Botox

Liposukce

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Komenského 519/7, Liberec

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

Jsou-li termíny obsazeny, volejte recepci + Pracoviště : Perfect Clinic , FN Motol Plastický chirurg a držitel licence České lékařské komory v ...

• křečové žíly

Zmenšení prsou

Zvětšení prsou

Zvětšení rtů

Perfect Clinic

Skvělý odborník ! Před lety mi provedl reoperaci prsu po MUDr. Duškové, která celou plastiku prsou nehorázně odflákla ! Pan doktor měl nelehký úkol opakovaně řezat do již téměř zahojené jizvy a dopadlo to naprosto perfektně, jinak bych byla zohavená na celý život. Pan doktor není moc hovorný ale svou práci odvádí precizně. Mohu jen doporučit.

Výborný plastik,s výsledkem operace jsem nadmíru spokojená...Příjemný,milý,všechno vysvětlil...

Velmi příjemný, milý, vše vysvětlí, jak odborně, tak i srozumitelně pro laika. Výsledek operace na jedničku s hvězdičkou !!!

Velmi erudovaný a šikovný, zcela jistě vyoperovaný, nebála jsem se mu svěřit do rukou. Může se zdát odměřený, ale výsledky mluví za něj.

S výsledkem operace i přístupem pana doktora jsem velice spokojená. Mohu jen doporučit..:)

Pan doktor má zlaté ruce. Perfektně odvedená práce, profesionální přístup.
Vytvořil mi ty nejkrásnější prsa!!! Velká spokojenost, a proto vřele doporučuji!
Byla to výborná volba! :-)

Nejlepší Plastický chirurg:-)

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Jsem tři týdny po modelaci s augmentací. Pooperační průběh prvnich 14 dní velmi bolestivý. Od tretiho týdne zlepšení. Po dalších 5 dnech pravé prso opět oteklo a pod paždí z boku se zvetšují červené "modřiny". Podrážděné, výrazná bolest i v klidu. Pocit jako při naražených žebrech. Jsem sice objednaná na kontrolu ale začínám se hodně bát. V pooperačních komplikacím jsem podobné příznaky nenašla. Klidový režim jsem přísně dodržovala min.14 dní už i z důvodu bolestí.
    Prosim o radu o jakou komplikaci by mohlo jít a zda je závažná. Děkuji

Dobrý den, takto se může projevit přítomnost krve v prsu. Doporučil bych kontrolu u lékaře co nejdříve. dr.Paděra

MUDr. Jiří Paděra

• Dobry den, dokazali byste mi prosim poradit, jaky krem na jizvy pouzivat u dvouleteho ditete na 3 mesice starou jizvu na cele, ktera vznikla pri urazu - dite narazilo prudce hlavou na roh stolu a jizva je asi 5mm dlouha a 3 mm siroka a jakoby vpacena dovnitr - je tam trosku dulek. V nemocnici nam poradili krem Scar esthetique a take Rejuvasil. U obou je ale napsano, ze jsou vhodne na vystouple jizvy, coz neni uplne nas pripad. Proto hledam jeste nejakou jinou alternativu, ale na vyber je toho tolik, ze se mi v tom celkem tezko orientuje. Pokud byste mohli prosim neco poradit, tak bych byl vdecny. Bylo by vhodne neco napriklad s kyselinou hyaluronovou? Nebo vaselina? Dekuji.

Dobrý den, jizvy které jsou, jak píšete - propadlé, tedy s defektem pod kůží, jsou spíše ke korekci výplní kyselinou hyaluronovou, která ale je bohužel řešením dočasným, neboť tato bývá z větší části po několika měsících vstřebána. Dalším řešením by byla případní operační korekce - vyříznutí propadlého místa jizvy a opětné sešití. Oba postupy ale jistě nejsou bezbolestné a vzhledem k věku dítěte je toto spíše k řešení později dr.Paděra

MUDr. Jiří Paděra

• křečové žíly