Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Karhan je odborník na svém místě. Gynekologů jsem vystřídala nespočet. Byly mezi nimi i lékařky, ale nikde jsem se necítila tak dobře. Objednání rychlé, pan doktor chodí včas. Pomohl mi vyřešit jeden dlouhodobý problém. Doporučuji ho i jako operatéra.

Umístění: jiné místo pravidelná gynekologická kontrola

S péčí pana doktora jsem mimořádně spokojená, má úžasný přístup k pacientovi a návštěva u něj není stresová, ale naopak velice příjemná. Navíc je velice přesný a dodržuje objednaný čas prohlídky. Moc děkuji !
Jana Horká

Umístění: jiné místo

U pana doktora se citim jak ve fabrice na pasovy vyrobe.
Jednou mam polyp na deloze, jednou ho mam i s cystou, pak zasa nemam a pak mam...
Zhruba pred mesicem jsem byla na prohlidce a doktor mi oznamil ze vzhledem k polypum na deloze budu mit velky problem otehotnet. Presel mesic a bum...jsem v tom. Takze gynekologa asi zmenim.

Lékař to pravděpodobně špatný není, ale jeho přístup je nesnesitelný. Je arogantní a nepříjemný, říká jen nutnosti. Když se na něco zeptáte, očividně ho to štve a odpovídá jednoslovně. Nejhorší, co se mi stalo, když mě při stěru hodně bolel čípek, bylo mi z toho vyloženě na zvracení, tak MUDr řekl "jee, jste si ještě nezvykla? To ale musíte". Nulová empatie, za to arogance dost. K doktorovi už nikdy nechci jít a ani Vám nedoporučuji.

K panu doktorovi jsem byla předána v posledním trimestru svého prvního těhotenství, protože moje lékařka sama odcházela na mateřskou. S panem doktorem Karhanem jsem velmi spokojená, je to profesionál, má smysl pro humor a jeho přístup je takový "selský" - nevysvětluje věci příliš složitě, neschovává se za lékařské termíny. Teď jsem čerstvě po druhém porodu, těhotenství v jeho péči bylo pohodové, bezproblémové a na většině kontrol jsme se i zasmáli. Vždy byl pečlivý, ochotný a milý. Tuším, že pan doktor odchází z Gyncentra a já raději zůstanu v jeho péči, než abych setrvala v Gyncentru a přecházela tak k jinému lékaři.

Velmi dobrý lékař, nepodceňuje pravidelné prohlídky a veškeré problémy se snaží s pacientkou zavčas řešit.

Nejlepší lékař doporučuji .!!!!!!

Panu doktorovi chci poděkovat za těch pár let co jsem k němu chodila. U něj jsem se nebála na cokoliv ptát, vždycky mi vše vysvětlil a prostě je to doktor, který se nemění. Ale protože jsem z Prahy po studiích odešla a bydlím opravdu hodně daleko, musela jsem pana doktora vyměnit a teďka mám problém najít někoho, kdo by byl jako on.

Pan doktor je skvělý.Jedina chyba je že se kněmu nedá dostat a pak vas ošetřuje jiný lekař a každý ma jiný nazor.Jinak my na gyncenttru hodně pomohli.Měli by upravyt časové možnosti lekařu.Mrzí mě že medicina je jen o penězích a čím se u nich zaplatí tím je lepší možnost se objednat.Pan doktor pracuje dobře.Boužel kvuli jeho času jsem musela jít jinam kde se mi to nezdá tak idealní.Ale je to jen tím že panu doktorovy sem začla plně věřit.Moc mu děkuji!!!!

Š

Pan Doktor Karhan,je můj nejoblíbenější lékař.Mám za sebou dvě těhotenství v jeho péči a na 1 !Vždycky je moc milý,přátelský,vtipný,ale zároven profesionální.Nejvíc na něm odcenuji to,jak je lidský,nepovyšuje se a neháže lékařskými termíny,Dokázal mě vždycky povzbudit a rozesmát.i díky němu jsou návštěvy gynekologa snesitelnější :-)!