Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Pan doktor se mi plně věnoval, odeslal k jinému specialistovi, jež jeho diagnózu plně potvrdil. Byl lehce odměřený. Jediné co mi hodně vadilo je to, že jsem byla řádně objednaná, na stejný čas tam seděli další 4 lidé a s 15m dítětem jsem hodinu čekala v čekárně. Co se týče odborné lékařské péče, nemám co vytknout.

G

MUDr. Nushart je opravdu člověk na svém místě. Výtečný odborník! A to nejen v oblasti neurologie, ale též v léčbě akupunkturou. S mým zdravotním problémem si nevěděli jiní lékaři rady, až MUDr. Nushart mi pomohl od dlouhotrvajících úporných bolestí. Pomohl i mému partnerovi. Pokud vyšetřením zjistí, že máte opravdu zdravotní problémy dělá vše pro to, aby Vám pomohl. Nikdy nehodnotím lékaře podle toho, jak vypadá, nebo jaký na mě udělá první dojem, ale hodnotím pouze jeho odbornost a schopnosti pacientovi pomoci. V této oblasti je MUDr. Nushat nepřekonatelný. Jeho přístup k pacientovi vidím jako naprosto bezproblémový, dalo by se říci že velice vstřícný. Čekací doba je jak kdy, někdy delší a to podle toho, jak důkladně vyšetřuje pacienty, kteří byli objednaní před Vámi. Čekací doby jsou bohužel velice častým problémem téměř u všech lékařů. Já jsem například čekala u oční lékařky čtyři hodiny. A byla jsem předem objednaná.
Celkové shrnutí - neznám lepšícho neurologa než MUDr. Nusharta. Vřele doporučuji !!!

Musím se přidat ke špatnému hodnocení. Při přesvědčení, že si pacient své problémy vymýšlí má pan doktor velice laxní přístup k léčbě, kterou pak vlastně zakládá na spekulacích a na vyšetření vás nepošle žádné, možná tak pod nátlakem, který na něj vyvinete a vyšetření si "vydupete".
Byl nepříjemný, ironický a o čekací době se rozhodně nedá říct nic kladného - v čekárně jsem seděla ne hodinu, ale skoro dvě a z poloviny této doby ani neměl v ordinaci pacienta...

K panu doktoru Nushartovi chodím již několik let a jsem velmi spokojena. Je pravda, že toho moc nenamluví ale pomůže. A to, že se tam dlouho čeká je dáno tím, že neodbyde pacienta, nemá na něho vyhraněných 10 min. ale často se mu věnuje i víc než půl hodiny. Logicky se potom čas posune. Počítám s tím, vezmu si knížku. Děkuji za vstřícnost i sestře pí Veverkové, jsou oba skvělí!! Vřele doporučuji.

Zatím jsem s panem doktorem spokojená. Snažil se mi pomoci a hledal příčinu mého ochrnutí ruky. Že vyšetření trvá dlouho to přece patří k jeho práci. Nejsme v samoobsluze. Bohužel měl pan doktor pravdu že operace páteře je nutná. Bolesti se stupňují a nechci strávit život na prášcích tlumících bolest. chystám se na operaci a doufám že pan doktor v předoperačním vyšetřením posoudí co a jak.Věřím mu protože se o něm říká že je kapacita a mě také zatím nezklamal. Myslím si, že ho práce baví a dělá jí pro lidi , což je na místě, Až budu po operaci určitě napíšu jak se cítím.

s doktorem Nushartem, jsem velmi spokojená chodím k němu již několik let. Ví co dělá, přemýšlí co je pro pacienta nejlepší. Sestřička také velmi milá, vstřícná . Jediné to čekání je nepříjemné.

