Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce útlak dvou krčních obratlů po úrazu

V roce 2006 jsem se dostala do péče pana doktora Chroboka v nem.Na Homolce kvůli rozsáhlému útlaku míchy v oblasti krční páteře.V roce 1984 mně porazilo auto,když vjelo na chodník a od té doby jsem měla problémy.Až se situace vyhrotila tak,že jsem přestala cítit prsty na ruce,tvář jsem měla jako po mrtvivi a postupovalo to dále.Následovala operace-výměna meziobratlových plotének 5/6 a 6/7,pan doktor za mnou chodil kontrolovat stav po operaci-jeho zlaté ruce a i srdce dodnes nemohu dost vynachválit.Zachránil mně před ochrnutím.Děkuji,pane doktore.Eva Nováková Praha

Umístění: Nemocnice Na Homolce Operace krčních plotének 14.9.2018

Nejlepší lékař!!Ochotný,milý,kapacita ve svém oboru????????Dle mého názoru nejlepší neurochirurg!!!Děkuji pane doktore:-)Viktoria Isabell Tůmovcová

Umístění: GYMUNO, spol. s r.o.

Dobrý den,
pana doktora Chroboka jsem navštívil v Gymunu, kde mne vyšetřil, odeslal na další specializované vyšetření a následně na Homolce odoperoval. Před i po operaci mne navštívil, podal ruku, pozdravil, zeptal se na stav a vše do detailu vysvětlil. Tímto přístupem ve mne vzbudil maximální důvěru a myslím si, že psychika a důvěra v lékaře je při operacích velmi důležitá. Doktora Chroboka, výsledek jeho operace, následné rady jak dál, prostředí a personál v nemocnici na Homolce musím označit celkově za skvělé. Je škoda, že takových odborníků s přirozenou etikou, jako je MUDr. Chrobok a nemocnic s ochotným personálem není víc. Některé nemocnice, které jsem do té doby navštívil mi bohužel připadají, jako továrny na peníze, kde zdraví pacienta není na prvním místě. Co musím ještě podtrhnout, že zde neznají ta pacientům odporná slova „spádová oblast“. Nechci dělat někomu reklamu a jen tak něco nepochválím, ale zde na závěr jen jedno, klobouk dolů.
Krásné léto a pevné zdraví všem slušným lidem, Pavel.

Umístění: Nemocnice Na Homolce operácia

Zdravím.. Nemozem na Vas zdravotnicky system povedat nic ine, ako same chvaly.. S takou odbornostou a ludskym pristupom ako u vas, som sa este nestretla.. Pan doktor Chrobok je jeden velky Clovek a doktor.. Odoperoval to, co uz na slovensku bolo uplne zavrhnute...Kvoli nemu opat chodim a hlavne zijem... Nie nadarmo sa hovori, "zlate ceske rucicky." Dakujem!! s pozdravom Jana. :)

Umístění: Nemocnice Na Homolce

Profesionál,sympaťák,a velmi vstřícný člověk!!! Děkuji moc za perfektně odvedenou operaci a celkovou péči personálu!!!DĚKUJI!!!

díky panu doktoru Chrobokovi chodím , pracuji a žiji naprosto kvalitní život již 12 let, O tomto jsem před tím řadu let mohla jen snít. Odvedl dvě rozsáhlé operace bederní páteře, nezávislé na sobě. Je špičkový neurochirurg. Práce kterou odvádí, se nedá hodnotit jinak , než že má obrovské znalosti, obrovské zkušenosti a zlaté ruce . Moc děkuji Věra Blechová

Byl jsem již dvakrát a ověřování MUDr a Jiřím a Chrobokem a musím jenom souhlasit, že je to velmi hodný, obětavý a vstřícný člověk. To, že je to profesionál ve své profesi, že snad psát ani nemusím. Je to člověk, díky kterému můžu chodit. A to mi v Plzni říkali, že mě nemůžou operovat, protože bych nechodil! A on mi postavil na nohy. Moc mu za vše velice děkuji. Pavel Adam

Velký dík doktoru Chrobokovi za úspěšnou operaci krční páteře 6.3.2014. Moc mi pomohl od bolestí páteře, hlavy a brnění ruky. Má zalaté ruce a srdce na pravém místě. Také děkuji zdravotnickému personálu, všichni byli příjemní a ochotní.

