MUDr.

Jan Klener

Kontaktní informace

Umístění: Nemocnice Na HomolceSlužby: Kavernom BG vpravo

Pan primář Klener je opravdu kapacita s lidským přístupem! Nikdy jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala. Celé oddělení neurochirurgie v Nemocnici na Homolce musím pochválit. I přesto, ze nemoc a pobyt v nemocnici není nic příjemného, tady to pro mě byl velmi pozitivní zážitek. Všichni do toho dávají sto procent a navíc s úsměvem. Slovo děkuji ani nedokáže vyjádřit můj vděk. Přeji panu primáři a jeho oddělení hodně štěstí a zdraví... DĚKUJI

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

fn motol, Praha

Ondřej Horáček
    Ondřej Horáček
    Kudrnova 22/95, Praha
    Jsem s p.dr. velmi spokojen Více

Martin Bojar
    Martin Bojar
    V Úvalu 84, Praha 5, Praha
    Děkuji za výbornou fundovanou péči a lidskost i u starších těžce nemocných trpících PN. Freiberg Více

Jiří Steindler
    Jiří Steindler
    V Úvalu 1/84, Praha
    velmi dobrý doktor na svém místě ....oknečne mi dal zada nekdo dohramady a ne jak pulka doktoru co si me prehazovala… Více

Zkušenosti a dovednosti

• neurochirurgie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Umístění: Nemocnice Na HomolceSlužby: Kavernom BG vpravo

• Pan primář Klener je absolutní špička ve svém oboru, milý a vstřícný člověk. Operace vestibulárního schwannomu dopadla výborně a já jsem mu vděčná za to, že dál můžu vykonávat svoji práci. Ještě jsem se v životě nesetkala s tak skvělým přístupem a podporou pacienta. Děkuji za vše.....Jarmila K.

• H

Pan primář je skvělý lékař a člověk na svém místě.Patří mu velký obdiv :-),přejeme mu co nejvíc skvělých operačních výkonů

• J

I já měl to štěstí, že mne operoval právě pan doktor.Oceňuji jeho lidský přístup, který mě v mé mezní situaci uklidnil a já podstoupil zlomovou operaci naprosto vyrovnaný. Má moji plnou důvěru a vděk za to, že mohu pokračovat ,, v normálním,, životě bez větších omezení.Přál bych každemu specialistu na jeho úrovni.

• G

Chief Doctor Jan Klener is superb! He truly cares about his patients and takes time to explain their medical issues in detail. It is clear that he loves his work and takes it seriously. He is always positive, professional and human - never arrogant! Dr. Klener is by far the best doctor I have ever met and I recommend him most highly.

• Š

Smekám před Vámi. Jste božský člověk. Mé mamince jste dodal energii a hlavně velkou naději. Moc děkuji. Mamince jste operoval neuronom na trojklaném nervu. Vaše péče a přístup je úžasná. DĚKUJI

• E

Děkuji, vše ostataní je zbytečné. Děkuji za život. za to. že jste a jaký jste: Eva Žižková

• D

Vážený pane doktore,
      není snad způsob jakým by Vám člověk mohl vyjádřit své poděkování.
      Děláte svou práci,kdy pomáháte lidem uzdravovat a zachraňovat jejich životy a to je to nejkrásnější na světě a hlavně to děláte opravdu s lidským přístupem a toho si cením nejvíce, protože když se člověk jakoby znova narodí,díky je opravdu málo!

• D

Vyjadřuji poděkování a hlubokou úctu tomuto skvělému a obdivuhodnému špičkovému Lékaři. Musím poděkovat za perfektně provedenou operaci nádoru sluchového nervu. Oceńuji a velmi děkuji za jeho milý a lidský přístup k pacientům. Za poskytnutou péči, za vše, co pro nás vykonává, mu patří veliké uznání a díky.

• J

Pan primář Klener je úžasný a lidský lékař a má zlaté ruce.V tom neštěstí,co mě potkalo,jsem měla velké štěstí,že mě operoval právě on.Moc děkuji,pane primáři! Nejen za operaci,ale také za to,že v pacientovi vidíte člověka a ne kus.