Adresy (3)

Mazurská 2/484, Praha
Ortopedie a traumatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Pernerova 19/250, Praha
Ortopedie a traumatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Na Hanspaulce 20/1016, Praha
Ortopedie a traumatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
42 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie dlouhodobá bolest kolene

Nejlepší ortopéd, se kterým jsem se setkala. Tři čtvrtě roku bolestí kolena, pak se přidaly i kyčle a kotníky. Po jedné návštěvě, kdy pan doktor cíleně volil otázky a nohy vyšetřil, dostala jsem injekci a od té doby jsem bez obtíží, koleno cítím minimálně při námaze. Před tím jsem oběhla už několik ortopédu a i když jsem absolvovala injekční léčbu, byla bolest stále větší. Jsem šťastná, že mi byla tato ordinace doporučena.


E
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie Dlouhotrvající bolest lokte

Naprostá spokojenost, jak s přístupem k pacientům, tak k léčbě. Sice jsem se rázové vlny bála, ale pan doktor je velký profesionál a moc dobře ví co dělá. Po čtyřech návštěvách jsem takřka bez bolest. Moc díky. Eva Š.


O
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie Bolest zad

Pan doktor všechno řeší injekcemi. 6ádné vyšetření ani upozornění...prostě si tady lehněte na břicho a šup...máte injekci v zádech. Kdyby alespoň pomohla, ted se již 3 roky úspěšně léčím na jiném pracovišti s bechtěrevovou chorobou, být tam, tak dodnes nevím co mi je.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedie a traumatologie povinna kontrola kycli

Pokud vasemu diteti p. doktor Kubice indikuje lecbu kycli, velmi vam doporucuji jit si jinam pro druhy nazor. Toto je nas pribeh:
Dceri lekar na prohlidce v 6t na diagnozu 2a (56°) naridil freykovu perinku. Doplnil to jeate vyhruznymi slovy, ze pozna, kdyz ji nosit nebude. Dcera se silnou kolikou ale opravdu trpela, vecer tri hodiny v kuse zoufale plakala, protoze po zafixovani kycli se ji neuvolnovala pohybem streva. Zaroven jsem zjistila mj. i z medicinskych zdroju, ze diagnoza je zcela fyziologicka a bezne se dava max. siroke baleni. Konzultovala jsem jeji stav s pediatrickou a domluvily jsme se na sirokem baleni a noseni v satku, protoze hrozilo mnohem akutnejsi nebezpeci, ze si vyrve kylu. A pokud by lekar trval na perince nebo chtel dokonce dat trminky, ze zkusime vse zkonzultovat jinde (2. nazor).
Na kontrole po 2 tydnech lekar nejdriv rekl, ze se mu to zda lepsi a zacal se dotazovat na noseni perinky. Po pravde jsem mu sdelila, na cem jsme se domluvily s pediatrickou. V tu chvili pan zcela zmenil ton, "zmeril" odnekud nekam na sonu kycle a rekl, ze ma 50 a 51 ° (do zpravy napsal na obe kycle 50) a naridil trminky. Nejsem lekar, predpokladala jsem, ze vidi neco, co ja ne. Na muj dotaz, zda se uz vyvinuta striska muzethorsit, se zeptal, kolik mrlo dite minule a pak rekl, ze tam muze byt chyba mereni (v teto diagnoze jde prave o to mereni, tim ma duvera v nej klesla). Trminky jsem odmitlla a druhy den vyzvedla novou zadanku. O 5 dni pozdeji jiny lekar konstatoval zcela jinou diagnozu. Uhel meril i pro me - laika - jasne podle bilych car na sonu. Na muj dotaz, zda semohly kycle za 5 dni vyvinout o 10° odpovedel zamitave a neveril sdelene diagnoze, dokud jsem neukazala zpravu dr. Kubiceho. V tu chvili prohlasil, ze mame zustat u nej. Dnes o 2 mesice pozdeji je diagnoza upln v normalu, tedy zadny nalez. Nebylo treba dite tyrat ve trminkach kvuli egu lekare, kteremu se nelibilo, ze jsme z objektivnich duvodu konzultovali lecbu s lekarem, ktery bere v potaz celkovy zdravotni stav. Pred navstevou jineho lekare jsem cekala stejnou diagnozu, pouze treba mirnejsi idnikaci. Opravdu jsem necekalay ze nejaky lekar bude chtit tyrat dite, aby potrestal neposlusnou matku.
Jak jiste chapete, tohoto lekare naprosto nedoporucuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Přístup pana doktora Kubiče je pro mě zázrak. 10 let jsem běhala mezi specialisty od rehabilitace přes reumatologii, neurologii, ortopedii zpět k rehabilitacím, předávali si mě mezi sebou, nikdo a nic nepomohlo. Ani nikdo nediagnostikoval moji nemoc - úponové bolesti kyčlí. Až návštěva dr.Kubiče mi pomohla - a to okamžitě!!! Ano, pro mě zázrak. Nabídl mi k léčení kolagenové injekce GUNA. Ihned aplikoval a já jsem už po první dávce šla z ordinace bez bolesti. Kdo nezažil, neuvěří. Miluju ho. A zřejmě nejsem sama, když má pořád plnou čekárnu a dlouhé objednací lhůty. Vždycky bych ho doporučila. Příjemný, vlídný, vyslechne, vysvětlí.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem v ordinaci na Hanspaulce, ulice Hermelínská.
Dle mého názoru není pan doktor Kubiče moc "aktivní a ochotný", udělá co je nejnutnější, ale nic navíc a honem ať už tu máme dalšího pacienta.. Ač pan doktor působí, že je zkušený odborník, pořádně mě rozhodně nevyšetřil, ani na rodinné predispozice se nezeptal, prostě nic.. A lékařskou zprávu jsem také nedostala. :-/
Ordinace i čekárna je velmi hezká a opravdu čistá! Sestřička je milá a ochotná, ale zmatená, a působí jako by neměla žádnou praxi.
Ale pokud jde člověk k lékaři, tak kvůli lékaře a čeká, že mu pomůže.. Tady se to bohužel nepovedlo :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Dostal mne opakovaně z naprosto beznadějné situace se zamrzlým ramenem, nejdřív pravé, za čtyři roky levé. Díky jemu a skvělé rehabilitaci mám už 18 let klid. Díky jeho doporučení mám pokoj i od bolavých loktů.


