Adresa

Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Pana Mokriše můžu podle své zkušenosti rozhodně doporučit, měla jsem problémy s opakovanými záněty močových cest a můj předchozí urolog do mě jen cpal jedny antibiotika za druhými a za chvíli se to zase vrátilo, kdyby to tak pokračovalo déle, mohla jsem z toho mít trvalé následky. Známý mi ale doporučil pana Mokriše, a ten mi udělal hned několik vyšetření, odhalil příčinu problému a od té doby mám (alespoň zatím dva roky) pokoj. Má výborný přístup a je šikovný (stejné vyšetření mi jinde dělali déle a bolestivěji). :)

K
Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chová se mile a vše vysvětlí.

Jako komerční subjekt, pravděpodobně prosperující, jako lékař, obchodník se strachem. Naprosto nestandardní postupy léčby, to je slušné a zdrženlivé vyjádření dalších lékařů se kterými jsme se setkali, včetně onkologa. Oznámení rakoviny do mobilního telefonu na dálnici v pátečním odpoledním provozu. Tlak na provedení operace, přesto, že nebyla vůbec nutná, nepodání antibiotik po operaci s dvouměsíčními dramatickými následky, radiologie na rozsah metastáz až po operaci, neprovedené CT, nepředání onkologovi. Po operaci ztráta zájmu a bez kontroly PSA, návštěva za 3 měsíce. To je velmi stručné varování, za jeden přístroj se neplatí(platí pojišťovna), k lepší diagnoze se platí 1000,-kč, "nalejvání" pravděpodobně dobře zaplacený podvod. Konzultujte svůj stav s jiným urologem, v případě rakoviny onkologem.

Ověřeny pacient

Velmi ochotný a erudovaný urolog, vše ochotně vysvětlí, zve na pravidelné kontroly. Předepsané léky jsou velmi účinné.

Pan doktor je asi schopný odborník, ale čekat na vyšetření i v případě objednání více než dvě hodiny mi přijde trochu moc. Bohužel tuto zkušenost jsem měl pokaždé, když jsem byl objednaný. Objednání nemá žádný vliv na to, kdy se dostanete dovnitř. Musíte si vysedět celou frontu.

Mám velmi dobrý pocit z návštěv u MUDr. Mokriše. Vždy vysvětluje jaké mohou být příčiny potíží, nepředepisuje ukvapeně léky, ale čeká na laboratorní výsledky, vysoce profesionální jednání. Oceňuji také vstřícné jednání sestřičky.

Ověřeny pacient

Jeden z mých lékařů, kterého musím navštěvovat pravidelně. Moc mi pomáhá. Vážím si jeho odbornosti a přístupu. Velmi kladně hodnotím také přístup sestřičky, a její způsob organizace práce s pacienty (úspora času) - tady by se měli inspirovat i na jiných pracovištích, tak jak zde zvládají nápor množství urgentních neobjednaných pacientů je příkladné. Jeden ze dvou lékařů, kterým absolutně důvěřuji.

Pan Mokriš je báječný doktor, který mi hodně pomohl. Měla jsem opakované záněty močového měchýře (2 roky mě jiní dotovali lékama) a po jeho léčbě už rok nevím co to je. Když jsem měla akutní zánět, tak jsem prostě přišla a nikdy se mi nestalo, že by mě nevzali. Naopak - přednstně. :) Ráno si chodí lidé pro recepty, což vás sice zdrží, ale s tím se nedá nic dělat..
Třikrát mi prováděl cystoskopii s naprostou jistotou a pochopením. Vše mi vysvětlil, popsal..
Sestřička je také moc fajn ženská. Dokáže být pěkně nepříjemná, ale to proto, že ví co dělá a jak to tam chodí. :)

Gratuluji, pokud jste si zvolili tohoto profesionála.

D

mám s panem doktorem jenom ty nejlepší zkušenosti

A
Ověřeny pacient

Je to jediný urolog, kterého vůbec zajímalo, co mě trápí. Jediné co mi vadí, že nezvedají telefony a je u nic strašně dlouhá čekací lhůta. V případě akutního zánětu močových cest toho totiž člověk moc nevydrží :(

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti