Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed , Brno

Individuální psychoterapie • 1 800 Kč

Konzultace online • 1 800 Kč

Supervize 60 minut • 2 000 Kč +1 Více

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 3 200 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 800 Kč

1 800 Kč

Ostatní služby

2 000 Kč

3 200 Kč

Umístění: jiné místo Jiný

Pana Salveta jsem navštívila asi třikrát nebo čtyřikrát v roce 2015. Za celou dobu se mně s ním nepodařilo najít společnou cestu, připadalo mě, že ztotožňuje s mým tatínkem, se kterým mám náročný vztah. Jednou přišel terapeut později a tehdy mně přišlo, že mě opravdu poslouchá, jinak to spíš vypadalo jako nutná rutina pro získání peněz, bez pořádné návaznosti. V rámci terapie jsem psala dopis, který mně pan Salvet po přečtení nabídl převzít ke zničení. Velmi mě zaskočilo, když jsem následně zjistila, že si dopis dle svých slov "opakovaně pročítá".

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, obtížně se mi odpovídá na reakci na spolupráci, která proběhla někdy před sedmi (!) lety. Každopádně chci uvést, že když se s klientem domluvím na nějakém postupu, tak ten platí. Skutečnost, že si dopis ještě přečtu, znamená, že z něj chci vytěžit pro další spolupráci co nejvíce. Větě ohledně ztotožnění s otcem nerozumím. A na konzultace chodím zásadně včas. Martině přeji vše dobré. Jiří Salvet

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Na sezeních jsem se nikdy necítila jako na “terapii”. Spíš jako při přátelském rozhovoru. Cítila jsem se v bezpečí, což mi pomohlo otevřít se. Často jsme řešili stále to stejné dokola, dokud jsem nebyla připravena jít dál. Pomohl mi v mém velmi složitém období života a nabídl možnosti řešení jednotlivých situací do budoucna. Jako terapeut je p. Salvet velmi trpělivý a otevřený. Nezdráhá se vám říct, co možná nechcete slyšet, ale je pro vás důležité, abyste to slyšeli. Nikdy jsem se necítila pod tlakem, ani když jsem řešila to stejné pořád dokola a nešly mi aplikovat nabízené rady, trpělivě mi pomáhal znovu a znovu.
Po více než roce terapie se cítím jako volnější člověk, který táhne mnohem lehčí závaží, než před rokem. Mám před sebou ještě kus cesty, ale tato sezení byla jednou z nejlepších investicí, co jsem kdy udělala.
Takže děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Báro, za vlídné shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám udržení a rozvinutí dosažených změn. Hodně štěstí, Jiří

F
Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Pan doktor je velice empatický a snaží se porozumět do hloubky problému, které mne trápily. Mohu velice doporučit za jeho přístup, odbornost a rady pokud budu mít opět nějaký problém milerád se na něj obrátím znovu.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Filipe, za stručné zhodnocení a přeji Vám hodně dobrého na Vaší cestě, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Pana Salveta můžu Všem jen doporučit. Oceňuji profesionální, tolerantní, velkorysý a laskavý přístup. Děkuji

Taky děkuji, Markéto. Přeju hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Kromě jednoho sezení mi terapie s panem Salvetem nepřinesla vůbec nic. Na tuto výtku reagoval, že klient dostane jen to, co sám do terapie vloží, přitom mě nenechal pořádně mluvit a většinu sezení jsem poslouchal, jak dokola opakuje různými formulacemi jednu a tu samou radu, která byla často úplně mimo.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Michale. Škoda, že jste své pocity nevyjádřil přímo na terapii, ale až po ní. Umožnilo by nám to podívat se spolu na to, proč se cítíte ve vztazích upozaděný. Má poznámka o vkladu klienta do procesu terapie byla míněna naopak jako povzbuzení k vaší větší aktivitě a zapojení. Každopádně vám přeji hodně štěstí a brzkou úlevu. Jiří

Ľ
Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Na terapiu k Jiřímu Salvetovi som dochádzala necelý rok, ktorý bol pre mňa veľmi psychicky náročný, plný životných skúšok a neľahkých rozhodnutí. Sedenia mi veľmi pomáhali upokojiť sa, utriediť si myšlienky a konfrontovať ich s veľmi jemným nasmerovaním terapeuta, ktorý mi zároveň vo správnej chvíli neváhal nastaviť zrkadlo úprimnou reflexiou. Verím, že ma posunuli v osobnostnom rozvoji výrazne vpred.

