Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psych... Více

Adresy

• Soukromá psychoterapeutická praxe

Pellicova 8b
    Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Služby

Individuální psychoterapie 60 minut od 800 kč
    Supervize 60 minut od 800 kč
    Víkendový kurz asertivní komunikace od 3 400 kč
    Párová psychoterapie 75 minut od 1 000 kč
    Mediace 60 minut od 800 kč

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svého pracovního času věnuji psychoterapii. Více o mně na mých webových stránkách www.psychoterapie-brno-salvet.cz.

Nejčastější témata, kvůli kterým mě klienti vyhledávají:
    deprese,
    úzkosti,
    obtížná životní situace,
    partnerské vztahy,
    nedostatek sebevědomí,
    závislosti

Nabízím individuální, párové i rodinné terapie.

• psychoterapie

Znalost jazyků

• čeština

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• S Jirkou Salvetem se znám mnoho let a vždy jsem nesmírně obdivovala a oceňovala jeho naprosto profesionální přístup ke klientům, laskavost, vnímavost, schopnost pochopit a poradit lidem v jejich nepřehledných životních situacích. Rozhodně mohu práci Jiřího jen doporučit. Děkuju za možnost se s J. pracovně i osobně potkat.

• K

K.V. Na pana Salveta jsem narazila náhodou na i poradna.cz. Svojí jasnou odpovědí na moje trápení mi velice pomohl se zorientovat v problému a tím najít, resp. hledat řešení. Velice si ho pro jeho odbornost a empatii vážím.

• Empatický, citlivý a vnímavý přístup, přátelské a vlídné jednání, neformálnost, na sezení čaj nebo kávička...můžu opravdu jen doporučit. Přestože jsem k Mgr. Salvetovi chodila na psychoterapii jen rok (po dobu mateřské dovolené mojí psychoterapeutky) a ze začátku jsem z té změny byla trochu v rozpacích, nakonec se moje obavy nepotvrdily. Vždy jsem ze sezení odcházela spokojená, že jsem ze sebe mohla vyklopit vše, co mě tížilo, v čemž mi i p. doktor byl hodně nápomocen. Jemu nyní přeji vše dobré a ať se daří :-)

• D

Pana Salveta nemůžu jinak než doporučit. Konzultace s ním mi přinesly nejen podporu, kterou jsem potřebovala, ale vždy jsem odcházela s nějákým novým zajímavým poznatkem o sobě, ke kterému bych sama nedošla. Dokáže se trefně zeptat a uhodit tak "hřebík na hlavičku ", pomohl mi tak utřídit si názory jak dál, vše milou a empatickou formou. Bude - li potřeba, jeho služeb znovu ráda využiji.

• P

Pan Salvet je velmi příjemný člověk, který mi pomohl v nepříjemné životní situaci. Jeho profesionální a zároveň velmi empatický přístup k mým problémům mě po každém sezení posunul blíže k řešení daného problému. Spolupráci s ním vřele doporučuji.

Mgr. Jiří Salvet2015-07-06

Petro, přeji Vám, aby Vám Vaše rozhodnutí přineslo hodně štěstí. Je skvělé, že jste se dokázala rozhodnout. Držím palce, Jiří

• P

Pan Salvet mi pomohl v nelehkém období najít správný směr cesty, byl velice podporující a empatický a poskytoval mi útěchu. Z každého setkání jsem odcházela o nějaké "tížiny" lehčí, plná optimismu a naděje na „lepší zítřky“, odcházela jsem s vědomím, že mi někdo pomáhá a že na to nemusím být sama. Terapie byla pro mě příjemnou zkušeností, pan Salvet byl takovým průvodcem, který mi pomohl se se situací srovnávat, podporoval mě a poskytl mi lepší náhled na to, co jsem prožívala.

• D

Lepe jsem si nemohla vybrat,Mgr Jiri Salvet je opravdovym odbornikem na lidskou dusi,moc mi pomohlo povidani si s nim a vzdy po odchodu jsem se citila lepe ..Citila jsem ,ze mohu na sebe vse ''prasknout'',vsechny starosti,problemy a to i dost osobni.Pan Jiri je pozorny posluchac,umi se vcitit a rozpoznat,kde je problem.
    Dekuji a at se Vam dari Jiri.
    Dasa Š.

• F

Pan Salvet je skutečný profesionál, velmi empatický a všímavý. Velice mi pomohl v nelehké životní situaci, můžu ho jenom doporučit.

• A

Měla jsem velké štěstí,že jsem se stala klientkou právě Mgr. Jiřího Salveta.Marně bych hledala na jeho práci chybičky.To ani nechci.Když si ale pročítám hodnocení svých předchůdců,vidím,že je tam spousta chvály,se kterou i já naprasto souhlasím a že je těžké dodat něco originálního.Příjemný,vstřícný,laskavý chápající empatický a samozřejmě bystrý a odborně zdatný.Zřejmě svým bystrým úsudkem a schopností se vcítit objeví,kde je problém,který sám klient není schopen postřehnout,protože nemůže na svůj problém pohlížet z odstupu.Když k tomu přidá svoje vědomosti,je potom už cesta k úspěchu otevřená. Nezbývá,než ho vřele doporučit. A.S.

• Děkuji panu Mgr Salvetovi za vstřícnost, profesionalitu a pochopitelně za pomoc, kterou mi poskytl. Jeho krizová intervence, kterou mi poskytl, byla pro mne velmi přínosná.