Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

Individuální psychoterapie • 1 800 Kč

Konzultace online • 1 800 Kč

Supervize 60 minut • 2 000 Kč +1 Více

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 3 200 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• psychoterapie

1 800 Kč

2 000 Kč

3 200 Kč

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Psychoterapeut, který vás nejen vyslechne, ale také vnese nový pohled na věc. Tak trochu moudrost kazatele, který už nechá na vás, jakou cestu si vyberete.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pochopení, názor, nabídka, skvělé rozebrání problému. Dlouhodobá terapie. Vrátila jsem se po dlouhé době.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K pánovi Salvetovi chodievam už zopár rokov. Zhruba od puberty ma občas potrápili úzkosti a panické ataky, vtieravé myšlienky a strach z neznámeho. Na vysokej škole som vyhľadala pomoc a som nesmierne rada, že som si vybrala pána Salveta. Ukázal mi cestu, ako sa s tým, čo cítim spriateliť, a s každým ďalším sedením sa strach z príchodu ďalšej úzkosti zmenšoval. Taktiež sme sa rozprávali o mojom strachu z uzavretých priestorov lietadiel, výsledkom čoho som mohla prežiť jedno z najkrajších období v mojom živote 12 000 km sama od domova. Naše diskusie mi pomohli akceptovať negatívne emócie, aktívne na sebe pracovať a zlepšiť kvalitu môjho života. K pánovi Salvetovi stále raz za čas zájdem a vždy odchádzam s dobrým pocitom, pripravená na ďalšie výzvy, ktoré život prináša. Ďakujem veľmi pekne.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Na psychoterapii se k Jirkovi pokaždé těším. Již samotný prostor - s pohodlným křeslem a kávou/čajem v kombinaci s velkou dávkou empatie a Jirkova klidného hlasu - ve mně vzbuzuje pocit bezpečí a důvěry pro sdílení osobních záležitostí a témat. Jirka vždy pozorně vnímá vše, co mám na srdci a postupně mi odkrývá a nabízí pro mě naprosto netušené nové úhly pohledu, na které bych bez něj nepřišla. Pomáhá mi utřídit si myšlenky, najít vnitřní klid a balanc. Nabízí východiska problému, aniž by vnucoval nějaké konkrétní řešení. Nemaže med kolem pusy a je přímý. Chodit k Jirkovi na terapii vnímám jako jedno z nejlepších rozhodnutí v životě a tato investice do uzdravování duše mi dává obrovský smysl. Po každém sezení mám novou sílu do dalšího týdne. Jirka totiž dává do psychoterapie něco navíc. Kus sebe.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Vytvořit v dnešním světě prostor bezpečí, přijetí a podpory v rámci terapie není nutně samozřejmosti. Pan Salvet je každou minutu sezeni s Vámi. Opravdu s Vámi. Po letech budování obranných mechanizmů se začínám vracet k sobě. At už jsme řešili akutní životní situaci nebo rány minulosti, pan Salvet dokázal pomoct a ulehčit cestu která při hledání sebe sama jednoduchá není. Neskutečnou přidanou hodnotu je i to že pan Salvet pomůže si uvědomit kolik snahy a moci v sobě již máte. A to je vzácné a výjimečné.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Shrnout zkušenost s Jiřím do těchto pár řádků – hodně složitej úkol. Fakt je ten, že je to pro mě je jedna z nejvýznamnějších životních zkušeností. Asi nejvíc se mi na rozhovorech s Jiřím líbí, že to není o vznešených frázích a radách, ale že to prostě přirozeně plyne. Jsou to vhodně podaný dotazy a podněty k tomu, abych měl po sezení na nějakou dobu hlavu jak balon, a věřte, že se to hodí! Protože podle mě je právě toto cesta k tomu, abychom žili plně, vědomě a v míru se sebou a s okolím. A já jsem za tuto cestu moc rád!

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pan Salvet se díky svým zkušenostem dokáže dotknout témat, jež rezonují a na něž je dobré se zaměřit. Vím, že se na něj dá spolehnout, čehož využívám v těžší životních situacích, které nejsem schopen již zvládat sám. Ideální by bylo chodit pravidelně, ale asi to všichni známe, chodíme až když něco nefunguje.. S pomocí pana Salveta dokážu věci vidět ne zúženým pohledem, často zavádějícím, negativním, ale značně otevřeným, plných možností a nadějí. Děkuji za to, za každé sezení, pomáhá to.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pan Salvet má bohužel veliký problém s držením hranic v psychoterapii. Zejména ženy by si měly na tohoto člověka dát pozor. Z terapie jsem odcházela v horším stavu, než ve kterém jsem do ní vstoupila. Pan Salvet mi ukázal, že terapie může být nejen neúčinná, ale i nebezpečná. K.P.

Pana Salveta jsem navštívila asi třikrát nebo čtyřikrát v roce 2015. Za celou dobu se mně s ním nepodařilo najít společnou cestu, připadalo mě, že ztotožňuje s mým tatínkem, se kterým mám náročný vztah. Jednou přišel terapeut později a tehdy mně přišlo, že mě opravdu poslouchá, jinak to spíš vypadalo jako nutná rutina pro získání peněz, bez pořádné návaznosti. V rámci terapie jsem psala dopis, který mně pan Salvet po přečtení nabídl převzít ke zničení. Velmi mě zaskočilo, když jsem následně zjistila, že si dopis dle svých slov "opakovaně pročítá".

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, obtížně se mi odpovídá na reakci na spolupráci, která proběhla někdy před sedmi (!) lety. Každopádně chci uvést, že když se s klientem domluvím na nějakém postupu, tak ten platí. Skutečnost, že si dopis ještě přečtu, znamená, že z něj chci vytěžit pro další spolupráci co nejvíce. Větě ohledně ztotožnění s otcem nerozumím. A na konzultace chodím zásadně včas. Martině přeji vše dobré. Jiří Salvet

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

Na sezeních jsem se nikdy necítila jako na “terapii”. Spíš jako při přátelském rozhovoru. Cítila jsem se v bezpečí, což mi pomohlo otevřít se. Často jsme řešili stále to stejné dokola, dokud jsem nebyla připravena jít dál. Pomohl mi v mém velmi složitém období života a nabídl možnosti řešení jednotlivých situací do budoucna. Jako terapeut je p. Salvet velmi trpělivý a otevřený. Nezdráhá se vám říct, co možná nechcete slyšet, ale je pro vás důležité, abyste to slyšeli. Nikdy jsem se necítila pod tlakem, ani když jsem řešila to stejné pořád dokola a nešly mi aplikovat nabízené rady, trpělivě mi pomáhal znovu a znovu.
Po více než roce terapie se cítím jako volnější člověk, který táhne mnohem lehčí závaží, než před rokem. Mám před sebou ještě kus cesty, ale tato sezení byla jednou z nejlepších investicí, co jsem kdy udělala.
Takže děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Báro, za vlídné shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám udržení a rozvinutí dosažených změn. Hodně štěstí, Jiří

• psychoterapie

Fotografie