Botox

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Komenského 519/7, Liberec

Perfect Clinic

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci +

Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol

Pl...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Perfect Clinic plastická operace nosu

Bohužel musím velmi negativně hodnotit. Nebudu hodnotit přístup pana lékaře po lidské stránce ale výsledek operace. V roce 2018 jsem s panem dr. Paděrou měla rhinoplastiku na doporučení mé známé. Můj nos potřeboval upravit nejen profilu ale především ze předu a to jeho vychýlenou osu. To se panu doktorovi vůbec nepodařilo a nos vypadal ještě křivější než kdy před tím. Následují rok jsem k panu doktorovi šla na reoperaci. A však druhá operace nedopadla o nic lépe, problémy s dýcháním o vychýlené ose a celkovému vizuálu už ani nemluvím.
Třetí operaci už jsem u pana doktora podstupovat opravdu nechtěla, právě sedím se sádrou a modlím se, že tentokrát to vyšlo. Minimálně s přístupem a celkovou dokumentací jako si nový pan doktor pořídil jsem spokojená.
Věřím, že pan Paděra je dobrý doktor, ale sám by měl vědět kde jsou jeho meze a těžší případy odmítnout, není na tom vůbec nic špatného. Naopak si myslím, že by mnoho lidí ušetřil nejen reoperací ale i peněz.

Umístění: Perfect Clinic modelace prsou

Pan doktor Paděra je vynikající chirurg. O tom žádná. Výsledek je perfektní! Jen je trochu přísný při komunikaci, ale radši budu mít hezká prsa, než příjemný pokec a odfláknutou operaci :D

Umístění: Perfect Clinic plastická operace nosu

Pán doktor Padera ma zlate ruky bola som u neho pred 14 dňami na plastike nosu a som strasne spokojná a stastna výsledok uplne preskočil moje očakávania nemôžem nič viac len doporučiť .Som strasne stastna že som bola práve u neho.Nemám čo viac ani dodat doporučujem!

Umístění: Perfect Clinic plastická operace nosu

U pána doktora som sa rozhodla podstúpiť Rhinoplastiku a musím povedať, že som nadmieru spokojná so všetkým, ale najviac s konečným výsledkom, vďaka ktorému sa mi určite zmení kvalita života. Pán doktor Jiří Padeta má zlaté ruky! Ďakujem

Umístění: Perfect Clinic modelace prsou

mimořádně dobrý lékař, profesionál, příjemná komunikace, empatický. Vše pečlivě vysvětlí a ukáže. Zmenšení prsou o 4 velikosti není snadný úkol, ale dálo se to zvládnout na 1+. Nemohla jsem si přát lepšího lékaře.

Nehodnotím schopnosti pana doktora jako plastického chirurga, nemám s ním v tomto ohledu žádnou zkušenost. Má výtka se spise týká jeho neprofesionálnímu přístupu k mladé, citlivé pacientce, mé dceři.
Pan doktor svým neempatickým proslovem o případném malém zákroku na tváři dosáhl během pár minut toho, že jsme raději odešly, má dcera zklamaná, já naštvaná. Dozvěděly jsme se, že mezi výsledkem operace plastickým chirurgem a normálním chirurgem není vlastně žádný esteticky rozdíl, že dceři zůstane na tváři jizva, že předem ani nemůže vědět, zda se ji bude jizva hojit dobře, či zda se bude podebírat a různě kroutit…
Uvědomuji si možná rizika chirurgických zákroků, ale způsobem, jakým to bylo podáno, se ani nedivím dceři, že žádný zákrok, byť provedený plastickým chirurgem, už raději nechce a už tuším, kolik práce budu jako matka mít, abych napravila dopady jeho neuvážených slov.

Umístění: Perfect Clinic modelace prsou

Skvele odvedena prace - vyjmuti imlantatu a zaroven odstraneni nevzhledne jizvy vznikle po drivejsi modelaci delane jinde. Zhruba po 2 letech neni misto rezu temer znat. Dekuji.

Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit.

Výborný plastik,s výsledkem operace jsem nadmíru spokojená...Příjemný,milý,všechno vysvětlil...

Velmi příjemný, milý, vše vysvětlí, jak odborně, tak i srozumitelně pro laika. Výsledek operace na jedničku s hvězdičkou !!!

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Může být o obézních lidí po celém těle hodně bouliček - malinkých, pohyblivých. Je jich přes 150 cca. Skoro všude. Je to tuk? Kdyby to byla lipomatóza, asi by byly velké a viditelné, ne? Tyto jsou malinké, do 1 cm. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, lipomatoza jsou lipomy - tedy nezhoubné tukové nádory pod kůží různé velikosti, třeba i 1 cm. Dr. Paděra

MUDr. Jiří Paděra

Dobrý den. Jsem tři týdny po modelaci s augmentací. Pooperační průběh prvnich 14 dní velmi bolestivý. Od tretiho týdne zlepšení. Po dalších 5 dnech pravé prso opět oteklo a pod paždí z boku se zvetšují červené "modřiny". Podrážděné, výrazná bolest i v klidu. Pocit jako při naražených žebrech. Jsem sice objednaná na kontrolu ale začínám se hodně bát. V pooperačních komplikacím jsem podobné příznaky nenašla. Klidový režim jsem přísně dodržovala min.14 dní už i z důvodu bolestí.
Prosim o radu o jakou komplikaci by mohlo jít a zda je závažná. Děkuji

Dobrý den, takto se může projevit přítomnost krve v prsu. Doporučil bych kontrolu u lékaře co nejdříve. dr.Paděra

MUDr. Jiří Paděra