Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: SORRISO DENTAL s.r.o. Jiný

Absolutní spokojenost. Žádná bolest při vrtání ani při čištění kanálků … luxusní zážitek.Moc děkuji

Umístění: SORRISO DENTAL s.r.o. Jiný

Úžasný pan doktor. Profesionální, rychlý, bezbolestný a velmi šikovný. K zubaři se již nebojím, naopak ..

Umístění: jiné místo běžné kontroly

Pana doktora můžu jen a pouze doporučit!!! Úžasný, lidský přístup, zároveň velmi profesionální a pečlivý. Vše vysvětluje. Chodila jsem k němu ke sv. Anně a hodlám v tom pokračovat i v Sorriso Dental. :)

Pan doktor je absolutni profesional s lidskym pristupem i k takovym poserum, jako jsem napriklad ja. Dnes jsem u nej podstoupil extrakci silne zaniceneho zubu moudrosti na chirurgii. Mel jsem sileny strach, ale diky panu doktorovi a jeho pristupu ze me vsechny obavy spadly...vse vysvetlil i v prubehu zakroku. Zakrok byl bezbolestny a profesionalne provedeny. Fakt moc diky Pane doktore. Za 2 mesice se resim na extrakci dalsiho zubu moudrosti...;)

Ivan Klucka

P. doktor mi dělal plastiku dásní ve FN u Sv. Anny. Když si na to vzpomenu, je to prostě zlatíčko, stejně jako jeho milá sestřička. Od něj bych se nechala klidně rozřezat znova, protože ve mně svým klidem a profesionalitou budí naprostou důvěru. Vůbec jsem si nepřipustila, že by se plastika nemusela povést a taky jsem nad míru spokojená. P. doktor vypadá sice jako klouček, ale je to profík na svém místě. Jen je škoda, že na jeho stránkách není více kladných hodnocení:-( Za mě deset palců nahoru. Vše mi vysvětlil a taky při kontrolách jsem si připadala opečovávaná jako na kosmetice, ne jako u zubaře.

C

+ výborný přístup k pacientům, bezbolestný a celkově člověk se už nemusí bát k zubaři :-)
- SORRISO zdá se nemá smlouvu se žádnou pojišťovnou

Velice profesionální přístup, snad ještě o třídu lepší než ostatní lékaři z kliniky. Stomatochirurgický zákrok byl bezbolestný a rychlý.