Dana Šmejdová - Brno

MUDR. CHROBOK jedno velký dík! Odhodlal jsem se to řešit, až když jsem viděl, jak rychle se uzdravuje tenista Štěpánek a pana doktora jsme kontaktovali. Jihlava nechtěla dělat ani vyšetření "prý nejsem ochrnutý nebo nemám nádor na mozku", ale ty hrozný bolesti, při kterých ani opiáty nezabíraly. Naši místní doktoři by potřebovali pořádnou osvětu. Díky MUDR CHROBOKOVI chodím, neskončil jsem na vozíku. Pobyt v nemocnici, operace a hlavně průběch po operaci, s tak profesionálním týmem, který v Nemocnici Na Homolce je a výborným neurochirurgem v čele týmu, mi ani nedocházelo, na jak vážnou operaci jdu. Vše proběhlo na jedničku, pak následovaly lázně a já jsem bez bolestí. Klobouk dolu a veliké DÍKY. Pan Mudr Chrobok je opravdu člověk na svém místě, takže kdo máte problémy, neváhejte ho kontaktovat. Jen a jen doporučuji.

Nechápu většinu hodnocení, možná je MUDr Chrobok dobrý neurochirurg, ale po osobním setkání jsem byla velice zklamaná jeho přístupem a postupem vyšetření. Byli jsme tam s manželem v květnu, ale pořád nedokážu zapomenout. Můj manžel po dvou operacích páteře v Karviné trpí hroznými bolestmi, tam už mu nejsou schopni pomoct. Je nucen brát denně opiáty, navštěvuje Centrum bolestivosti v Ostravě, ale nezabírají mu ani opichy, Kromě toho několik krát ročně bere antibiotika proti borelióze, která mu také způsobuje nemalé potíže např. bolesti hlavy. Bolí ho všechny klouby, byla mu zjištěna artróza, navíc chodí o berlích. Bere hrozně moc léku na tlak,cukrovku,dnu, prostatu, s kterých mu je špatně. Je mu 52 let. Po opěvovaném vysílání pořadu s MUDr Chrobokem a s naději, která umírá až poslední, jsem manželovi navrhla zkusit vyhledat u něho pomoc. Po domluvě a předem zaslanou magnetickou rezonanci a lékařských záznamech, nám manželova neuroložka zdělila, že nás přijme. Dodnes nechápu proč jsme se museli trmácet 400 km do Prahy. Po 3.hod čekání v čekárně a pak max 10. minutovém sepisovaní údajů do PC: s komunikací mluvte co Vás trápí ..., nemluvte nevidíte že píšu..., mluvte .., nemluvte nevidíte, že čtu,.. toto se opakovalo, byla jsem v šoku z jeho arogantního jednání, že jsem nedokázala ani reagovat. Paradoxem je, že poštou zaslaná dokumentace se ztratila.Pak se rozčiloval, že nemá manželovou dokumentaci, po zdělení že byla zaslaná podruhé emailem řekl, že ji nečte. Pak ji letmo přečetl, manžela vůbec neprohlídl! Po zdělení, že s tím nejde nic dělat jsme byli vyprovozeni z ordinace. Bylo mi manžela moc líto, aspoň tímto chci upozornit pacienty, že ne vždy jsou reference zrcadlem lékaře. My jsme se podle nich rozhodli a dodnes lituji, protože manžel ztratil poslední naději. Tajně doufám, že si toto MUDr. Chrobok přečte a zamyslí se nad sebou. Potvrdila se nám arogance vůči moravákům. Palová