Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Profesionální a lidsky přístup. Velká empatie. Snaha pomoci nejen samotnému pacientovi, ale i rodičům.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka Molinova je skvělá prohlídla mi syna a hned věděla co mu je a nabídla mi další spolupráci až bude syn po nemocnici mohu jen doporučit paní doktorkou

Ráda bych zde řekla na adresu JK i jiných, že paní doktorka své práci i lidem opravdu dobře rozumí a moc nám pomohla, vždy umí pohladit i na duši a to je k úspěšnému léčení potřeba.

Paní Doktorku Molínovou jsem poznala na základě doporučení z porodnice kde se má dcera narodila. Od 1.návštěvy se mi to tam nějako nezdálo (prostory, paní doktorka, rehabilitační sestřička). Pak šla má dcera na operaci a cvičit nemohla. Po rekonvalescenci jsem našla jinou paní doktorku specializace neurolog a hned nato i zařízení, kde se rehabilitujeme dodnes a s úspěchem. Myslím, že paní doktorce Molínové jde hlavně o to, aby někoho viděla a měla za to úhradu od pojištovny. Současná rehabilitace je v zařízení na Praze 4 v Horáčkově ulici, kde jsem spokojena, a dcera dělá pokroky. Když jsem viděla paní magistru fyzioterapeutku v tomto zařízení poprvé, hned jsem věděla, že je to ona ta pravá paní pro mou dceru.Taky tam umí v rehabilitaci velmi dobře zacvičit rodiče.

Chodili jsme k paní doktorce se synem od cca 2 měsíců. Důvodem původně bylo, že výrazně upřednostňoval otočení hlavičky k jedné straně. Paní magistra na rehabilitaci, která pod paní doktorku patří, společně s paní doktorkou, z mého syna udělaly v podstatě těžký případ, který je třeba každých 14 dní zkontrolovat a nasadily Vojtovu metodu. Zpočátku jsme se snažili cvičit (za hrozného řevu syna), ale na každé další kontrole se mi pouze dostalo informace, že je syn pozadu (čím dál tím více), že se paní magistře nezdají kyčle (vyšetření na ortopedii samozřejmě proběhlo s výsledkem, že je zcela v pořádku) a že máme dále cvičit. Syn ale uměl vše, co by podle veškeré dostupné literatury umět ve svém věku měl. Na moje otázky, kde je tedy vlastně problém, jsem nikdy nedostala srozumitelnou odpověď. A to mám vysokou školu. Po 2 letech jsme tam chodit přestali, cvičením jsem syna přestala trápit ale již o hodně dříve. Připadalo mi, že to celé děláme pouze proto, aby se mohlo účtovat pojišťovně... Synovi je dnes 10 let, je zdráv a pravidelně vyhrává různé sportovní soutěže (plavání, běh, lyžování...)

Mám s paní doktorkou dlouholeté zkušenosti a vím, že má pro své pacienty i jejich rodiny ohromné pochopení. Jsem jí velmi vděčná za syna, pro kterého udělala, co mohla, ještě v čase, kdy bylo v Praze jediné CT. Vyšetření vždy pečlivá, lékařský pohled celostný. Je skvělá a opravdu neradi jsme ji ztráceli přechodem do kategorie dospělých. Doporučuji těm, kdo mají opravdu vážný problém! JW

Před lety jsem k ní na doporučení chodila se synem s tehdy ještě nediagnostikovanou PAS.
Bohužel nemám dobrou zkušenost, nejprve byla lékařka pochopení samo, když jsem při jedné z dalších návštěv měla na něco jiný názor, v mžiku změnila přístup a to bohužel i k synovi.
Také mě překvapilo, že EEG se natáčelo v místnosti, kde probíhají rehabilitace, čili se rozhodně nedal zaručit klid v místnosti a syn neustále reagoval na ruch okolo; vyšetření pak nemohlo proběhnou dobře a výsledek nutně musel být zkreslený.
A doporučení dr. Molínové, abych se na syna podívala z hlediska numerologie - to je i pro mě, klonící se k různým alternativním způsobům léčby, trochu silná káva

Překvapuje mne tolik kladných hodnocení. Že bychom měli smůlu? Moje zkušenost je tato: Paní doktorka dává najevo, že ona všemu rozumí lépe, že váš názor je názor nezkušeného laika, jste něco jako nehodné děti a běda, pokud zmíníte jiný názor nějakého jejího kolegy - pak ji to úplně vytočí. Neustále bude vašemu dítěti doporučovat rehabilitaci, na které je finančně zainteresována a strašit vás důsledky, pokud ji nepodstoupíte. Její vyšetření jsou příliš rychlá a z odstupu času chybná.

Chodím k ní už dlouhá léta a je skvělá!!!!!Moc dobře své práci rozumí!!!!!!

Paní doktorka Molínová je neuvěřitelně vzácný člověk, úžasná lékařka a patří jí náš obdiv i dík. Chodíme k ní se synkem, jeho stav se lepší, na problémy z jiných oblastí mdicíny si k ní chodíme pro homeopatika a ještě působí jako můj osobní psychoterapeut, výchovný poradce a často i zpovědník. Nevím jak se to stalo, ale od prvního setkání mám k paní doktorce Molínové obrovskou důvěru a při každé návštěvě ze mně po několika málo minutách lezou sami ty nejniternější problémy a starosti, jako by byla mou nejdůvěrnější přítelkyní. Kéž by každý lékař byl alespoň z poloviny tak dobrý, jako MuDr. Molínová