Revoluční 19, Praha
Poliklinika Revoluční

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Revoluční

Potěšila mě ochota a profesionalita pana doktora, žádné dlouhé čekání.
Doporučuji, není to samozřejmost.

Absolutní spokojenost s panem doktorem. Velmi sympatický a milý, vřele doporučuji. Byla jsem na EKG a za pár minut jsem byla venku :)

Pan doktor Večeř je skutečně skvělý, jeho lidský a precizní přístup mě velmi mile překvapil, více takových pozitivně naladěných a příjemných lidí do našeho zdravotnictví.

C

Vynikající lékař. Měla jsem chřipku s pomocí 2 ATB ji léčila má praktická lékařka, chřipka přešla v kašel a přisly nepříjemné bolesti hrudníku. Po 14cti dnech jsem si sama našla plicní lékařku, která mi dala další dvoje ATB a situaci posléze vyhodnotila jako chronickou bronchitidu. Čtvrtý týden - velké bolesti na hrudi neustávaly, sílily nepříjemné pocity pod žebry. V pátek ve čtyři hodiny odpoledne jsem hledala, kdo by mi pomohl. Našla jsem MUDr Večeře, za hodinu jsem byla u doktora v ordinaci. Vyloučil vše ostatní, poslal mne kvůli bolestem na chirurgii a k jiné plicné lékařce, že se mu plíce nezdají. Okamžitě mi napsal žádanku na základní krevní testy a divil se, že za předchozí měsíc léčby žádná z předchozích doktorek krev nechtěla. Doporučená plicní lékařka našla atypický zápal plic. Co mne velmi překvapilo bylo, že mi pan doktor volal v sobotu ráno, jak jsem dopadla s bolesmi na chirurgii, protože jsme se v ordinaci minuli a on neměl zpětnou vazbu. Děkuji za takovýto pečlivý přístup !

vyborny lekar, empaticky, vse vysvetli, na vse odpovi, je ochotny diskutovat a najit reseni, dava zdravotni problemy do souvislosti, zadne dlouhe cekani v cekarne, vse je velmi rychle, ale pacient nikdy nema pocit, ze byl odbyt nebo ze by obtezoval, jediny lekar, kam chodim rada

Vynikající lékař! Vstřícný, ochotný, empatický. Ocitla jsem se u něj náhodou, jinak bydlím 300km daleko. Být to blíž, jinam bych už nešla.
Velmi doporučuji

Děkuji panu doktorovi ua obětavou péči, široké lékařské znalosti a lidský přístup, který ke mne má!

velmi dobrý a rychlý

Dobrý den,

nevěděla jsem, že svou zkušeností rozpoutám takovou diskuzi.
Bohužel rakovina nebolí, nádory či jiné útvary na štítné žláze nejsou zrovna pro laika viditelné - pouze právě pro odborníka - doktora pod sonem, které když už se provádí, tak se má provést pořádně a ne jen přejet po krku sem a tam a být za ani ne minutu hotov...

Chtěla jsem jen upozornit na tento problém. Když mi pak dělali sono odborníci na Poliklinice Prosek či v jednotliví endokrinologové, rozhodně vyšetření probíhalo pečlivěji a dali tomu více času. Pacienta opravdu vyšetřili a neodškrtli si jen bod či čárku v rámci zaměstnanecké prevence, která spadala pod firmu Santé.

Proto jen doporučuji panu doktorovi, aby buď tento výkon nedělal ženám (okolo 30-40let) při prevenci, kterým právě tento druh rakoviny nejvíce hrozí, proto jsem si myslela, že mi sono dělal a dobře...bohužel jsem asi naivní, když věřím doktorům, pak se nesmím divit, že v těhotenství musím podstoupit tak náročnou operaci a ještě mě čeká po šestinedělí radioléčba...

Bohužel mi pan doktor při prevenci nic víc nedělal - pouze toto sono, což chci zdůraznit. Pak tedy v čem má prevence spočívat drahá pisatelko či pisateli?

Je to má zkušenost a prosím, aby mi ji nikdo neznehodnocoval. Je to pravdivé a věřte, že já k doktorům chodím pravidelně, cvičím, starám se o své zdraví životosprávou a stále věřím ve schopné doktory, kteří se chtějí neustále zlepšovat a být pro pacienty důvěryhodní. Proto tímto jen prosím, aby už se to nikomu nestalo, nikomu bych to nepřála a pan doktor, aby se třeba přihlásil na nějaký kurz, kde by ho naučili poznat jak vypadají různé zlobivé útvary na štítné žláze.

Děkuji pisatelce či pisatelovi za reakce, ale nechme ostatním také prostor na jejich názory a hodnocení lékaře. Pokud chcete, můžete mi napsat mail nebo se osobně setkat.

Neodsuzuji nesouhlasné hodnocení, naopak jsem jejich zastáncem mají -li spravedlivý a věcný podklad, nicméně v daném případě pan doktor je hodnocen jako špatný na základě tohot, že provedl navíc vyšetření, které nemusel a nyní je špatný. potom oporavdu dopotučuji všem lékařům NEDĚLEJTE NIC NAVÍC, stejně to lidé neocení.

Domnívám se, že základní problém pisatelky je, že SE O SVÉ zdraví až zas tak NESTARALA, neboť měly-li být karcinomy vidět ROKY (jak sama uvádí) KOLIK LÉKAŘů ji vyšetřilo za ty roky, u kolika z nich byla s problémem štítné žlázy? Hlavně, že ví, kdo je špatný lékař. Ale kdo je špatný v daném případě je dvousečné. Je to ten kdo udělá nadstandartní vyšetření, které nemusí anebo ten kdo se nestará o své zdraví a pak vše alibisticky "hodí" na lékaře a veřejně ho osočí, že je špatný.

Plánuji-li mít potomka určitě nenechám vše na preventivní prohlídce v rámci zaměstnavatele. Bohužel česká povaha se zde opět ukázala. Raději nařknu druhého, namísto abych přiznal svou chybu. Stále však věřím, že toto je spíše výjimka a že společnost spíše docení toho, kdo umí přiznat svou chybu.