Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Naprosto špičkový doktor! Sympatický a empatický. Operace vestibulárního schwannomu dopadla naprosto perfektně. I přes velikost nádoru - 2,5cm (!) - nemám žádné následky. Zhoršení sluchu pouze o 3,7% oproti normě, žádná paréza, žádné problémy s rovnováhou. I podle kontrolní rezonance je nádor uplně odstraněn a jizva je opravdu malá. Každému můžu pana primáře Klenera doporučit, je to mistr ve svém oboru. I celá následná péče v nemocnici Na Homolce byla skvělá. Ještě jednou děkuji!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Špičkový neurochirurg, sympatický profesionál...těžko se hledají slova chvály, která tu ještě nezazněla. Perfektně provedená operace mého vestibulárního schwannomu i spousta informací, kterých jsem o panu primáři Klenerovi četl a slyšel mě ujistily v tom, že je opravdu naprostou špičkou ve svém oboru! DĚKUJI PANE PRIMÁŘI!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Kavernom BG vpravo

Pan primář Klener je opravdu kapacita s lidským přístupem! Nikdy jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala. Celé oddělení neurochirurgie v Nemocnici na Homolce musím pochválit. I přesto, ze nemoc a pobyt v nemocnici není nic příjemného, tady to pro mě byl velmi pozitivní zážitek. Všichni do toho dávají sto procent a navíc s úsměvem. Slovo děkuji ani nedokáže vyjádřit můj vděk. Přeji panu primáři a jeho oddělení hodně štěstí a zdraví... DĚKUJI

Pan primář Klener je absolutní špička ve svém oboru, milý a vstřícný člověk. Operace vestibulárního schwannomu dopadla výborně a já jsem mu vděčná za to, že dál můžu vykonávat svoji práci. Ještě jsem se v životě nesetkala s tak skvělým přístupem a podporou pacienta. Děkuji za vše.....Jarmila K.

Pan primář je skvělý lékař a člověk na svém místě.Patří mu velký obdiv :-),přejeme mu co nejvíc skvělých operačních výkonů

I já měl to štěstí, že mne operoval právě pan doktor.Oceňuji jeho lidský přístup, který mě v mé mezní situaci uklidnil a já podstoupil zlomovou operaci naprosto vyrovnaný. Má moji plnou důvěru a vděk za to, že mohu pokračovat ,, v normálním,, životě bez větších omezení.Přál bych každemu specialistu na jeho úrovni.

G

Chief Doctor Jan Klener is superb! He truly cares about his patients and takes time to explain their medical issues in detail. It is clear that he loves his work and takes it seriously. He is always positive, professional and human - never arrogant! Dr. Klener is by far the best doctor I have ever met and I recommend him most highly.

Š

Smekám před Vámi. Jste božský člověk. Mé mamince jste dodal energii a hlavně velkou naději. Moc děkuji. Mamince jste operoval neuronom na trojklaném nervu. Vaše péče a přístup je úžasná. DĚKUJI

Děkuji, vše ostataní je zbytečné. Děkuji za život. za to. že jste a jaký jste: Eva Žižková

Vážený pane doktore,
není snad způsob jakým by Vám člověk mohl vyjádřit své poděkování.
Děláte svou práci,kdy pomáháte lidem uzdravovat a zachraňovat jejich životy a to je to nejkrásnější na světě a hlavně to děláte opravdu s lidským přístupem a toho si cením nejvíce, protože když se člověk jakoby znova narodí,díky je opravdu málo!

• neurochirurgie