Mgr.

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

31 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 532 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psychoterapii.… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá psychoterapeutická praxe

Pellicova 8b
    Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Mediace 60 minut 1 000 Kč
    Víkendový kurz efektivní komunikace 2 900 Kč

Hodnocení pacientů

• A
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxeSlužby: individuální psychoterapiie 60 minut

Psychoterapeutickou pomoc jsem hledala po nasazení medikace od paní doktorky na psychiatrii. Jiří mi sedl jako člověk od prvního sezeni a moc mi pomohl. Na každou spolupráci s ním jsem se těšila, protože jsem cítila jak mě posunuje dopředu. Skvělý terapeut. Alena

Jiří Salvet2018-07-25

Dobrý den, Aleno. Děkuji za sdělení Vašeho pohledu na naši spolupráci. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxeSlužby: individuální psychoterapie 60 minut

Pan Jiří je sympatický,milý psychoterapeut. Vsem doporučuji,..Jiří je vnímavý a vse co resime dává smysl.
    Tesim se na další setkání.
    Renata Palanova

Jiří Salvet2018-05-26

Díky, Renato. Taky se těším na další sezení. Přeji Vám nicméně, ať je dlouho nepotřebujete, Jiří

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Jiří je velmi klidný a vyrovnaný člověk. Příjemně mě překvapil tím, že si mě už při první terapii trpělivě vyslechl a okamžitě věcně a srozumitelně reagoval. Naše setkání probíhala formou diskuze, což mi vyhovovalo. Pomohl mi najít správnou cestu, díky pravidelným terapiím jsem se naučila dívat na problémy a trápení více zeširoka, získala jsem nadhled. Jsem nesmírně ráda, že jsem si jako rádce a průvodce pro své nelehké životní období vybrala právě Jirku. Děkuji!

Jiří Salvet2018-04-18

Díky Míšo za Vaše vlídné hodnocení. Spolupráce s Vámi mě moc těšila. Hodně štěstí, Jiří

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyslechl, poradil, pomohl. Určitě nelituji, a když budu v budoucnu opět potřebovat, vím, na koho se obrátit. A nebudu váhat ani chvilku.

Jiří Salvet2018-04-11

Dobrý den, Lucko. Díky za zhodnocení. Budete-li potřebovat, rád Vás uvidím. Hodně štěstí, Jiří

• M

Poprvé jsem k panu Salvetovi málem nedošla. Měla jsem strach otevřít tu "Pandořinu skříňku" v sobě a současně věděla, že to potřebuji. Ráda bych dodala odvahu všem, kteří takto váhají, pan Salvet mi pomohl uklidit si v sobě. Stačilo pět sezení a mohla jsem odcházet se slovy díků bez dalšího termínu v diáři. Byl to můj celkem třetí psycholog v životě a až budu potřebovat, obrátím se právě na něj.

Jiří Salvet2018-03-21

Díky Magdaleno za příznivé shrnutí spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí.

• Z
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxeSlužby: psychologické konzultace

Jsem rad, ze jsem se k panu Jirimu dostal. Rady, respektive rozhovory byly/jsou prinosem, jeho pristup pomaha videt pomyslne svetlo tam, kde jej clovek hleda sam jen velice obtizne. Rozhodne vyborna volba. Dekuji. Zdenek.

Jiří Salvet2018-03-09

Díky Zdeňku za povzbuzení. Těším se na případnou další spolupráci. Jiří

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Jiri je uzasne empaticky a k problemum druhych citlivy terapeut s pohledem nezaujateho a pritom zkuseneho cloveka. Klade otazky, ktere me samotneho ani nenapadly a pritom jsou dulezite. Vzdy se k panu Jirimu velice tesim.

Jiří Salvet2018-02-16

Díky za zhodnocení dosavadní spolupráce, Petře. Váš pohled na ni mě těší.

• V
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Než jsem se vůbec na první terapii dostavila, byla jsem nervózní z terapeuta - muže. Nyní, po přibližně půlroční terapii, mohu prohlásit, že Jiří je nejlepší psycholog, s kterým jsem se kdy za celý život setkala. Jiřího obklopuje klidná a vyrovnaná aura, vnímá každé slovo, které během hodiny terapie pronesete a citlivě a zároveň přímočaře reaguje. Nečekejte terapii, kam se jdete pouze vypovídat, s Jiřím jde vždy o konverzaci, která směřuje k odpovědím na vaše nevyslovené otázky. Velice doporučuji a moc děkuji.

Jiří Salvet2017-10-02

I já Vám, Vendulo, děkuji - za zhodnocení spolupráce a hlavně za Vaši důvěru ke mně během uplynulého půlroku. Přeji Vám hodně štěstí.

• I
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Jiří Salvet je klidný empatický člověk. Vyslechne, citlivě se zeptá, řekne názor, nechá vás mluvit, nevnucuje řešení, nabízí východiska. Uklidní vás, když jste dole, motivuje, když na to máte energii. Neudělá vám přednášku, nesype zbytečné psycho poučky. Každé sezení vás nakopne na další týden. Je až divné psát o něm jen superlativy, ale on je prostě dobrý. Není mnoho takových lidí. Jakože fakt.

Jiří Salvet2017-09-21

Děkuji, Ivo, za milá slova. Přeji Vám i Vaší ženě hodně štěstí, Jiří

• B
    Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Pan Salvet mi pomohl v obtížné životní situaci.

Je velmi laskavý, empatický a co jsem ocenila nejvíce, byl jeho lidský přístup. Vždy mi ukázal nový pohled na věc, o kterém bych bez jeho pomoci nevěděla.
    Ze sezení jsem vždy odcházela velmi uvolněná, nabitá pozitivní energií a s chutí do života.

Jiří Salvet2017-09-21

Báro, díky za zhodnocení spolupráce. Ať se Vám daří, ať už jste zrovna doma nebo v zahraničí.

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psychoterapii. Více o mně na mých webových stránkách www.psychoterapie-brno-salvet.cz.

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají:
    deprese,
    úzkosti,
    obtížná životní situace,
    partnerské vztahy,
    nedostatek sebevědomí,
    závislosti

Nabízím individuální, párové i rodinné terapie.

• psychoterapie