Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Pánovi primárovi vďačím za záchranu života- úspešne prevedenú operáciu gigantického vestibulárneho schwannomu.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Profesionál, špičkový odborník, sympatický člověk, kterému vděčím za úspěšně provedenou operaci vestibulárního schwannomu dne 6.11.2023 (velikost 3,5 cm !!!). Z pohledu pacienta bych se jenom opakoval o obrovských kvalitách pana primáře, myslím že výsledky jeho práce musí přesvědčit každého o jeho odbornosti. Velké díky.
V rámci pooperační péče jsem prošel JIP, SIP, lůžková část A neurochirurgie. Setkal jsem se pouze s přátelským a profesionálním přístupem.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

200 km jsem jela kvůli panu primáři úplně zbytečně . Urychlené vyšetření mi nepřineslo vůbec nic. Chtěla jsem se ho zeptat alespoň na léky , odmítl s tím , že to musí žen kdo mi je naordinoval. Bohužel to byla pohotovost, ale bohužel čas na pacienta zřejmě vypršel .

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Srdečně dekuji panu primáři Kelnerovi za úspěšně provedenou operaci schwannomu v pokročilém stádiu (skoro 4cm). Pan doktor je opravdu špičkový odborník s lidským přístupem. Nic neúspěcha, vše jasně a srozumitelné vysvětli. Operace proběhla bez komplikaci a nádor byl odstraněn kompletně. Vše na profesionální úrovni. Už jsem po rehabilitaci a cítím se skvěle. P. S. Dovoluji si touto cestou také poděkovat celému týmu neurologii nemocnici Na Homolce. Nikde jinde jsem takovou péči v nemocnici nezažila.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Naprosto špičkový doktor! Sympatický a empatický. Operace vestibulárního schwannomu dopadla naprosto perfektně. I přes velikost nádoru - 2,5cm (!) - nemám žádné následky. Zhoršení sluchu pouze o 3,7% oproti normě, žádná paréza, žádné problémy s rovnováhou. I podle kontrolní rezonance je nádor uplně odstraněn a jizva je opravdu malá. Každému můžu pana primáře Klenera doporučit, je to mistr ve svém oboru. I celá následná péče v nemocnici Na Homolce byla skvělá. Ještě jednou děkuji!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Špičkový neurochirurg, sympatický profesionál...těžko se hledají slova chvály, která tu ještě nezazněla. Perfektně provedená operace mého vestibulárního schwannomu i spousta informací, kterých jsem o panu primáři Klenerovi četl a slyšel mě ujistily v tom, že je opravdu naprostou špičkou ve svém oboru! DĚKUJI PANE PRIMÁŘI!

Umístění: Nemocnice Na Homolce Kavernom BG vpravo

Pan primář Klener je opravdu kapacita s lidským přístupem! Nikdy jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala. Celé oddělení neurochirurgie v Nemocnici na Homolce musím pochválit. I přesto, ze nemoc a pobyt v nemocnici není nic příjemného, tady to pro mě byl velmi pozitivní zážitek. Všichni do toho dávají sto procent a navíc s úsměvem. Slovo děkuji ani nedokáže vyjádřit můj vděk. Přeji panu primáři a jeho oddělení hodně štěstí a zdraví... DĚKUJI

Pan primář Klener je absolutní špička ve svém oboru, milý a vstřícný člověk. Operace vestibulárního schwannomu dopadla výborně a já jsem mu vděčná za to, že dál můžu vykonávat svoji práci. Ještě jsem se v životě nesetkala s tak skvělým přístupem a podporou pacienta. Děkuji za vše.....Jarmila K.

Pan primář je skvělý lékař a člověk na svém místě.Patří mu velký obdiv :-),přejeme mu co nejvíc skvělých operačních výkonů

I já měl to štěstí, že mne operoval právě pan doktor.Oceňuji jeho lidský přístup, který mě v mé mezní situaci uklidnil a já podstoupil zlomovou operaci naprosto vyrovnaný. Má moji plnou důvěru a vděk za to, že mohu pokračovat ,, v normálním,, životě bez větších omezení.Přál bych každemu specialistu na jeho úrovni.