Botox

Liposukce

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Komenského 519/7, Liberec

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci + Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v ...

• křečové žíly

Zmenšení prsou

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Perfect Clinic

Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit.

Výborný plastik,s výsledkem operace jsem nadmíru spokojená...Příjemný,milý,všechno vysvětlil...

Velmi příjemný, milý, vše vysvětlí, jak odborně, tak i srozumitelně pro laika. Výsledek operace na jedničku s hvězdičkou !!!

Velmi erudovaný a šikovný, zcela jistě vyoperovaný, nebála jsem se mu svěřit do rukou. Může se zdát odměřený, ale výsledky mluví za něj.

S výsledkem operace i přístupem pana doktora jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit..:)

Pan doktor má zlaté ruce. Perfektně odvedená práce, profesionální přístup.
Vytvořil mi ty nejkrásnější prsa!!! Velká spokojenost, a proto vřele doporučuji!
Byla to výborná volba! :-)

Nejlepší Plastický chirurg:-)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,je mi 16let.Jako malá jsem se dost kroutila a tak sestřičky nebyli schopné mi “ustříhnout” dostatečně pupeční šnuru,(nedavam ji to za vinu) omlouvám se nevím jak to odborně nazvat.Strašně mě to trápí plavky musím nosit vcelku,kluka se stydim mit...Tak se chci zeptat,jestli nekdo nevite co s tim?Pupik mam dost vystouply a velky,ze to jde obcas videt i pres tricko,kdyz mam uplejsi triko.
    Predem dekuji

Dobrý den, pokud máte vystouplý pupek, nejedná se o chybu sestřiček a špatně ustřiženou pupeční šňůru, ale jak píše kolega, pupeční kýlu, kterou lze řešit operačně. Dr. Paděra

MUDr. Jiří Paděra

• Dobrý den. Může být o obézních lidí po celém těle hodně bouliček - malinkých, pohyblivých. Je jich přes 150 cca. Skoro všude. Je to tuk? Kdyby to byla lipomatóza, asi by byly velké a viditelné, ne? Tyto jsou malinké, do 1 cm. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, lipomatoza jsou lipomy - tedy nezhoubné tukové nádory pod kůží různé velikosti, třeba i 1 cm. Dr. Paděra

MUDr. Jiří Paděra

• křečové žíly