Umístění: Ortopedie a traumatologie Dlouhotrvající bolest lokte

Naprostá spokojenost, jak s přístupem k pacientům, tak k léčbě. Sice jsem se rázové vlny bála, ale pan doktor je velký profesionál a moc dobře ví co dělá. Po čtyřech návštěvách jsem takřka bez bolest. Moc díky. Eva Š.

Mazurská 2/484, Praha

Pernerova 19/250, Praha

Na Hanspaulce 20/1016, Praha

O
Umístění: Ortopedie a traumatologie Bolest zad

Pan doktor všechno řeší injekcemi. 6ádné vyšetření ani upozornění...prostě si tady lehněte na břicho a šup...máte injekci v zádech. Kdyby alespoň pomohla, ted se již 3 roky úspěšně léčím na jiném pracovišti s bechtěrevovou chorobou, být tam, tak dodnes nevím co mi je.

Umístění: Ortopedie a traumatologie povinna kontrola kycli

Pokud vasemu diteti p. doktor Kubice indikuje lecbu kycli, velmi vam doporucuji jit si jinam pro druhy nazor. Toto je nas pribeh:
Dceri lekar na prohlidce v 6t na diagnozu 2a (56°) naridil freykovu perinku. Doplnil to jeate vyhruznymi slovy, ze pozna, kdyz ji nosit nebude. Dcera se silnou kolikou ale opravdu trpela, vecer tri hodiny v kuse zoufale plakala, protoze po zafixovani kycli se ji neuvolnovala pohybem streva. Zaroven jsem zjistila mj. i z medicinskych zdroju, ze diagnoza je zcela fyziologicka a bezne se dava max. siroke baleni. Konzultovala jsem jeji stav s pediatrickou a domluvily jsme se na sirokem baleni a noseni v satku, protoze hrozilo mnohem akutnejsi nebezpeci, ze si vyrve kylu. A pokud by lekar trval na perince nebo chtel dokonce dat trminky, ze zkusime vse zkonzultovat jinde (2. nazor).
Na kontrole po 2 tydnech lekar nejdriv rekl, ze se mu to zda lepsi a zacal se dotazovat na noseni perinky. Po pravde jsem mu sdelila, na cem jsme se domluvily s pediatrickou. V tu chvili pan zcela zmenil ton, "zmeril" odnekud nekam na sonu kycle a rekl, ze ma 50 a 51 ° (do zpravy napsal na obe kycle 50) a naridil trminky. Nejsem lekar, predpokladala jsem, ze vidi neco, co ja ne. Na muj dotaz, zda se uz vyvinuta striska muzethorsit, se zeptal, kolik mrlo dite minule a pak rekl, ze tam muze byt chyba mereni (v teto diagnoze jde prave o to mereni, tim ma duvera v nej klesla). Trminky jsem odmitlla a druhy den vyzvedla novou zadanku. O 5 dni pozdeji jiny lekar konstatoval zcela jinou diagnozu. Uhel meril i pro me - laika - jasne podle bilych car na sonu. Na muj dotaz, zda semohly kycle za 5 dni vyvinout o 10° odpovedel zamitave a neveril sdelene diagnoze, dokud jsem neukazala zpravu dr. Kubiceho. V tu chvili prohlasil, ze mame zustat u nej. Dnes o 2 mesice pozdeji je diagnoza upln v normalu, tedy zadny nalez. Nebylo treba dite tyrat ve trminkach kvuli egu lekare, kteremu se nelibilo, ze jsme z objektivnich duvodu konzultovali lecbu s lekarem, ktery bere v potaz celkovy zdravotni stav. Pred navstevou jineho lekare jsem cekala stejnou diagnozu, pouze treba mirnejsi idnikaci. Opravdu jsem necekalay ze nejaky lekar bude chtit tyrat dite, aby potrestal neposlusnou matku.
Jak jiste chapete, tohoto lekare naprosto nedoporucuji.

Přístup pana doktora Kubiče je pro mě zázrak. 10 let jsem běhala mezi specialisty od rehabilitace přes reumatologii, neurologii, ortopedii zpět k rehabilitacím, předávali si mě mezi sebou, nikdo a nic nepomohlo. Ani nikdo nediagnostikoval moji nemoc - úponové bolesti kyčlí. Až návštěva dr.Kubiče mi pomohla - a to okamžitě!!! Ano, pro mě zázrak. Nabídl mi k léčení kolagenové injekce GUNA. Ihned aplikoval a já jsem už po první dávce šla z ordinace bez bolesti. Kdo nezažil, neuvěří. Miluju ho. A zřejmě nejsem sama, když má pořád plnou čekárnu a dlouhé objednací lhůty. Vždycky bych ho doporučila. Příjemný, vlídný, vyslechne, vysvětlí.

Byla jsem v ordinaci na Hanspaulce, ulice Hermelínská.
Dle mého názoru není pan doktor Kubiče moc "aktivní a ochotný", udělá co je nejnutnější, ale nic navíc a honem ať už tu máme dalšího pacienta.. Ač pan doktor působí, že je zkušený odborník, pořádně mě rozhodně nevyšetřil, ani na rodinné predispozice se nezeptal, prostě nic.. A lékařskou zprávu jsem také nedostala. :-/
Ordinace i čekárna je velmi hezká a opravdu čistá! Sestřička je milá a ochotná, ale zmatená, a působí jako by neměla žádnou praxi.
Ale pokud jde člověk k lékaři, tak kvůli lékaře a čeká, že mu pomůže.. Tady se to bohužel nepovedlo :-(

Dostal mne opakovaně z naprosto beznadějné situace se zamrzlým ramenem, nejdřív pravé, za čtyři roky levé. Díky jemu a skvělé rehabilitaci mám už 18 let klid. Díky jeho doporučení mám pokoj i od bolavých loktů.