Vyhovovala mi forma partnerského rozhovoru v rešpektujúcom a priateľskom duchu. Našla som podporu, ktorá mi pomohla znova nadobudnúť sebaistotu a zvýšiť svoju emočnú stabilitu. Vážim si možnosť komunikovať aj "bez obalu" a otvorene o akejkoľvek téme.

Oceňujem aj príjemné prostredie oboch terapeutických miestností.

Mgr. Jiří Salvet

Milá Ľubico. Děkuji za vlídné a povzbuzující shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně štěstí a udržení nabytého nadhledu, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřímu se podařilo vytvořit prostor, do kterého jsem se rád vracel.

Naslouchal, snažil se porozumět, nehodnotil, ani přímo neradil, ale v souladu s principy otevřené komunikace a respektu k sobě i druhým mě s klidem vedl k jinému pohledu na danou situaci nebo způsobu jejího řešení.

Skvělé jsou i kurzy komunikace, které vede společně s Janou Brzkovskou.

Díky

Mgr. Jiří Salvet

Taky děkuju, Miloši. Za důvěru, za Vaši otevřenost při našich rozhovorech i za to zhodnocení. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Vyhovovala mi jak forma: dostat ve správnou chvíli otázku, slyšet parafrázi toho, co jsem řekl, dostat vysvětlení nebo radu; tak přímost, kdy mi Jiří klidným hlasem říkal co jsem ne vždy slyšet chtěl, ale potřeboval.

V průběhu několika měsíců mi pomohl dostat z (pro mě) slepé uličky, srovnat si věci v hlavě a kolem sebe, udělat si pořádek ve vztahu k sobě i ostatním, užívat si přítomnost.

Kromě terapií bych doporučil i kurz asertivní komunikace. Rozhodně stál za to.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Romane, za sdílení Vaší zkušenosti a přeju Vám, aby změny, ke kterým jste dospěl, Vám přinesly hodně spokojenosti.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Nedávno jsem se koukala, že na terapie chodím již čtvrtým rokem a jít k Jirkovi bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě. Chodím čtvrtým rokem a budu chodit i nadále, protože Jirka mi pomohl přijít na to, co chci, vedl mě správným směrem, usměrňoval mou roztěkanou mysl a uklidňoval bolavou duši. Naučila jsem se nepropadat panice a zoufalství, protože Jirka mě naučil, že každý problém se dá řešit a co nemá řešení, tím se trápit nemám. Po každé terapii odcházím s takovým vnitřním klidem a pozitivní motivací a za to moc děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Darčo. Díky za zhodnocení spolupráce v jejím průběhu. Těší mě, že společnou práci vidíte tak příznivě. A těším se na její pokračování. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřího jsem oslovila s prosbou o spolupráci na základě osobního doporučení a ráda doporučení předávám i ostatním.

Od prvního kontaktu jsem velmi ocenila jeho způsob komunikace a vstřícnost s termíny prvních sezení, nakolik jsem svoji situaci vnímala v dané chvíli jako akutní a nedovedla jsem si představit, že s jejím řešením budu déle otálet.

Během dvou setkání jsem dostala potřebnou sílu podniknout kroky, které jsem pro pocit viny zdržovala déle, než pro mě bylo zdrávo. Ocenila jsem Jiřího nadhled a přímost, obzvlášť pak ve věcech, které nebylo příjemné si uvědomit, slyšet, ale ve výsledku mi přinesly největší úlevu.

Vnímám, že mě ještě čeká spousta práce, ale díky terapii jsem blíž k cíli. Moc tak za spolupráci děkuji, doporučuji ji ostatním a budu se těšit na další setkání.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Lucie, za sdílení zkušenosti. Děkuji za důvěru a přeji mnoho štěstí na Vaší cestě za svobodnějším žitím. Jiří

• psychoterapie