Paní doktorka léčí celou naši rodinu a jsme velmi spokojeni. Je ochotná a trpělivá, vychází nám ve všem vstříc.

Za "paní doktorkou" jsem šel s bolestí zubu na pohotovost (svojí zubařku mám jinde, jsem student), čekárna byla úplně prázdná a tak jsem si říkal, že by mě mohla vzít. Poté co jsem vyložil svojí situaci sestřičce na mě koukala jak na zjevení a odbyla mě řečmi, že mají svoje pacienty a že mám jít jinam. Tak si říkám, kde to jsme...

praktik, doporučuje potřebná odborná vyšetření, hlídá u pacienta vznik paradentu.

Je nejlepší a děkuji moc za celou rodinu

Paní doktorka je velmi milá a ohleduplná. Chodím tam už hodně let a doufám, že ještě dlouho budu:-)

Lékařka velkých kvalit jak po stránce odborných,tak i lidských. Děkuji ji za péči celé naši rodiny.

Nejlepší stomatoložka kterou jsem poznal, naprosto precizní péče a hlavně LIDSKÝ přístup Paní doktorce i sestřičce velice děkujem

Vyborna. Prijemna a schopna. S mym osmiletym ditetem to ohrome umela. Jo a sestricka je taky k nezaplaceni. Dekuji!!!!

je prostě nejlepší

Vyzkoušel jsem několik zubních doktorů, ale ale vrátil jsem se sem