Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Pan doktor Sládeček byl docela nepříjemný během první návštěvy, ale jsem to překousla, ale zásadně ho nedoporučuji, a to proto, že když jsem za ním přišla s tím, že už delší dobu (asi tak rok,ale zrovna v té době se to zhoršilo) mívám občasné krvácení mimo menzes absolutně nebyl ochoten cokoliv s tím dělat. Poprosila jsem ho mi udělat ultrazvuk, ale p. doktor řekl, že posledně (před 3 měsíci) mi dělal ultrazvuk a že mám všechno naprosto v pořádku (vzpomínám si, že to vyšetření trvalo asi tak minutu). Několikrát jsem ho prosila mi ty výsledky aspoň ukázat ale MUDr. Sládeček jen tvrdil, že nic mi není. Posléze se ukázalo, že mám v děloze 1,3 cm polyp, který jiný doktor uviděl hned jak zapnul SONO. Bohudík jde jenom o polyp, ale mohlo to být absolutně cokoliv včetně nádoru a považuji takové zacházení zazcela nepřípustné... že i přesto, že vyšetření jsem musela žebrat p. doktor mi ho neprovedl, a jen řekl "dostavte se přesně v ten den, až to budete mít", jen většinou to trvá přesně den a asi půlroku jsem se snažila dorazit s tím, ale vždycky to byl buď státní svátek nebo víkend nebo jsem byla zrovna mimo Prahu...

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

K panu doktoru Sládečkovi jsem chodila léta, nikdy jsem neměla problém, tak jsem se na nic neptala, vše bylo rychlé a nikdy neřekl více než jednu větu. Ale jakmile jsem si chtěla nechat předepsat antikoncepci a trochu se pobavit o možnostech, dával najevo, že ho obtěžuji, ať si to najdu na internetu a pak na mě křičel, jeho neprofesionální přístup je opravdu hrozný. Sestřička je zřejmě fajn, nicméně stále sedící v ordinaci i při vyšetření, což působí nevhodně a pacient se nemůže uvolnit a prakticky na cokoliv dotázat.
Změnila jsem gynekologa po tom, co na mě křičel a nikdy jsem se s takto neprofesionálním přístupem nesetkala. Taktnost, diskrétnost, osobní přístup mu nic neříká.

Vždycky jsem si myslela, že doktor má pomoci, ne uškodit! Panem doktorem mi byla předepsána hormonální antikoncepce která následně u mě vyvolala všemožné vedlejší účinky: bolest hlavy, tloustnutí, snížení libida a částá změna nálady. Prášky jsem po nějaké době musela vysadit protože jinak to nešlo. Už potom moje nová doktorka mi řekla, že se nediví že jsem měla takové problémy protože to co mi bylo předepsáno se používa jen pro zlepšení stavu pleti (proti akné), přičemž ja jsem s pleti nikdy žádný problém neměla.

Naprosto NE proklientský přístup. Minimum poskytnutých informací, téměř křik jako odpověď na mé dotazy, evidentně se cítí otázkami obtěžován. A co je nejhorší - byla jsem bez prohlídky odeslána na zákrok, podotýkám že zákrok vyžaduje plnou narkozu, aniž by byl nutný. To je opravdu velmi radikální a zbytečné. Rozhodně nemohu nikomu doporučit.

Nejhorší přístup gynekologa s jakým jsem se kdy setkala. Byl velmi nepříjemný, cítila jsem se, že ho otravuji, nechtěl mně ani poradne výslechnout. Arogantní, skoro na mně křičel, je těžko mu vůbec něco výsvetlit, jestli do jeho řečí nemůžes ani naskočit. Citíla jsem, že ho otravuju, že tam vůbec příšla a něco potřebuji. Neprofesionální přístup a neochota. K němu už nikdy nejdu. Bohůžel že neni tady možnost dat žadnou hvězdičku.

Nelíbí se mi, že se pana dr. Sládečka musím na všechno ptát. Nikdy mi sám od sebe neřekl, jaký je výsledek prohlídky, jestli všechno v pořádku, co zjistil. Vždycky se musím úplně na všechno vyptat sama. Nikdy se mě nezeptal, jestli mě něco bolí, trápí, jestli mám nějaké problémy s menstruací, apod. Skoro mám pocit, že ho v jeho pracovní době otravuji, když jdu na prohlídku. Dokonce mi ani neřekl, že mi cytologické testy nevyšly dobře. Když jsem kvůli výsledkům volala, sestra mi do telefonu řekla, že mám přijít za půl roku znova a nic víc. A když jsem přišla příště, dozvěděla jsem se, že mám přece špatnou cytologii, což já VŮBEC NEVĚDĚLA, protože mi to nikdy neřekl! A když jsem se zeptala, co mám za výsledky, řekl, že to laboratoř neví.
Hledám nového gynekologa.

Nejhorší přístup gynekologa i sestry, s jakým jsem se kdy setkala. Arogantní nepříjemné chování, cítila jsem se, že ho otravuji, že tam vůbec jsem a něco potřebuji. Neprofesionální přístup a neochota. Hledala jsem si po přistěhování se do Prahy nového gynekologa, ale tady mi stačila jedna zkušenost. Budu si hledat jiného. Doktor zde má silně pozitivní i naopak silně negativní zkušenosti, takže člověk musí posoudit až svou vlastní osobní zkušeností...

N internetové diskuze zpravidla necbodim, ale tohle mi nedalo. Bude to asi tim, ze my co jsme spokojeně mlcime a kdyz nekomu neco prelitne pres nos seda ke klávesnici. Nedovedu si představit jak gynekolog, nutí někoho do gravidity a podobne nesmysly jake jsem tady naslla, K panu doktorovi chodim jiz radu let, začaly k němu chodit i moje dvě dcery a za ta leta nemame jediný důvod k nespokojenosti. Je velmi peclivy a svedomity, vyšetření na gynekologii není nic na co by se nekdo tesil, ale musim rici, ze pan doktor dela vse aby nam to usnadnil. A i v cekarne jsem na nej slyšela jen příznivé odezvy. Zcela jiste by jsme nechtěly chodit jinam a co nejenom proto, ze v budově máme i jine lékaře. A ty nespokojené by se měly zamyslet nad tim zda duvod jejich nespokojenosti nema příčinu právě nich.
Ala

This is the worst doctor, I encountered in my life. Had bad luck to go to him twice. First time he didn't even go with a check, just told to make blood tests and come back in 2 weeks, although I came with a pain in my side. Second time, he was straightly rude, speaking to me in the high voice with a questions like "What do you want from me today?". I wouldn't recommend this doctor to anyone. Horrible experience!

Je to nejhoší gynekolog se kterým jsem se setkal. Nepomohl, nevyslechl a snažil se mě dotlačit do těhotenství. Nejhorší zkušenost, kterou jsem kdy měla. Od něj radši dál!!!