Mazurská 2/484, Praha

Pernerova 19/250, Praha

Na Hanspaulce 20/1016, Praha

Umístění: Ortopedie a traumatologie Jiný

pan doktor léčil moji mámu, operoval mou tetu a já sama k němu chodím víc , než 10let- vždycky s absolutní důvěrou, že mé problémy vyřeší a vše vysvětlí. Prostě pro mne je špička v oboru a je prima člověk. děkuji mu moc

Lékaře jsme postupně navštívili já i můj partner s bolestmi rukou, zad, nohy. Oba jsme byli jsme velmi spokojeni s prostředím, ochotou sestry i lékaře a hlavně s léčbou. Bolesti zmizely po zákroku lékaře přesně tak, jak nám bylo sděleno. Velmi kladně jsme hodnotili i detailní vysvětlení pana doktora a názornou ukázkou, kde a jak bolest vznikla a proč. Takto vypadá správná lékařská péče. Doporučujeme dalším pacientům.

Umístění: Ortopedie a traumatologie Jiný

Pan Dr. je laskavý k malých dětem, byla jsem na kontrolní prohlídce s dcerkou 3 roky. Dostaly jsme předepsány vložky, které nám dle otisku zhotovili o patro níže. Výroba trvala měsíc, což je asi vpořádku, spíš mě zarazil fakt, kdy jsem vložky konzultovala na fyzioterapii, kterou jsem si vybrala. Vložky byly velmi tvrdé, fyzioterapeut neviděl moc jejich přínos pro chůzi v botičkách s vložkami a bez nich. Navíc jsem byla informavná, že dcerka potřebuje řešit pouze jednu nohu a zpevnit střed chodidla, zafixovat kotniky, což je možno řešit vhodným tejpováním. Není nutné vložku mít i pod prsty, které užívá prý při chůzi dobře. Bylo mi nepřímo doporučeno vložky nepoužívat. A jelikož jsou tak tvrdé, že dcerka je v botě dlouho nesnese, hned se tak stalo.

Umístění: Ortopedie a traumatologie dlouhodobá bolest kolene

Nejlepší ortopéd, se kterým jsem se setkala. Tři čtvrtě roku bolestí kolena, pak se přidaly i kyčle a kotníky. Po jedné návštěvě, kdy pan doktor cíleně volil otázky a nohy vyšetřil, dostala jsem injekci a od té doby jsem bez obtíží, koleno cítím minimálně při námaze. Před tím jsem oběhla už několik ortopédu a i když jsem absolvovala injekční léčbu, byla bolest stále větší. Jsem šťastná, že mi byla tato ordinace doporučena.

Umístění: Ortopedie a traumatologie Dlouhotrvající bolest lokte

Naprostá spokojenost, jak s přístupem k pacientům, tak k léčbě. Sice jsem se rázové vlny bála, ale pan doktor je velký profesionál a moc dobře ví co dělá. Po čtyřech návštěvách jsem takřka bez bolest. Moc díky. Eva Š.

Umístění: Ortopedie a traumatologie Bolest zad

Pan doktor všechno řeší injekcemi. 6ádné vyšetření ani upozornění...prostě si tady lehněte na břicho a šup...máte injekci v zádech. Kdyby alespoň pomohla, ted se již 3 roky úspěšně léčím na jiném pracovišti s bechtěrevovou chorobou, být tam, tak dodnes nevím co mi je.