Ověřeny pacient

NEDOPORUČUJI!!!
V květnu 2015 jsem pana MUDr. Jana Kubiče navštívila s 16ti letým synem s viditelnou skoliózou páteře. Bylo nám sděleno, že příčina je v rychlém růstu a že má syn jednu nohu delší o 2cm. V tomto věku se s tím nic nedělá, kluk je mladý ještě poroste, pan doktor neprovedl žádný vstupní rentgen, změřil nohy krejčovským metrem. Syna v ničem neomezujte, přijďte se ukázat po prázdninách, kupte synovi podpatěnku 1cm. V září jsme znovu navštívili pana doktora, bylo vidět, že se pan doktor pozastavil nad “boulí” na zádech, kterou se snažil změřit jakousi “šuplerou či pravítkem”, prakticky nic na to neřekl, na naše vyžádání nám vypsal žádanku na rentgen a na rehabilitace. Počátkem října jsem donesla rentgen na CD panu doktorovi, opět jsme se měli dostavit až po ukončení rehabilitací.
Na vstupní prohlídce na rehabilitačním odd., kde měli k dispozici výpis z rentgenu, nám řekli, že se až po cvičení ukáže, zda jsme přišli “za 5 min 12h či po 12h”. Rehabilitace byly ukončeny v květnu 2016, v červnu 2016 jsme opět přišli na kontrolu k panu MUDr. J. Kubiče. Výsledek - záda už se nezmění, doporučuji posílit hrudníček. Neprovedl žádný kontrolní rentgen, bez použití krejčovského metru - sdělil, že noha o 1cm vyrostla.
Jako každý rodič, chcete slyšet, že je vaše dítě v podstatě v pořádku, ale také jako rodič máte tušení, že něco v pořádku skutečně není.
4.7.2016 jsme opět navštívili jiného pana Doktora. Synovi byl na místě proveden vstupní rentgen, k dispozici jsme měli i rentgen z října 2015. Od pana Doktora jsme dostali v podstatě pokárání - proboha, proč jste to nechali tak dlouho -
Synova skolióza po roční péči pana MUDr. Jana Kubiče je prakticky na operaci, s panem Doktorem se syn /dnes již 17 letý/ domluvil na nošení korzetu a to po dobu 2-3 let.
Dne 24.8.2016, kdy pan MUDr. J. Kubiče byl bohužel na dovolené, jsem telefonicky podala stížnost, kterou převzala sestřička v ordinaci na Hanspaulce. Zmínila, že pan MUDr. Kubiče bude mít jistě zájem zavolat a o celé situaci si promluvit, dnes je 23.9.2016 - nevolal.
NA PANA MUDr. JANA KUBIČE PODÁVÁM STÍŽNOST U ČESKÉ LÉKAŘSKÉ KOMORY
Kühnelová O.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišel s bolestí kolene a konečně se mi místo doporučení nechat nohu 14 dní v klidu, dostalo efektivní léčby. Chválím profesionální přístup a příjemný personál


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionální a lidský zároveň, což je nebezpečná kombinace, protože se najednou přistihnete, že se k lékaři těšíte :) Kromě toho vysvětlí, co se vám to vlastně stalo, když to prostě jenom začalo někde bolet. Je vidět, že rozumí tomu, co dělá, i jak to dělá.

Nicméně po komunikaci se zdravotní pojišťovnou vyšlo najevo, že několikasetkorunový doplatek na ortopedickou pomůcku byl neoprávněný, protože pomůcka byla plně hrazená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti