Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Je to jeden z nejhorších lékařů, co jsem kdy navštívila jako pacient. Takový člověk by vůbec neměl svoji práci vykonávat. Neposlal mě na další žádné vyšetření, prý mám vše psychické. Šla jsem jinam, tam mi pomohli. Problém byl vyřešen na oftalmologii a brýlemi. Takže rozhodně nedoporučuji!!

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

I had a terrible experience with this doctor. He did not even try to pretend he wanted to help me even though I had an examination voucher from my therapist. He had a complete lack of empathy. Overall the appointment was unpleasant and he made me very uncomfortable. Highly do not recommend him!

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská únava, bolest hlavy, motání hlavy, tuhnutí těla a tiky

Panu Elisovi jsem popsal své opakující se stavy ze dvou dnů, které se udály během jednoho týdne - jednou jsem musel skončit v práci dříve-nebylo možné jakkoli fungovat (únava) a jednou jsem měl kompletní ztuhnutí velké části svého těla, veliký pocit únavy. Dále jsem již nic nepopisoval neboť mi bylo řečeno, že za ním chodí jen pacienti s epilepsií a ještě s nějakými podobnými závažnějšími problémy, čímž mi naznačil, že mi nic není. Zeptal se mě jak se zrovna cítím a když jsem řekl, že dobře, tak mne poslal domů, že je vše v pořádku :)))))

Pokud máte možnost jít k jinému doktorovi, tak navštivte raději někoho kdo vám bude chtít pomoci a z koho bude cítit trochu více lidskosti.

Petr S.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Arogantní, nepříjemný, laxní. Neochota pomoci. Pokud nechcete ztrácet čas, tak nedoporučuji k tomuto pánovi chodit. Přišla jsem s problémem který mě trápí, okamžitě mi rekl, ze mi nepomůže a mlčel. Když jsem se chtěla dopatrat alespoň příčiny problému a nebo možnosti léčení, stroze rekl, ze to přejde. A netrpělivě čekal až se zvednu a odejdu. Rozhodne nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Emg

Nevyšetřil mne i když jsem měla poukaz na vyšetření, navíc jsem odcházela z ordinace jakobych si vyšetření napsala sama... Za mne nevyhovující lékař.

profesionální odborník, vstřícný a trpělivý lékař. Za jeho práci mu patří velké díky.