohách, jsem sebevědomější, nebojím se co bude zítra. S partnerem jsme krizi ustáli a máme se rádi více než kdykoliv jindy, jsme šťastní. Druhý muž je pro mne minulost a velké poučení a připomínka toho, kdo a co nejsem a jak jsem se nechala ovládat a nechtěla to vidět.

Za toto vše vděčím Jiřímu, za to, že mi pomohl najít sebe sama a žít, ne přežívat a trápit se něčím, co nemá smysl.

Obrovské díky Jiří a děkuji za Vaši empatii, trpělivost a snahu vysvětlovat, odkud pramení různé vzorce chování a popíchnutí k přemýšlení nad věcmi trochu jinak :)

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Dito. Děkuji za přívětivé zhodnocení naší spolupráce. Hlavní zásluhu na dosažených změnách ovšem nesete Vy. Přeji Vám, abyste dokázala udržet a rozvíjet zlepšení Vaší životní situace. Jiří

"
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Nooo kde začít… V den mých pátých narozenin se zastřelil můj otec, zhruba před šesti lety se oběsil můj bratr, před cca dvěma lety mne opustil manžel kvůli jiné ženě (po 11 letech vztahu 3 měsíce po svatbě), jako dítě a dospívající dívka jsem si užila šikany, fyzického i psychického týrání… Následkem toho všeho jsem trpěla úzkostmi, nízkým sebevědomím, nedůvěrou v sebe sama… Zajímavé je, že na okolí jsem působila klidně a vesele…

A teď to důležité, díky Jiřímu, mohu říci, že jsem vyrovnaná s výše zmíněnými okolnostmi mého života. Jsem velmi ráda, že jsem ho potkala. Díky jeho otevřenosti, vyrovnanosti, schopnosti naslouchat, přímosti a úžasné schopnosti v patřičnou chvíli odlehčit situaci humorem se mu podařilo, že jsem se otevřela nejen jemu ale hlavně sama sobě. Pokládal mi zajímavé otázky a říkal mi zajímavé pohledy na danou situaci. Což mne donutilo přemýšlet, a hlavně se důkladně „pohrabat sama v sobě“. Když se teď zpětně podívám na své „staré“ já, tak žasnu nad tím obrovským progresem.

Dříve jsem se bála třeba zajít nakoupit. Dnes jsem schopná jít nakoupit, stavit se na poštu a vyřídit další věci v jeden den. Což pro mne bylo dříve nemyslitelné. Díky jeho trpělivosti a laskavosti jsem si pomaličku začala budovat sebevědomí a víru, v to, že zvládnu všechno na světě. Je nádherný pocit, když někdo dokáže ocenit, že jste šli nakoupit hned po práci. Pro většinu lidí to je samozřejmá věc, Jiří chápal, že pro mne to byl obrovský krok. Tenkrát mne moc potěšilo, že ocenil mou „odvahu“. Postupně mi dopomohl k tomu nejvíc – najít štěstí sama v sobě.

Nyní jsem šťastný a spokojený člověk, kterého netíží stíny minulosti. Vím, že dokážu, vše, co si budu přát. Zvládnu ocenit sama sebe, jsem si vědoma svých kvalit i svých slabých stránek. Vím, co chci a taky vím, co nechci a dokážu to říct nahlas.

Jiřímu z celého srdce děkuji a přeji mu vše nejvíc nejlepší ve všech životních oblastech. A Vám, co si toto čtete a zvažujete návštěvu, přeji ať najdete řešení svých problémů a starostí.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji Aneto za Vaše řádky. Hlavní zásluhu na Vašem posunu nesete ovšem Vy. Bez Vaší odvahy a důvěry v sebe by to nešlo. Já děkuji za důvěru ke mně. Hodně štěstí, Jiří

Na to, že jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi až přišla nejkritičtější fáze v životě a všechno se tak nějak nahromadilo ve mě a já už se psychicky hroutil, tak musí říct, že toho nelituju a má to něco do sebe, momentálně píšu den po první terapii a je mi o poznání lépe. Těším se na další sezení a doufám a věřím, že i s pomocí antidepresiv se dopracujeme k vyřešení mého problému. Děkuju

Mgr. Jiří Salvet

Díky za zveřejnění zkušenosti, Tomáši. Je fajn, že spolu můžeme nějaký čas spolupracovat. Věřím, že Vám to přinese dlouhodobější úlevu.

Pomohl mi najít jiný pohled na mé problémy a odhalit jejich řešitelnost. Což je přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Díky, Jakube. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Š

Profesionální a milý psychoterapeut. Člověku pozorně naslouchá, nespěchá, vysvětluje a dává do souvislostí.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Šárko, za vlídné hodnocení. Těším se na další spolupráci.

Každé sezení s Jiřím bylo plné porozumění, milých úsměvů, svěžího humoru, podpory, otevřenosti, schopnosti udržet to podstatné a jemně nakopnout...
Vřele doporučuji.

Děkuji, Anežko. A přeji Vám hodně štěstí v dalším životě, Jiří

G

Navštivila jsem pana Jiřího z důvodu složité životní situace, která mě tížila. Po první návštěvě jsem se cítila lépe a dokázala se na situaci dívat i z jiného úhlu a s nadhledem. Byla to moje první návstěva psychologa a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala.

• Deprese
  • Závislosti