Adresa

Roentgenova 2/37, Praha
Nemocnice Na Homolce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • neurochirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Srdečně dekuji panu primáři Kelnerovi za úspěšně provedenou operaci schwannomu v pokročilém stádiu (skoro 4cm). Pan doktor je opravdu špičkový odborník s lidským přístupem. Nic neúspěcha, vše jasně a srozumitelné vysvětli. Operace proběhla bez komplikaci a nádor byl odstraněn kompletně. Vše na profesionální úrovni. Už jsem po rehabilitaci a cítím se skvěle. P. S. Dovoluji si touto cestou také poděkovat celému týmu neurologii nemocnici Na Homolce. Nikde jinde jsem takovou péči v nemocnici nezažila.

V
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Naprosto špičkový doktor! Sympatický a empatický. Operace vestibulárního schwannomu dopadla naprosto perfektně. I přes velikost nádoru - 2,5cm (!) - nemám žádné následky. Zhoršení sluchu pouze o 3,7% oproti normě, žádná paréza, žádné problémy s rovnováhou. I podle kontrolní rezonance je nádor uplně odstraněn a jizva je opravdu malá. Každému můžu pana primáře Klenera doporučit, je to mistr ve svém oboru. I celá následná péče v nemocnici Na Homolce byla skvělá. Ještě jednou děkuji!

P
Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Špičkový neurochirurg, sympatický profesionál...těžko se hledají slova chvály, která tu ještě nezazněla. Perfektně provedená operace mého vestibulárního schwannomu i spousta informací, kterých jsem o panu primáři Klenerovi četl a slyšel mě ujistily v tom, že je opravdu naprostou špičkou ve svém oboru! DĚKUJI PANE PRIMÁŘI!

J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Na Homolce Kavernom BG vpravo

Pan primář Klener je opravdu kapacita s lidským přístupem! Nikdy jsem se s tak skvělým lékařem nesetkala. Celé oddělení neurochirurgie v Nemocnici na Homolce musím pochválit. I přesto, ze nemoc a pobyt v nemocnici není nic příjemného, tady to pro mě byl velmi pozitivní zážitek. Všichni do toho dávají sto procent a navíc s úsměvem. Slovo děkuji ani nedokáže vyjádřit můj vděk. Přeji panu primáři a jeho oddělení hodně štěstí a zdraví... DĚKUJI

Ověřeny pacient

Pan primář Klener je absolutní špička ve svém oboru, milý a vstřícný člověk. Operace vestibulárního schwannomu dopadla výborně a já jsem mu vděčná za to, že dál můžu vykonávat svoji práci. Ještě jsem se v životě nesetkala s tak skvělým přístupem a podporou pacienta. Děkuji za vše.....Jarmila K.

H
Ověřeny pacient

Pan primář je skvělý lékař a člověk na svém místě.Patří mu velký obdiv :-),přejeme mu co nejvíc skvělých operačních výkonů

J
Ověřeny pacient

I já měl to štěstí, že mne operoval právě pan doktor.Oceňuji jeho lidský přístup, který mě v mé mezní situaci uklidnil a já podstoupil zlomovou operaci naprosto vyrovnaný. Má moji plnou důvěru a vděk za to, že mohu pokračovat ,, v normálním,, životě bez větších omezení.Přál bych každemu specialistu na jeho úrovni.

G
Ověřeny pacient

Chief Doctor Jan Klener is superb! He truly cares about his patients and takes time to explain their medical issues in detail. It is clear that he loves his work and takes it seriously. He is always positive, professional and human - never arrogant! Dr. Klener is by far the best doctor I have ever met and I recommend him most highly.

Š
Ověřeny pacient

Smekám před Vámi. Jste božský člověk. Mé mamince jste dodal energii a hlavně velkou naději. Moc děkuji. Mamince jste operoval neuronom na trojklaném nervu. Vaše péče a přístup je úžasná. DĚKUJI

E
Ověřeny pacient

Děkuji, vše ostataní je zbytečné. Děkuji za život. za to. že jste a jaký jste: Eva Žižková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • neurochirurgie