K paní doktorce chodíme již se třetím dítětem. Paní doktorka je na me často velmi drzá, mluví přehnaně nadřazeným tónem, když ji něco nevyhovuje, věcně mi skáče do řeči, a to i v případě, když ji popisuji příznaky nemocných deti. V lepším případě ani nezvedne hlavu a nijak nezareaguje. Jako by byla duchem nepritomna, mam pocit, ze neposloucha a já pak odcházím s pocitem, ze ji vykládám nějaké zbytečné hlouposti. Vrcholem bylo, když jsme přišli na kontrolu bez předem domluveného termínu a místo pozdravu po me bylo velmi nepříjemným tónem vyžadováno, abych ji vysvetlila, co jsem měla ráno “tak neodkladneho na práci”, ze jsem nemohla přijít o hodinu dříve, kdy byla prázdná cekarna. Bohužel nedokázala pochopit, ze já z domova opravdu nevim, kdy v čekárně mají pacienty a kdy zrovna ne…
Podobná situace bohužel nebyla první. Už před nějakou dobou na me byla tak drzá, ze mi poté psala omluvny email.

Umístění: Poliklinika Medicina Plus Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou absolutně dokonalé, milé, empatické, k dětem se chovají moc hezky a profesně jsou rozhodně nadstandartní. Vždy precizně vyšetří, pošlou na všechna vyšetření, komunikují a radí i před maila telefon, používají e-recepty na mobil, aniž bychom museli přijít osobně, pokud je to možné. Na druhou stranu nevyšilují a neposílají dítě na milion vyšetření, pokud dítě není v tabulkách,ale řeší vše individuálně a s velkou profesní praxí. Děti obě milovaly a nikdy se k paní doktorce nebály. Hodnotím po 11 letech, co jsme k ní chodili s dětmi. Bohužel jsme se přestěhovali a už teď vím, jak mi budou obě chybět!

Umístění: Poliklinika Medicina Plus Jiný

Paní doktorko , není v jádru duše asi špatná, ale bohužel máme pocit že po každé návštěvě u ni máme pocit ,že stále děláme něco špatne.Mozna by neuškodilo být více milejší na prvorodičky a přistupovat ke všemu více v pohodě a s nadhledem.

Umístění: Poliklinika Medicina Plus Běžná prohlídka, očkování

K paní doktorce chodíme s naším sedmiměsíčním synem a jsme velice spokojeni. Paní doktorka i sestřička mají výborný přístup k pacientům i rodičům, není problém se na cokoliv zeptat.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. K dětem i k nám přístup dobrý , ale to je vše. Pokud čekáte schopnost doktora stanovit samostatně diagnózu, tak nepochodíte. Paní doktorka jakoby duchem nepřítomná , nepamatuje si, co jsme řešili minule, byť jde o rozmezí týdne. Ordinaci řídí sestra , nic proti, ale při větším frmolu zapomíná na řadu věcí. Testy krve nebudu komentovat....jestli chcete skutečného lékaře, který je schopný něčeho víc než odkazu na internet hledejte jinde.

Paní doktorka je bezkonkurnční.Profesionální péče spolu s osobním přístupem k pacientovi a ktomu mnohé navíc!.Přestože jsme se přestěhovali a máme to dost daleko,paní doktorku jsme neměnily a ani to nemáme v úmyslu.

S paní doktorkou Peychlovou jsem byla velice spokojená. Kdybychom se nestěhovali, rozhodně bych ji neměnila. Je velice příjemná, empatická, starostlivá. Oceňuji u ní velice rozumný přístup, nepředepisuje zbytečně antibiotika. Můj syn se k ní vždycky těšil.

Chodím k doktorce se svojí roční dcerou a jsem naprosto spokojená, rozhodně nikdy nic nezanedbala a je velice pečlivá. Takovou doktorku jsem vždycky hledala.

K paní doktorce už vzhledem k svému věku nechodím, ale vždy byla skvělá. Měla velmi milý přístup a všechny problémy vždy vyřešila skvěle. Nejvíc jsem její profesionalitu ocenila, když mi přišla na mononukleózu hned v počátku nemoci, takže z této nemoci nemám žádné následky, což nemohu tvrdit o svém příteli, kterému jeho dětská lékařka 2 roky říkala, že má angínu a přitom měl mononukleózu a teď má zničená játra. Paní doktroku Peychlovou mohu jen doporučit.

Paní doktorka Peychlová je podle mé zkušenosti velmi pečlivá, na žádnou rýmu antibiotika nepředepsala, vždy se s ní domluvím a odcházím spokojená. Když se jí něco nezdá, radši udělá odběry. Myslím, že je to lékař na svém místě. Zažila jsem i mudr.Fialovou, které jsem začala důvěřovat až po delší době. Ale paní doktorka Peychlová si mě získala hned, osobním přístupem, vždy hledá tu nejlepší a nejvhodnější léčbu a hlavně nic nepodceňuje. Mám ji moc ráda a jsem šťastná, že ji skoro nevyužívám. Martina Melicharová