Ordinace chirurgie
Národní obrany 49, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace chirurgie Opakovane problémy s koleny

K tomuto ortopedovi chodil můj stric a otec jako bývalý fotbalisté, já tam chodím pravidelně u několik let je to náš takový rodinný doktor jako také bývalí fotbalista který musel skončit díky opakovaným problémům s koleny mi pan Jaroslav Nosek dal aspoň částečně do kupy moje kolena aspoň pro normální bezbolestnou chuzy nechal na nich své zlaté pověstné ruce

MUDr. Nosek je dlouholetým chirurgem celé naší rodiny, vstřícnost, zkušenost, lidskost. Moc příjemné jednání, nedivím se, že má stále plno v čekárně, takže si vždy ráda počkám. Též milá sestřička.

Neskutečně lidskej přístup, milý člověk, velice šikovný lékař! :)

Velmi zkušený a vyrovnaný pán.
Mohu jen doporučit.

Výborný lékař s profesionálním přístupem.B

velmi dobrý

Výborný lékař s lidským a osobním přístupem ke každému pacientovi. Kéž by takových bylo více!

MUDr. Nosek je dlouholetým chirurgem celé naší rodiny, vstřícnost, zkušenost, rozhodnost, ideální lékař.

Nejlepší girurg, kterého jsem poznala. Je mi líto, že mu není tak 40 let.

Vyborny lekar s osobitym pristupem k pacientum. Je videt dlouholeta praxe a zkusenosti. Stoprocentni profesional a odbornik se smyslem pro humor.
Po mnoho let jsem chodil na Dlouhy Lan k panu doktorovi Skrivankovi, budiz mu zeme lehka. Jelikoz se kazdou chvili polamu, nebo se jinak ponicim, bylo pro me docela dulezite najit kvalitniho lekare.
Pan doktor Nosek ma z meho pohledu vsechny plusove body! :)
Skoda jen toho jiz zmineneho cekani. Na druhou stranu kdo vi, stejne jako modri, tak si vezme neco na cteni.