Biostimulační laser

Chemický peeling +3 Více

Kožní testy

Odstranění drobných výrustků

Sklerotizace varixů

Zobrazit ostatní dermatologů v okolí

Praxe 38 let,
15 let praxe ve fakultní nemocnici,
od r.1994 privátní praxe. II. atestace .

Biostimulační laser

Běžný termín

Chemický peeling

Kožní testy

Odstranění drobných výrustků

Sklerotizace varixů

Poliklinika DAM s.r.o.

Umístění: Poliklinika DAM s.r.o.

Paní doktorka mi už léta pomáhá s léčbou problému, se kterým si ostatní dermatologové nevěděli rady. Vážím si jí jak po odborné stránce a zároveň je mi blízká i lidsky. O jejich kvalitách svědčí i neustále plná čekárna.

Dobry den,musim rict ze pani doktorka byla jiz nekolikata kozni dr.ke ktere jsem se odhodlala jit.
Jako jedina z mnoha mnou navstvinych dr.odhalila zpravnou diagnozu a to lupenku ve vlasech.
K pani doktorce chodim asi rok a jsem s ni VELMI SPOKOJENA.
Vzdy me vyslechne prohlidne stav a doporuci lecbu(masticky roztoky sampon),ktera vzdy zabere.
V cekarne je vzdy dost lidi vsech vekovych kategorii - i to vypovida o profesionalite P.doktorky.
Moc moc dekuji :-)

Dnes jsem byla s dcerou u paní doktorky, už při telefonické domluvě a navigace , jak se dostat k paní doktorce, bylo velice příjemné.Moc ochotná a milá paní doktorka.Nelituju toho , že jsem si vybrala tuto lékařku.Děkuji moc Jitka Rašková.

Byla jsem u doktorky dvakrát, poprvé dobré, ale podruhé moje otázky ohledně dermatologie stopla s tím že má hodně pacientů venku a že mám přijít jindy se jí doptat. Musela sem se smát. Totálně neprofesionální a potřetí když sem přišla s tím že mi zmodrala noha tak ok, přišla jsem 10 minut po ordinačních hodinách ale byla tam a byla ještě v pracovním a otevřela mi a věděla co mi je a i tak mě poslala pryč. Beru to podle sebe, já bych to třeba neudělala. Takže za mě velmi slabé a už k ní nejdu.

Paní doktorka je naprosto úžasná, je vidět, že chce opravdu pomoci. Je velmi příjemná a z návštěvy mám velmi dobrý pocit. Rozhodně doporučuji.

Jana Kopecká
12.1.jsem byla na ošetření u paní doktorky, která je velice vstřícná, milá i ohleduplná a je nutno ocenit i její obětavost, přestože měla téměř po konci ordin. hod.pro neobjednané pacienty, věnovala se mi s velikou trpělivostí, při čemž v čekárně byli ještě další pacienti. Této paní doktorce veliký dík.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je absolutní profesionál ve všech směrech, jak v chování k pacientovi, tak po stránce odborné,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc ochotná a zkušená paní doktorka se skutečným zájmem o pacienta. A neměla žádné spoždění. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V čekárně jsem strávila víc jak hodinu, i když přede mnou byli pouze 3 lidi. Na řadu jsem se dostala 10 minut po ordinační době ale paní doktorka se mi věnovala na 100%. Spokojenost.

milan. m
byl dodržen termín dle objednání, paní doktorka velice příjemná. Pacient zde nemá nejmenší pocit, že by otravoval, nebo že je odbýván.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den pred par dny jsem mela otazku ohledne cervenych,suchych a supinatych fleku na krku,okolo usi a vlasu a odpovedeli jste mi ze by se melo jednat o seborreu a mela bych mazat kordikoidy,mykotiky nebo dermakosmetickymi kremy ci kremy s prisadou DS. Chtela jsem se zeptat kdyz mi postaci jen mastnymi kremy - s prisadou oliv,indulona a zmizi mi to,tak to staci? Pali to kdyz je to suchy a po nekolika dnech mazani to zmizi. Nebo je nutne ty kortikoidy,mykotika nebo kremy specialne na seborreu s prisadou DS a sampon? Predem dekuji za odpoved

Dobrý den,
    samozřejmě pokud projevy ustupují po mastných krémech,používejte je nadále.Přesto bych doporučila občas použít i lokální antimykotika- např.Clotrimazol krém a pod. ,ale nutné to není. Kortikoidy nejsou v tomto případě nutné a ani vhodné. J.Rajnišová

MUDr. Jindřiška Rajnišová

• Dobrý den, je mi 20 let. Přibližně od 8 let si koušu nehty a kůžičku okolo (vím,že je to špatné,ale nedokážu s tím přestat zkoušela jsem laky, gelové nehty a vše pomohlo jen dočasně), bylo mi řečeno, že se jedná o poruchu - dermatophagia. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné to nějak léčit?
    Děkuji za odpověď.

Bohužel, na tento zlozvyk Vám žádná mast ani tablety z kožního nepomohou. Doporučila bych zkonsultovat s psychologem

MUDr. Jindřiška Rajnišová

Praxe 38 let,
15 let praxe ve fakultní nemocnici,
od r.1994 privátní praxe. II. atestace .