Jan Večeř, internista Praha

MUDr. Jan Večeř

Internista Více

22 názorů

Uložit


Adresa

Revoluční 19, Praha
Poliklinika Revoluční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
22 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Rychle, stručně, ale přesto efektivně, pečlivě a s nadhledem. Příjemný člověk, kvalitní lékař ochotný vysvětlit pacientovi, co se děje. Víc takových doktorů, prosím.


H
Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Velmi příjemný lidský, empatický lékař. Jeho přístup vyléčí ale i potěší dušičku. V dnešní době hodně potřebné a za to mu moc děkuji.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční Jiný

Naprostá profesionalita, bez objednávání , bez dlouhých dob stravených v čekárně, pokud na internu tak jedině MUDr. Jan Večeř !!!!


A
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Revoluční

Potěšila mě ochota a profesionalita pana doktora, žádné dlouhé čekání.
Doporučuji, není to samozřejmost.


Ověřeny pacient

Absolutní spokojenost s panem doktorem. Velmi sympatický a milý, vřele doporučuji. Byla jsem na EKG a za pár minut jsem byla venku :)


B
Ověřeny pacient

Pan doktor Večeř je skutečně skvělý, jeho lidský a precizní přístup mě velmi mile překvapil, více takových pozitivně naladěných a příjemných lidí do našeho zdravotnictví.


C
Ověřeny pacient

Vynikající lékař. Měla jsem chřipku s pomocí 2 ATB ji léčila má praktická lékařka, chřipka přešla v kašel a přisly nepříjemné bolesti hrudníku. Po 14cti dnech jsem si sama našla plicní lékařku, která mi dala další dvoje ATB a situaci posléze vyhodnotila jako chronickou bronchitidu. Čtvrtý týden - velké bolesti na hrudi neustávaly, sílily nepříjemné pocity pod žebry. V pátek ve čtyři hodiny odpoledne jsem hledala, kdo by mi pomohl. Našla jsem MUDr Večeře, za hodinu jsem byla u doktora v ordinaci. Vyloučil vše ostatní, poslal mne kvůli bolestem na chirurgii a k jiné plicné lékařce, že se mu plíce nezdají. Okamžitě mi napsal žádanku na základní krevní testy a divil se, že za předchozí měsíc léčby žádná z předchozích doktorek krev nechtěla. Doporučená plicní lékařka našla atypický zápal plic. Co mne velmi překvapilo bylo, že mi pan doktor volal v sobotu ráno, jak jsem dopadla s bolesmi na chirurgii, protože jsme se v ordinaci minuli a on neměl zpětnou vazbu. Děkuji za takovýto pečlivý přístup !


H
Ověřeny pacient

vyborny lekar, empaticky, vse vysvetli, na vse odpovi, je ochotny diskutovat a najit reseni, dava zdravotni problemy do souvislosti, zadne dlouhe cekani v cekarne, vse je velmi rychle, ale pacient nikdy nema pocit, ze byl odbyt nebo ze by obtezoval, jediny lekar, kam chodim rada


H
Ověřeny pacient

Vynikající lékař! Vstřícný, ochotný, empatický. Ocitla jsem se u něj náhodou, jinak bydlím 300km daleko. Být to blíž, jinam bych už nešla.
Velmi doporučuji


Děkuji panu doktorovi ua obětavou péči, široké lékařské znalosti a lidský přístup, který ke mne má!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti