Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Vajgarská 1141, Praha
Samostatná ordinace chirurga

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

O mně

Ordinační doba :
Po 8 -18
Út 8 - 14
St 8 - 17 /pouze sudé /
Č t 8 - 14
Pá 8 - 17 /pouze liché /


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace chirurga Bolest v nártu

MUDr. Diblíková i sestra Budějská naprosto úžasné. Báječný přístup k pacientům, pečlivost a ochota je velkou oporou pro pacienta, ktery je v nesnázích a bolestech. Docházím dle potřeby již 23 let a jsem stále spokojena na jedničku.
Ano, někdy je pi Dr. přísná, ale s některými pacienty to má asi těžké ;) Poslouchat se musí i lékař. Vřele doporučuji všem.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka bohužel byla ve velmi špatné náladě, nejen že mi vynadala protože jsem (ano vlastní blbostí) přišla se svým problémem relativně pozdě, což ještě chápu, jenže se ke mně chovala naprosto neprofesionálně, s odporem a lhostejností vůči mému problému. Řekla, abych se o terapii postarala sama a doporučila mi zcela neadekvátní terapii nebo ať to nechám takové jak to je a třeba se to vyléčí samo (nebo ne). Že i ta terapie by bývala k ničemu jsem zjistila až u jiného dost udiveného chirurga, kterému jsem musela vysvětlit přístup paní doktorky. On mi řekl, že paní doktorkou doporučená terapie je naprosto zcestná. Měla jsem se předem poptat u známých na paní doktorku Diblíkovou, první reakce byla: "Jo, to je ta zlá doktorka z Bioregeny, ale s panem doktorem vedle by sis taky nepomohla, ten je stejný". Dvě a půl hodiny čekání v čekárně se tedy nevyplatilo...Chirurgii na Bioregeně absolutně nedoporučuji!!

M
Ověřeny pacient

Absolutně nejlepší doktorka jakou jsem v životě potkal. To samé platí i o setřičce. Perfektní, profesionální a hlavně lidský přístup. Vše vřele doporučuji!

I
Ověřeny pacient

Absolutní opak pana doktora Kijenského,ordinujíciho hned vedle.......pristup,ochota,sestra,rychlost.....

V
Ověřeny pacient

Příjemná paní doktorka i sestřička. Vřele doporučuji!!!!!!!

Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička, obě dvě, jsou velmi milé, usměvavé a zastávají lidský přístup. Dojíždím 100km a stojí to za to! Mohu doporučit!

G
Ověřeny pacient

Jsem naprosto unešena přístupem jak paní doktorky tak sester. Ani jedna se mi nesnažila vynadat, že jdu se svým dospěláckým problémem do ordinace s malým dítětem, když jsem nesehnala hlídání, naopak na to byly připravené a skvěle se celá situace zvládla. Po odborné stránce nemám nejmenší pochybnosti o způsobilosti paní doktorky... Je skvělá a hledá řešení, které je co nejméně invazivní (pokud to jde). Vůbec mi nevadí, že musím dojíždět z jiné části Prahy. Paní doktorce díky, díky, díky :-)

I
Ověřeny pacient

Dneska jsem byla na odstranění pih u paní doktorky Diblíkové a tak úžasnou paní doktorku a setru jsem dlouho nezažila. Příjemná, milá a hlavně velmi vstřícná paní doktorka, takových doktrů by mělo být víc. U většiny doktorů Vám dávají najevo, že otravujete a jsou nepříjemný. S paní doktorkou jsem byla velice spokojená a doporučuji.

B
Ověřeny pacient

Ošetření vždy na vysoké ůrovni, s citem a pochopením. :-) Sestřička je též velmi příjemná.Děkuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Ordinační doba :
Po 8 -18
Út 8 - 14
St 8 - 17 /pouze sudé /
Č t 8 - 14
Pá 8 - 17 /pouze liché /