Interní ordinace
Zárubova 498, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Dobrý den, to, že se vztahy k ženám není něco v pořádku jsem velmi brzy zjistila jeho chováním k sestřičkám. Ke mě se choval vždy slušně, vyhověl ve všem a dobrý odborník.Pokaždé EKG a ostatní vyšetření.Chodila jsem tam asi 10 let a nemůžu si stěžovat. Soukromý život je jeho problém a škoda, že se na své sexuální choutky nešel léčit.

Dr.Barták mě i moje rodiče léčil leta.Vždy na výtečné profesionální úrovni. Vždy byl usměvavý,slušný a ochotný pomoct a pohovořit o problémech.Chybíte mi, pane doktore,vaše pacientka Vlková B.

doporucuji

Super lékař a báječný člověk s profesionálním přístupem, vřele všem doporučuji a držím palce, kanálama by měly chodit ty prostitutky! nedejte se pane doktore Vaše pacientka Jitka Nová

udělal citlivě anamnézu, vyšetřil, a hned věděl co se má dělat..
při objednání netřeba čekat, jde to velmi rycble...

Pobavilo mě, jak se v TV rozhovoru s B.Kroužkovou dožadoval oslovení "pane doktore"! Z celé lékařské obce si jej zaslouží nejméně!
Pamatuji jej ještě jako mladého doktora po promoci - již tehdy působil dojmem zoufalce a psychopata. Neustále svaloval vinu za své četné odborné minely na sestry i kolegy, všechny osočoval, že mu dělají naschvály, že je obětí spiknutí proti němu.. Nezměnil se!

Nedávno jsem u něj byl (ale ještě před vypuknutí skandálu). Doporučil mi ho známý (špičkový umělec), když se mi v Praze udělalo zle. Prý to je vynikající odborník. Mnoooooo, mě se to moc nezdálo. Ale když jsem naznačil, kdo mne posílá, tak se aspoň trošku snažil. Všude má fotky se známými lidmi. To mne zarazilo. Předepsal mi pilule a poslal mne zpět do hotelu. Po návratu domů jsem navštívil internistu, ten spráskl rukama.
Já nechci nikomu nijak ubližovat. Ale z hlediska jednání s pacientem a z hlediska odborného, bych na pana doktora moc nesázel.

Dělala jsem mu měsíc osobní asistentku a v životě jsem nezažila nic horšího,napadal bývalé asistentky,všechny se ho bály. Je to psychicky nemocný člověk.... Jenže dovolání žádné :(

Velmi zajímavé reakce, od super negativníc po super objektivní. Já doktora Bartáka navštěvuji cca 7 let a jsem spokojený. Maximálně vstřícný a ochotný doktor s velkým přehledem. Netahejme do diskuse o kvalite lékaře osobní vztahy.

Skvělý doktor s mnohatisicovou klientelou i s velvyslanci a vysokými státnimi uradniky,zavidí mu jen sestricky ktere zapudil,protože byly bud devky nebo fetacky nebo obojí.A přece jak říkají Arabové,psi štěkají a karavana jde dál...