velice vstřícný člověk, uznávaný lékař, odborník, ochotný, je znát, že je to vzdělaný a chytrý muž, který si asi právě proto moc nepotrpí na ty "kecy a lá růžová zahrada". Co jsem kdy chtěla vědět, vždy mi vysvětlil, při problémech s otěhotněním mi nesmírně pomohl (ne jako jiní, kteří vás odpálí do "gynceter", kde z vás jen tahají peníze a kolikrát těžce platíte za to, co byste ani nemuseli) a dnes mu vděčím za syna.

Tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji. Je to stařsí pán, u kterého bych očekávala jisté zkušenosti. Naopak je absolutně nekomunikativní, nic pacientce nevysvětlí. V 10tt nedokázal poznat zamlklé těhotenství. Ultrazvuk má velmi zastaralý, jeho přístup je neochotný. Navíc ultrazvuk dělá pouze v pondělí, takže veškerá vyšetření se zbytečně protahují. Přehlásila jsem se k jinému lékaři a péče je nesrovnatelně na jiné urovni!

Před 25ti lety mi (matce dvou malých dětí) zachránil život.Mimoděložní těhotenství nerozpoznané obvodní gynekoložkou.Byl úžasný.Děkuji.

Ja si na pristup pana doktora stezovat nemuzu , byl na me velmi mily i se sestrickou jsou velmi ochotni.. Melajsem problem s antikoncepci, ktery vyresil skvele a k tomu me to vyslo i levneji. VZal me i kdyz mi byli odcizeny doklady a mimo ordinacni dobu.

Těžko říci, čím to bude...kdysi na tohoto lékaře lidé pěli chválu /osobně mne přivedl na svět a bez něj bych tu nebyla, takže mu vděčím za život/...já osobně mám zkušennost neutrální, dnes jsem již u jiného gynekologa a zavčasu provedená operace mi možná dovolí založit si vlastní rodinu. Nemohu odsoudit jeho přístup /po tolika letech této práce to přece jen také člověka už nebaví/. Ale bohužel nemohu ani doporučit vzhledem k diagnóze, kterou zjistili následovně jinde a bez velkého složitého vyšetření.

U p. doktora Fořta jsem byla v péči od 17 let do 34 let. Ćelou dobu jsem pravidelně absolvovala preventivní prohlídky a nebyl u mě shledán žádný problém kromě občasných gyn. zánětů. Co se týče jeho přístupu měla jsem jen problém s tím, že mi né vždy vše dobře vysvětlit, tuto roli přebírala sestra. Letos jsem se rozhodla, že zkonzultuji svůj stav s jiným lékařem, vzhledem k tomu, že jsme se s partnerem rozhodli založit rodinu. Po první prohlídce, terá se nijak nelišila od preventivních prohlídek u p. doktora Fořta mi bylo sděleno, že můj současný stav těhotenství neumožňuje a je nutná operace...Je velký šok se dozvědět po 17 letech péče, že nejsem tak zdravá jak jsem si myslela a bez dalšího zásahu bych přirozenou cestou nebyla schopna otěhotnět.

Já si nemohu stěžovat. Je sice pravda, že jsem zpočátku byla taky dost překvapená přístupem pana doktora a chtěla jsem i gynekologa změnit, nicméně po několika letech, co k němu chodím, jsem se přesvědčila, že je to opravdu kvalitní lékař s mnohaletými zkušenostmi.Pokud očekáváte přístup jako v "růžové zahradě", tak tady opravdu neuspějete, na druhou stranu, já chci především kvalitní, odbornou péči a tu zde mám i s příjemným přístupem lékaře i sestry. Jsem právě teď těhotná a na péči si nemohu ztěžovat. Myslím, že v dnešní době se pacientky snaží být papežtější než papež a pokud je lékař nepošle minimálně na 10 vyšetření, tak je on ten špatný.Většina lékařů to udělá, protože chce mít klid, i když to není vůbec potřeba. Pan dr.Fořt mezi ně rozhodně nepatří. Na základě svých zkušeností zhodnotí situaci a při sebemenším podezření na vyšetření pošle a nebo sám udělá (má už velmi kvalitní nemocniční vybavení).S otěhotněním jsem měla také problémy, ale nakonec se zadařilo.Pan doktor mi moc pomohl.

MUDr.Fořt je poměrně obstojný gynekolog - plánujete-li miminko, stane se z něj naprostý ignorant, který neposkytne ani informace, ani adekvátní vyšetření. Do 12-tého týdne jsem neměla jediné vyšetření kromě ultrazvukového potvrzení "živého plodu". Žádný těhotenský průkaz, žádné doporučení ke screeningu. Pouze informace o tom, co se platí ... Po této zkušenosti jsem se rychle registrovala k jinému gynekologovi.