Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
38 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo pravidelná gynekologická kontrola

S péčí pana doktora jsem mimořádně spokojená, má úžasný přístup k pacientovi a návštěva u něj není stresová, ale naopak velice příjemná. Navíc je velice přesný a dodržuje objednaný čas prohlídky. Moc děkuji !
Jana Horká


P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

U pana doktora se citim jak ve fabrice na pasovy vyrobe.
Jednou mam polyp na deloze, jednou ho mam i s cystou, pak zasa nemam a pak mam...
Zhruba pred mesicem jsem byla na prohlidce a doktor mi oznamil ze vzhledem k polypum na deloze budu mit velky problem otehotnet. Presel mesic a bum...jsem v tom. Takze gynekologa asi zmenim.


K
Ověřeny pacient

Lékař to pravděpodobně špatný není, ale jeho přístup je nesnesitelný. Je arogantní a nepříjemný, říká jen nutnosti. Když se na něco zeptáte, očividně ho to štve a odpovídá jednoslovně. Nejhorší, co se mi stalo, když mě při stěru hodně bolel čípek, bylo mi z toho vyloženě na zvracení, tak MUDr řekl "jee, jste si ještě nezvykla? To ale musíte". Nulová empatie, za to arogance dost. K doktorovi už nikdy nechci jít a ani Vám nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem byla předána v posledním trimestru svého prvního těhotenství, protože moje lékařka sama odcházela na mateřskou. S panem doktorem Karhanem jsem velmi spokojená, je to profesionál, má smysl pro humor a jeho přístup je takový "selský" - nevysvětluje věci příliš složitě, neschovává se za lékařské termíny. Teď jsem čerstvě po druhém porodu, těhotenství v jeho péči bylo pohodové, bezproblémové a na většině kontrol jsme se i zasmáli. Vždy byl pečlivý, ochotný a milý. Tuším, že pan doktor odchází z Gyncentra a já raději zůstanu v jeho péči, než abych setrvala v Gyncentru a přecházela tak k jinému lékaři.


M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, nepodceňuje pravidelné prohlídky a veškeré problémy se snaží s pacientkou zavčas řešit.


S
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař doporučuji .!!!!!!


K
Ověřeny pacient

Panu doktorovi chci poděkovat za těch pár let co jsem k němu chodila. U něj jsem se nebála na cokoliv ptát, vždycky mi vše vysvětlil a prostě je to doktor, který se nemění. Ale protože jsem z Prahy po studiích odešla a bydlím opravdu hodně daleko, musela jsem pana doktora vyměnit a teďka mám problém najít někoho, kdo by byl jako on.


T
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý.Jedina chyba je že se kněmu nedá dostat a pak vas ošetřuje jiný lekař a každý ma jiný nazor.Jinak my na gyncenttru hodně pomohli.Měli by upravyt časové možnosti lekařu.Mrzí mě že medicina je jen o penězích a čím se u nich zaplatí tím je lepší možnost se objednat.Pan doktor pracuje dobře.Boužel kvuli jeho času jsem musela jít jinam kde se mi to nezdá tak idealní.Ale je to jen tím že panu doktorovy sem začla plně věřit.Moc mu děkuji!!!!


Š
Ověřeny pacient

Pan Doktor Karhan,je můj nejoblíbenější lékař.Mám za sebou dvě těhotenství v jeho péči a na 1 !Vždycky je moc milý,přátelský,vtipný,ale zároven profesionální.Nejvíc na něm odcenuji to,jak je lidský,nepovyšuje se a neháže lékařskými termíny,Dokázal mě vždycky povzbudit a rozesmát.i díky němu jsou návštěvy gynekologa snesitelnější :-)!


H
Ověřeny pacient

Odešla jsem z jeho péče. Je příjemný, možná kněkomu vstřícný. Já se ale u něj nedočkala ani např. rozboru krve na hladiny hormonů, ač jsem měla problémy s cyklem. Hormonální léky mi chtěl naordinovat rovnou, a to i bez kontroly jaterních testů. Odpovídal pouze na položené dotazy, nikoliv že by se mi snažil stav sám vysvětlit. Člověk v tu chvíli neví, na co by zrovna měl ptát. Navíc problém chtěl rovnou řešit operativně. Což možná měla být i prebence případných problémů do budoucna. Jinde mi pomohli i bez operace.
Poslední kapkou byl sytém objednávání do Gyncentra (což, uznávám, lékaři neovlivní). Ale platit 1.000,- Kč roční poplatek a pak ani nemít možnost se objednat na dobu kdy potřebuji, ale na dobu kdy je volno - což bylo třeba až ta 3 týdny, tak to mě odradilo.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti