MUDr.

Janina Waloszková verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Ordinace

Praha, 170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více (6)

Umístění: OrdinaceSlužby: Kontrola

Paní doktorka má opravdu empatický přístup. Je precizní a hodně přemýšlivá. Jenom škoda, že již v OCP nepracuje, jak mi bylo sděleno při pokusu objednat se. Kdybych věděl, kde pracuje, jezdil bych za ní třeba na konec republiky.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Lea  Kmochová
    Lea Kmochová
    Tusarova 1152/36, Praha

Ivana Divišová
    Ivana Divišová
    Tusarova 1152/36, Praha
    K této paní doktorce chodím od předškolního věku kdy u mě byla zjištěna tupozrakost. Dnes 20 let poté již nemám… Více

Eva Dunovská
    Eva Dunovská
    Tovární 12/1342, Praha
    S paní doktorkou jsem se seznámil náhodou, přes cizí předmět v oku, který mi vadil při práci na pracovišti, které… Více

Deli Křížová
    Deli Křížová
    Zenklova 340/22, Praha
    Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské… Více

Filip Brázda
    Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha
    Pak doktor Brázda působí velmi profesionálně, sám vysvětluje, odpověděl mi na moje dotazy. Sestřička je moc milá… Více
    Objednat se

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Janina Waloszková je absolventkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Po promoci nastoupila v roce 2010 do Centra péče o zrak Nemocnice Strakonice, v roce 2013 absolvovala stáže v Cheltenham General Hospital, England, Gloucestershire Royal Hospital, England a David Kear Opticians, Coleford, Lydney, England.
      V roce 2014 podstoupila specializační stáž v oftalmologii na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnici, Praha. V Očním centru Praha působila od prosince roku 2014.

Věnuje se problematice chorob předního a zadního segmentu oka, a také problematice refrakčních vad. Provádí ultrazvukovou diagnostiku, oftalmologické zobrazovací metody sítnice a zrakových nervů (OCT), Nd:YAG laserovou terapii sekundární katarakty a estetické chirurgické zákroky na předním segmentu oka.

Je členkou ČLK, ČOS a pravidelně se účastní odborných oftalmologických kongresů.

• oftalmologie

Služby

Praha, 170 00 Praha, hl. město Praha

Laserová operace k odstranění dioptrií lasik od 13 900 kč
    Komplexní oční vyšetření od 250 kč
    Běžný termín
    Všeobecná ambulance
    Vstupní vyšetření před operací šedého zákalu
    Glaukomová poradna
    Kataraktové vyšetření
    Laserové operace očí
    Vstupní vyšetření před laserovou operací
    Vstupní vyšetření před nitrooční operací
    Plastické operace víček
    Refrakční vyšetření
    Operace šedého zákalu
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Janina Waloszková
    Janina Waloszková
    Praha
    Dobrý den,
    otok víček zužuje oční štěrbinu a budí dojem menšího oka. Příčina nebolestivého otoku horního víčka může být u počínajícího vlčího zrna ( latinsky chalasion ). To v začátku nemusí… Více

Hodnocení pacientů

Umístění: OrdinaceSlužby: Kontrola

• M

Lidsky i profesně naprosto top. Má skutečný zájem o pacienta, empatický přístup. Jsem z ní skutečně nadšená.

• Názor přidán dne 08.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• H

Paní doktorka velmi precizně vyšetřila můj zrak, poprvé jsem viděla způsob, jak se mé tupozraké oko "vypíná". Děkuji za profesionální přístup a velkou trpělivost. Hana Tomášková

• N

Urcite nejlepsi navsteva ocniho lekare v mem zivote, krome klasickych vysetreni se pani doktorka venovala nalezeni idealni kombinace pro moji kratkozrakost s astigmatismem snad nekolikanasobne dele nez kdokoliv predtim. Kombinaci jsme pak testovali i v prostredi normalniho zivota (a ne jen na pismenkach), prekvapuje mne, ze to drive nedelal nikdo jiny. Z cele navstevy jsem mel super pocit a tesim se na nove bryle. Doufam, ze k pani doktorce budu moci chodit cely zivot:)

• K
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je milá a empatická, měla jsem z vyšetření velmi dobrý pocit. Trpělivě odpoví na všechny vaše otázky a máte pocit, že je tam jen pro vás. Rozhodně doporučuji.

• J
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pokud může být návštěva lékaře úžasným zážitkem, tak tahle to splňovala... Rozhodně můžu každému doporučit

• V
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nebyla jsem přímo u této paní doktorky, ale byla jsem mile překvapená profesionálním přístupem pracovníků očního centra. Byla jsem na komplexním vyšetření a každému doporučuji!

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky na vstupní prohlídce a mužů jen doporučit. Paní doktorka je moc vstřícná, milá, profesionální, sestřičky jsou usměvavé a příjemné, prostředí čisté a moderní. Vyšetření bylo opravdu podrobné, jsem velice spokojena. :)

• Paní doktorka je opravdový profesionál. S návštěvou a vyšetřením jsem byl velice spokojen. Paní doktorka je velmi přijemná a milá. Všechny kroky vyšetření ochotně vysvětlila. Kromě toho má také spoustu zkušeností se zahraničí. A je to opravdu znát. Mohu jen doporučit. Díky.