Kataraktové vyšetření

Laserové operace očí +3 Více

Operace šedého zákalu

Refrakční vyšetření

Všeobecná ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Oční centrum Praha, a.s.

Doc. MUDr. Jiří Pašta, CSc., FEBO, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové a od roku 1980 až dosud pracuje na Oční klinice ÚV...

• oftalmologie

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Pan docent dobře chápe psychologii pacientů a pomáhá jim projít, někdy náročnou a třeba tělesnými vadami komplikovanou, operací.

Umístění: Oční centrum Praha, a.s. Operace šedého zákalu

Dne 12. 2. 2020 mi byl odstraněn šedý zákal implantací umělé čočky TETRAFLEX HD u pravého oka panem Doc. MUDr. Jiřím Paštou CSc. FEBA. I když jsem se operace vcelku bál, pan docent navodil takovou atmosféru, že úzkost u mne odpadla. Operace dopadla výtečně. Na oko vidím dokonale. Panu docentu patří za jeho odbornost a přístup k pacientovi můj hluboký obdiv a poděkování, jakož i celému personálu OCP Praha, kde jsem se zákroku podrobil. S úctou V.B., Praha 5.