Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

Párová psychoterapie 60 minut • 1 200 Kč +3 Více

Supervize 60 minut • 1 000 Kč

Víkendový kurz Asertivní komunikace • 3 900 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace • 2 900 Kč

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• deprese

3 900 Kč

Víkendový kurz Efektivní komunikace

2 900 Kč

Soukromá psychoterapeutická praxe

Diskuze s Jiřím mi vždycky pomůže získat náhled na mou momentální životní situaci, abych se s ní mohla lépe vypořádat. Jako terapeut je to muž na svém místě, empatický a nezaujatý.

Díky, Ivano, za sdělení názoru. Držím palce! Jiří

Absolvovala som dve návštevy a obidve mi dosť pomohli. Oceňujem hlavne schopnosť pána psychológa nie len počúvať, ale hlavne konkrétne a jasne pomenovávať to, čo človek robí podvedomo a neuvedomuje si aké signály tým dáva okoliu. Týmto a aj vysvetlením, že nespokojnosť s určitými vecami nemusí byť nutne detinská, ale môže mať korene kdesi podstatne hlbšie, mi pán psychológ pomohol utriediť si myšlienky v hlave a dopracovať sa k veľmi náročnému životnému rozhodnutiu. Navyše je to veľmi príjemný a sympatický človek sám o sebe. Nemala som problém od začiatku byť úplne otvorená a úprimná.

Veľmi pekne ďakujem za venovaný čas a verím, že sa mi podarí trafiť sa do víkendu na Váš workshop.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Aleno, za Vaše řádky. Moc mě těší, že Vám naše spolupráce pomohla k rozhodnutí. Prokázala jste v ní hodně odvahy k otevřenému rozhovoru. Přeji Vám hodně štěstí. Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie 60 minut

Pana Jiřího jsem navštívila minulý týden. Potřebovala jsem pomoci s vysvětlením složitější životní situace, kterou jsem nemohla pochopit. Jsem ráda, že jsem se k návštěvě odhodlala.
S odstupem času musím uznat, že Jiřího postřehy a hodnocení byly naprosto přesné a pomohly mi se v situaci zorientovat a poznat pravou příčinu problému. Velice Vám tímto děkuji, Jiří.

Mgr. Jiří Salvet

I já Vám děkuji za sdílení zkušenosti s naší spoluprací a přeji hodně štěstí! Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe úzkosti

Jiřího jsem navštívil kvůli svým úzkostným problémům v důsledku rodinného a pracovního stresu. Poprvé před více než rokem jen asi dvakrát, v posledním půl roce jsem docházel pravidelně. Jiří mi pomohl překlenout obtížné období, srovnat si priority a uspořádat lépe svůj život. Nyní se cítím skvěle, ale v případě obtíží nebudu váhat a navštívím jej znovu. Díky moc, Jiří!

Děkuji, Hynku. Přeji Vám hodně štěstí v rodinném i profesním životě, Jiří

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Hledala jsem podporu při řešení vztahové krize. Dostala jsem odpovědi a rady,které se mi daří v životě uplatnit. Našla jsem pomoc. Děkuji:)

Takz dekuji, Simono. Hodne stesti, Jiri

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Původně jsem měla z psychoterapie celkem strach, někomu cizímu říkat osobní věci z mého života. Ale když jsem se setkala s panem Salvetem uklidnil mě svým klidným a pohodovým přístupem. Opravdu doporučuji, na hodině jsem si vždy připadala spíše jako se starým známým a nebála se mluvit otevřeně. Hned od první lekce se můj psychický stav začal zlepšovat. Ještě jednou moc děkuji.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Moniko, za reflexi spolupráce. Jsem rád, že jste se o zkušenost podělila i po delší době od ukončení psychoterapie. Držím Vám palce. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Pozitivny pristup, profesionalita, odbornost a nadhlad. Tak by som nejak v skratke charakterizoval pana Salveta. Prijemny a empaticky clovek na spravnom mieste. Vie pomoct a poradit takmer v kazdej zivotnej situacii. Najviac si cenim na nom osobny pristup a flexibilitu (napr. skype hovory). Doteraz, tazim z jeho odporucani a rad a citim sa ovela slobodnejsi a vnutorne silnejsi. Urcite k tomu prispel aj kurz Asertivity vedeni panom Salvetom a pani Janou Brzkovskou. Vrelo odporucam vyuzit jeho sluzby alebo navstivit ich kurzy.

Peter

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Petře, za příznivé zhodnocení spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí ve vztahu i mimo něj. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Pan Jiří mě jako člověk sedl naprosto fantasticky, pohovor probíhá velmi příjemnou a nenásilnou formou, člověk si prostě příjemně popovídá a zárověň s tím získá dobré rady pro svoje další fungování. Taktéž mě pomáhá získat nazpět sebevědomí v určitých oblastech kde jsem zapomněl že vlastně existuju.

Musím i doporučit kurz Asertivní komunikace, pan Jiří s paní Janou zde vytvořili narosto jedinečný tandem zkušených psychologů, ideáně se doplňujících ze dvou různých pohledů, navíc za cenu která je v porovnání s velkými společnostmi bezkonkurenční.

Jak sezení s panem Jiřím tak i již zmíněný kurz mě dal skvělý základ pro další úspěšnou a naplňující cestu životem.

Děkuji pane Jiří i paní Jano.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

K Jiřímu jsem přišla zlomená a s velkou obavou mluvit o velmi citlivých věcech. Již po druhé návštěvě byly mé obavy naprosto zbytečné. Jiří je velmi empaticky člověk a vycítí kdy je třeba mlčet a naslouchat, kdy pomoct vstát ale i zatrast, když děláte,, hlouposti,,.Nenásilně vás vede uvědomit si vlastní cenu. Dnes mám opět důvod se na svět usmívat. Mockrát děkuji Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Jano. Děkuji Vám za krátké shrnutí Vašich dojmů ze spolupráce. Přeji Vám hodně štěstí v dalším životě, těší mě, že jste měla odvahu k důležitým změnám. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe

Děkuji pani Jiřímu za jeho přístup při řešení vztahové krize, která vyústila v rozchod. Pomohl věci pojmenovat a nasměrovat mě tím správným směrem, aby mé trápení bylo lépe snesitelné. Po zkušenosti s jiným terapeutem před pár lety musím hlavně ocenit to, že trpělivě naslouchá, věci pojmenovává a pěkně vše shrnuje a hlavně je vidět zájem o člověka a to se mi líbí a tak by to mělo být. Děkuji :)

Děkuji, Petro, za shrnutí Vaší zkušenosti. Přeji Vám hodně radosti, Jiří

• deprese