Budějovická 778/3a, Praha 4 , Praha
Oční klinika DuoVize - Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Diagnostika onemocnění sítnice a glaukomu pomocí OCT vyšetření

Laserový refrakční zákrok FemtoLASIK

Laserový refrakční zákrok PRK / LASEK +6 Více

Léčba keratokonu metodou Corne Cross Linking (CXL/CCL)

Vyšetření před laserovou operací

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.   V Oční kli...

• Krátkozrakost
  • Dalekozrakost
  • Astigmatismus

Diagnostika onemocnění sítnice a glaukomu pomocí OCT vyšetření

Laserový refrakční zákrok FemtoLASIK

Laserový refrakční zákrok PRK / LASEK

Oční klinika DuoVize - Praha

Léčba keratokonu metodou Corne Cross Linking (CXL/CCL)

Vyšetření před nitrooční operací

Oční klinika DuoVize - Praha

Vyšetření před operací šedého zákalu

YAG laserová kapsulotomie

Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha laserová korekce zrakové vady

Velmi příjemná paní doktorka, mohu jen doporučit, super přístup celého kolektivu Duovize. Jestli někdo hledá výtečný servis oční kliniky, tak doporučuji jedině tuto společnost. Děkuji, vidím jako rys.

Vynikající oční lékařka. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit - ochotná, milá, profesionální. Celá DuoVize je na vysoké úrovni a jsem s péčí velice spokojená - objednací časy jsou dodržovány, kafe-voda-čaj jsou zde naprostou samozřejmostí, usmívající se sestřičky také. Zdravotnictví by si z vašeho přístupu mělo vzít příklad!

Dr Jana Mikšovská was professional and caring. She explained the whole procedure very well and treated me kindly. Praga Medica instilled confidence in me and are very warm and welcoming. The procedure was a success and am pleased overall with the kindness and care shown by Dr Jana and the staff the the clinic.
Andrew Harland, Coulsdon, UK

Pani doktorku mohu jen doporucit. Opravdu velice mila pani. Podstoupil jsem v klinice DuoVize zakrok CCL a cely personal naprosto perfektni pristup!!

Š

Velice odborný a vstřícný přístup paní doktorky. Laserové odstranění dioptrické vady - Duovize - 2011.

S paní doktorkou jsem se setkal na oční klinice Duovize. Odoperovala mi dioptrickou vadu. Její přístup i výsledek práce hodnotím na 1*. Je velmi milá, vše vysvětlí a je vidět, že její práce ji baví a má z ní radost.

Paní doktorka je moc milá a příjemná. Paní doktorku mohu doporučit.

Paní doktorka je moc příjemná a ochotná. Odstranila mi dioptrickou vadu a díky ní vidím vše kolem sebe konečně ostře.Před operací i během operace mi vysvětlovala jak bude postupovat a co bude dělat. Celkově jsem byla s péčí spokojena.

Užasný přístup a profesionalita. Mgr Robert Paulat

S paní MUDr. Mikšovskou jsem se setkala ještě když působ. na oční klinice Lexum, kde mi také odstranila dioptr. vadu. A z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to velice milá, příjemná a sympatická paní doktorka s naprosto profes. přístupem, chováním a jednáním vůči pacient. Snad jednou naše zdravotnictví bude mít více takto skvělých lékařů. Paní Mudr. Mikšovskou mohu jen a jen doporučit !!!

• Krátkozrakost
  • Dalekozrakost