Pellicova 8b, Brno
Soukromá psychoterapeutická praxe (mapa)

Další dostupný termín:

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat a nasměrovat mě tím správným směrem, aby mé trápení bylo lépe snesitelné. Po zkušenosti s jiným terapeutem před pár lety musím hlavně ocenit to, že trpělivě naslouchá, věci pojmenovává a pěkně vše shrnuje a hlavně je vidět zájem o člověka a to se mi líbí a tak by to mělo být. Děkuji :)

Děkuji, Petro, za shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně radosti, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Osobní problémy

Velice vlídný přístup, milé vystupování, uklidňující zevnějšek, empatie, celkově příjemné zrcadlení a naznačení směru.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapiie 60 minut

Psychoterapeutickou pomoc jsem hledala po nasazení medikace od paní doktorky na psychiatrii. Jiří mi sedl jako člověk od prvního sezeni a moc mi pomohl. Na každou spolupráci s ním jsem se těšila, protože jsem cítila jak mě posunuje dopředu. Skvělý terapeut. Alena

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Aleno. Děkuji za sdělení Vašeho pohledu na naši spolupráci. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Pan Jiří je sympatický,milý psychoterapeut. Vsem doporučuji,..Jiří je vnímavý a vse co resime dává smysl.
Tesim se na další setkání.
Renata Palanova

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Renato. Taky se těším na další sezení. Přeji Vám nicméně, ať je dlouho nepotřebujete, Jiří

Pan Jiří je velmi klidný a vyrovnaný člověk. Příjemně mě překvapil tím, že si mě už při první terapii trpělivě vyslechl a okamžitě věcně a srozumitelně reagoval. Naše setkání probíhala formou diskuze, což mi vyhovovalo. Pomohl mi najít správnou cestu, díky pravidelným terapiím jsem se naučila dívat na problémy a trápení více zeširoka, získala jsem nadhled. Jsem nesmírně ráda, že jsem si jako rádce a průvodce pro své nelehké životní období vybrala právě Jirku. Děkuji!

Mgr. Jiří Salvet

Díky Míšo za Vaše vlídné hodnocení. Spolupráce s Vámi mě moc těšila. Hodně štěstí, Jiří

Vyslechl, poradil, pomohl. Určitě nelituji, a když budu v budoucnu opět potřebovat, vím, na koho se obrátit. A nebudu váhat ani chvilku.

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Lucko. Díky za zhodnocení. Budete-li potřebovat, rád Vás uvidím. Hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Poprvé jsem k panu Salvetovi málem nedošla. Měla jsem strach otevřít tu "Pandořinu skříňku" v sobě a současně věděla, že to potřebuji. Ráda bych dodala odvahu všem, kteří takto váhají, pan Salvet mi pomohl uklidit si v sobě. Stačilo pět sezení a mohla jsem odcházet se slovy díků bez dalšího termínu v diáři. Byl to můj celkem třetí psycholog v životě a až budu potřebovat, obrátím se právě na něj.

Mgr. Jiří Salvet

Díky Magdaleno za příznivé shrnutí spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Jsem rad, ze jsem se k panu Jirimu dostal. Rady, respektive rozhovory byly/jsou prinosem, jeho pristup pomaha videt pomyslne svetlo tam, kde jej clovek hleda sam jen velice obtizne. Rozhodne vyborna volba. Dekuji. Zdenek.

Díky Zdeňku za povzbuzení. Těším se na případnou další spolupráci. Jiří

Pan Jiri je uzasne empaticky a k problemum druhych citlivy terapeut s pohledem nezaujateho a pritom zkuseneho cloveka. Klade otazky, ktere me samotneho ani nenapadly a pritom jsou dulezite. Vzdy se k panu Jirimu velice tesim.

Mgr. Jiří Salvet

Díky za zhodnocení dosavadní spolupráce, Petře. Váš pohled na ni mě těší.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Než jsem se vůbec na první terapii dostavila, byla jsem nervózní z terapeuta - muže. Nyní, po přibližně půlroční terapii, mohu prohlásit, že Jiří je nejlepší psycholog, s kterým jsem se kdy za celý život setkala. Jiřího obklopuje klidná a vyrovnaná aura, vnímá každé slovo, které během hodiny terapie pronesete a citlivě a zároveň přímočaře reaguje. Nečekejte terapii, kam se jdete pouze vypovídat, s Jiřím jde vždy o konverzaci, která směřuje k odpovědím na vaše nevyslovené otázky. Velice doporučuji a moc děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

I já Vám, Vendulo, děkuji - za zhodnocení spolupráce a hlavně za Vaši důvěru ke mně během uplynulého půlroku. Přeji Vám hodně štěstí.

Individuální psychoterapie 60 minut

2 900 Kč

Děkuji, Petro, za shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně radosti, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Osobní problémy

Mgr. Jiří Salvet

Tesim se na další setkání.
Renata Palanova

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Mgr. Jiří Salvet

Díky Magdaleno za příznivé shrnutí spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Díky Zdeňku za povzbuzení. Těším se na případnou další spolupráci. Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Díky za zhodnocení dosavadní spolupráce, Petře. Váš pohled na ni mě těší.

• deprese
  • závislosti