Dochazím k p.Nushartovi již rok,a jsem s přístupem a léčbou nadmíru spokojen (diky jeho lečebným metodam jsem se vyhnul operaci),nesmím zapomenout na jeho sestřičku pani Veverkovou,myslím a troufnu si napsat že jsou oba dva na svém místě naprosto perfektni,.
K předchozím příspěvkum-p.Miloše--ONO asi záleží na Vašem chováni a přístupu k telefonatu,ja osobně volám stále a vždy vše v pořadku,
Paní Kadlecová? --Pan doktor Nushart mě odmítl psát tento lék jen proto že je drahý a musel by ho prý platit ze svého. Ostatní lékaři jsou z toho v šoku. Pro nedoporučuji tohoto lékaře. Bez tohoto léku jsem napokraji sebevraždy nedá se to vydržet.
Má reakce?NEVĚŘÍM že Vám bylo něco takového řečeno,a hlavně?mate svobodu volby lékaře,asi Vam to nechce napsat žádny lékař že?
Paní Sathya čekací doba?proím Vás každy pacient ma jiný problem nelze přesně stanovit čas dobu na řešení problému,komunikace?prominte na drby mužete chodit na pavlač,opět asi jsem jinej-¨) semnou kominikuje normalně,aj zuby má-viděl jsem je když se smal.pokud nechapete naznačuji že jeho chovani je profesionalní urovni,
Při další konzultaci doporučuji Přípravek Kinedryl® se používá bez doporučení lékaře k předcházení a léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď)-NOVĚ na naše lékaře-))))
opravdu mě Vaš článek pobavil,ani ploténky mě nebolí jak se tu tlemim,Takže sežente jineho lekaře,nejlepe hned po škole,třeba Vás rozesmeje když Vám na bolest napíše PLACEBO,to Vám jistě pomuže,a nebude Vám špatně,
PRO HOSTA--
rozhodně nedoporučuji, strašný přístup, chování hrozné, arogantní, nepříjemný doktor, který neváhá vás označit za simulanta jen proto, že jím zvolenlá léčba nezabrala. Otřesná zkušenost.
Asi ví očem mluví ač Vám stejně nevěřím,asi to není o "jeho"léčbě ale možná o Vašem pristupu k lečbě,nemyslíte?ja jsem se na Prosek doplazil,po kapačkách,lécích,a radach Mudr Nusharta postavikl a odešel, a SPOKOJEN jak s přístupem tak léčbou samotnou,
Tak lidi co tu plácate a nadaváte už kterému koliv doktoru,teď si musíte zamést před svým prahem,Vy jako učitel-ka,kancelařska ,prodač-ka,řidič-ka,to je jedno at dělate co děláte ,jistě se ani Vy všem nelíbíte,a nepracujete dle prectav jiných a nikdo Vás nepraniřuje, a já?jen Vás lituji,a Věřte ja bejt Hushart a Vy se se objednat na konzultaci,(budte radi že nejsem)Vychutnal bych si Vás,-jak?omlouvam se do Června mám plno,apod,a bolest?ta je někdy jako pokora udělate vše abych Vás ji zbavil.
No věřím že spokojených jedincu nás a bude stále více a více,Vy co se chystate na navstěvu tohoto lékaře buďte trpěliví a počítejet s delší čekací dobou než mate domluvenou,každej máme jiny problém-diagnozu a tak to snad každej normální pochopí,,a pro toho kdo by si myslel že já jsem Nushart-) opravdu nejsem dělám uklízeče na CentrálParku-Žižkov ,a melouchařím jako hrobník,
Tak všem at pozitivnim nebo negativnim prispevovatelum vse nejlepsi do Nového roku 2012 a hlavně zdraví-(Vám doktore pevne nervy) RK 1973 Teplice

U tohoto pana doktora jsem byl uz potreti a nemuzu proti nemu rici spatne slovo. Nedavam mu hodnoceni "nejlepsi" jen z toho duvodu, ze nemam zkusenosti s jinym neurologem. Je pravda, ze po komunikacni strance se neda hodnotit na vytecnou, ale je to zrejme proto, ze behem vysetreni bedlive studuje podkladove materialy (treba vysledek EEG) a pacientovi obcas klade otazky, coz na nekoho muze pusobit dost podivne. Ale po strance vysetreni je dle meho nazoru clovek na svem miste. A cekaci doba? No, pokud se neobjednate, tak muze byt hodne dlouha, coz je samozrejme dano jednak tim, ze se pan doktor venuje pacientovi a samozrejme tim, ze vas predbehnout objednani.

klasika, dalčí namyšlený doktor, nepřímny, komunikační úroveň na nule, čekací doba přes hodinu, jinak jako doktor asi nejhorší není... Tak jestli to taky pane Nushart čtete naučte se chovat, bylo mi z vašeho chování fakt špatně