NEDOPORUČUJI!!!
V květnu 2015 jsem pana MUDr. Jana Kubiče navštívila s 16ti letým synem s viditelnou skoliózou páteře. Bylo nám sděleno, že příčina je v rychlém růstu a že má syn jednu nohu delší o 2cm. V tomto věku se s tím nic nedělá, kluk je mladý ještě poroste, pan doktor neprovedl žádný vstupní rentgen, změřil nohy krejčovským metrem. Syna v ničem neomezujte, přijďte se ukázat po prázdninách, kupte synovi podpatěnku 1cm. V září jsme znovu navštívili pana doktora, bylo vidět, že se pan doktor pozastavil nad “boulí” na zádech, kterou se snažil změřit jakousi “šuplerou či pravítkem”, prakticky nic na to neřekl, na naše vyžádání nám vypsal žádanku na rentgen a na rehabilitace. Počátkem října jsem donesla rentgen na CD panu doktorovi, opět jsme se měli dostavit až po ukončení rehabilitací.
Na vstupní prohlídce na rehabilitačním odd., kde měli k dispozici výpis z rentgenu, nám řekli, že se až po cvičení ukáže, zda jsme přišli “za 5 min 12h či po 12h”. Rehabilitace byly ukončeny v květnu 2016, v červnu 2016 jsme opět přišli na kontrolu k panu MUDr. J. Kubiče. Výsledek - záda už se nezmění, doporučuji posílit hrudníček. Neprovedl žádný kontrolní rentgen, bez použití krejčovského metru - sdělil, že noha o 1cm vyrostla.
Jako každý rodič, chcete slyšet, že je vaše dítě v podstatě v pořádku, ale také jako rodič máte tušení, že něco v pořádku skutečně není.
4.7.2016 jsme opět navštívili jiného pana Doktora. Synovi byl na místě proveden vstupní rentgen, k dispozici jsme měli i rentgen z října 2015. Od pana Doktora jsme dostali v podstatě pokárání - proboha, proč jste to nechali tak dlouho -
Synova skolióza po roční péči pana MUDr. Jana Kubiče je prakticky na operaci, s panem Doktorem se syn /dnes již 17 letý/ domluvil na nošení korzetu a to po dobu 2-3 let.
Dne 24.8.2016, kdy pan MUDr. J. Kubiče byl bohužel na dovolené, jsem telefonicky podala stížnost, kterou převzala sestřička v ordinaci na Hanspaulce. Zmínila, že pan MUDr. Kubiče bude mít jistě zájem zavolat a o celé situaci si promluvit, dnes je 23.9.2016 - nevolal.
NA PANA MUDr. JANA KUBIČE PODÁVÁM STÍŽNOST U ČESKÉ LÉKAŘSKÉ KOMORY
Kühnelová O.

K panu doktorovi jsem přišel s bolestí kolene a konečně se mi místo doporučení nechat nohu 14 dní v klidu, dostalo efektivní léčby. Chválím profesionální přístup a příjemný personál

Pan doktor je profesionální a lidský zároveň, což je nebezpečná kombinace, protože se najednou přistihnete, že se k lékaři těšíte :) Kromě toho vysvětlí, co se vám to vlastně stalo, když to prostě jenom začalo někde bolet. Je vidět, že rozumí tomu, co dělá, i jak to dělá.

Nicméně po komunikaci se zdravotní pojišťovnou vyšlo najevo, že několikasetkorunový doplatek na ortopedickou pomůcku byl neoprávněný, protože pomůcka byla plně hrazená.

Nedoporučuji, pan doktor podle mě není dobrý lékař. Při první kontrole kyčlí mojí dcery bylo vše v pořádku a při druhé mi ji hned "narval" do třmínků. Jen dceři udělal snímek, zeptal se mě, jestli mám sebou peníze, že si budu muset zaplatit třmínky. Hned poté mě poslal pro peněženku do čekárny a mezi tím dceři nasadil třmínky. Ani mi neukázal jak se nasazují natož, aby mi k nim něco řekl. Vůbec mi nesdělil, který kyčel je špatný a lékařskou zprávu mi také nedal. Jen se divil, že při první návštěvě bylo vše v pořádku a ještě více se divil, že první návštěva byla také u něj. Jen podotýkám, že dcera má predilekci, takže cvičíme Vojtovu metodu, pana doktora toto vůbec nezajímalo. Ačkoli neurologové a fyzioterapeuti na predilekci třmínky důrazně nedoporučují a právě špatné kyčle souvisí s predilekcí. Vojtovka má toto vše napravit. Možná je pan doktor odborník na dospělé, ale trošku lidského chování a pochopení nervozní maminky, která vidí dítě svázané do kozelce, tady docela postrádám. Hlavně, že já třmínky zaplatila v ordinaci a později jsem zjistila, že je naúčtoval i pojišťovně. Moje chyba, že jsem zaplatila bez dokladu. Chodíme k jiné lékařce a kyčle jsou docela dobré, třmínky nedoporučuje a její povzdech, když jsem popisovala situaci u p. doktora mluví za vše: "Ach ty peníze" a později "to jsme si, ale vychovali generaci lékařů."

O
Umístění: Ortopedie a traumatologie Bolest zad

Umístění: Ortopedie a traumatologie povinna kontrola kycli

Jak jiste chapete, tohoto lekare naprosto nedoporucuji.

Byla jsem v ordinaci na Hanspaulce, ulice Hermelínská.

NEDOPORUČUJI!!!
NA PANA MUDr. JANA KUBIČE PODÁVÁM STÍŽNOST U ČESKÉ LÉKAŘSKÉ KOMORY