Umístění: Ortopedie a traumatologie povinna kontrola kycli

Pokud vasemu diteti p. doktor Kubice indikuje lecbu kycli, velmi vam doporucuji jit si jinam pro druhy nazor. Toto je nas pribeh:
Dceri lekar na prohlidce v 6t na diagnozu 2a (56°) naridil freykovu perinku. Doplnil to jeate vyhruznymi slovy, ze pozna, kdyz ji nosit nebude. Dcera se silnou kolikou ale opravdu trpela, vecer tri hodiny v kuse zoufale plakala, protoze po zafixovani kycli se ji neuvolnovala pohybem streva. Zaroven jsem zjistila mj. i z medicinskych zdroju, ze diagnoza je zcela fyziologicka a bezne se dava max. siroke baleni. Konzultovala jsem jeji stav s pediatrickou a domluvily jsme se na sirokem baleni a noseni v satku, protoze hrozilo mnohem akutnejsi nebezpeci, ze si vyrve kylu. A pokud by lekar trval na perince nebo chtel dokonce dat trminky, ze zkusime vse zkonzultovat jinde (2. nazor).
Na kontrole po 2 tydnech lekar nejdriv rekl, ze se mu to zda lepsi a zacal se dotazovat na noseni perinky. Po pravde jsem mu sdelila, na cem jsme se domluvily s pediatrickou. V tu chvili pan zcela zmenil ton, "zmeril" odnekud nekam na sonu kycle a rekl, ze ma 50 a 51 ° (do zpravy napsal na obe kycle 50) a naridil trminky. Nejsem lekar, predpokladala jsem, ze vidi neco, co ja ne. Na muj dotaz, zda se uz vyvinuta striska muzethorsit, se zeptal, kolik mrlo dite minule a pak rekl, ze tam muze byt chyba mereni (v teto diagnoze jde prave o to mereni, tim ma duvera v nej klesla). Trminky jsem odmitlla a druhy den vyzvedla novou zadanku. O 5 dni pozdeji jiny lekar konstatoval zcela jinou diagnozu. Uhel meril i pro me - laika - jasne podle bilych car na sonu. Na muj dotaz, zda semohly kycle za 5 dni vyvinout o 10° odpovedel zamitave a neveril sdelene diagnoze, dokud jsem neukazala zpravu dr. Kubiceho. V tu chvili prohlasil, ze mame zustat u nej. Dnes o 2 mesice pozdeji je diagnoza upln v normalu, tedy zadny nalez. Nebylo treba dite tyrat ve trminkach kvuli egu lekare, kteremu se nelibilo, ze jsme z objektivnich duvodu konzultovali lecbu s lekarem, ktery bere v potaz celkovy zdravotni stav. Pred navstevou jineho lekare jsem cekala stejnou diagnozu, pouze treba mirnejsi idnikaci. Opravdu jsem necekalay ze nejaky lekar bude chtit tyrat dite, aby potrestal neposlusnou matku.
Jak jiste chapete, tohoto lekare naprosto nedoporucuji.

Přístup pana doktora Kubiče je pro mě zázrak. 10 let jsem běhala mezi specialisty od rehabilitace přes reumatologii, neurologii, ortopedii zpět k rehabilitacím, předávali si mě mezi sebou, nikdo a nic nepomohlo. Ani nikdo nediagnostikoval moji nemoc - úponové bolesti kyčlí. Až návštěva dr.Kubiče mi pomohla - a to okamžitě!!! Ano, pro mě zázrak. Nabídl mi k léčení kolagenové injekce GUNA. Ihned aplikoval a já jsem už po první dávce šla z ordinace bez bolesti. Kdo nezažil, neuvěří. Miluju ho. A zřejmě nejsem sama, když má pořád plnou čekárnu a dlouhé objednací lhůty. Vždycky bych ho doporučila. Příjemný, vlídný, vyslechne, vysvětlí.

Byla jsem v ordinaci na Hanspaulce, ulice Hermelínská.
Dle mého názoru není pan doktor Kubiče moc "aktivní a ochotný", udělá co je nejnutnější, ale nic navíc a honem ať už tu máme dalšího pacienta.. Ač pan doktor působí, že je zkušený odborník, pořádně mě rozhodně nevyšetřil, ani na rodinné predispozice se nezeptal, prostě nic.. A lékařskou zprávu jsem také nedostala. :-/
Ordinace i čekárna je velmi hezká a opravdu čistá! Sestřička je milá a ochotná, ale zmatená, a působí jako by neměla žádnou praxi.
Ale pokud jde člověk k lékaři, tak kvůli lékaře a čeká, že mu pomůže.. Tady se to bohužel nepovedlo :-(

Dostal mne opakovaně z naprosto beznadějné situace se zamrzlým ramenem, nejdřív pravé, za čtyři roky levé. Díky jemu a skvělé rehabilitaci mám už 18 let klid. Díky jeho doporučení mám pokoj i od bolavých loktů.