Ivanka Bočanová, pediatr Praha

MUDr. Ivanka Bočanová

Pediatr Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Písnická 761/7, Praha
DIPTE s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Dobrý den, paní doktorka je při osobním setkání velmi milá, vstřícná, nicméně jí nemůžu dát dobré hodnocení.
Odůvodnění:
Přihlásila jsem k ní mého syna kvůli velké blízkosti od našeho bydliště. Paní doktorka na první prohlídce po příchodu z porodnice přišla se zpožděním. Přitom po telefonické domluvě slíbila, že přijde o 10 min. dříve, abychom s tak malým miminkem nečekali s nemocnými detmi v čekárně. Paní doktorka nakonec dorazila 15 min. po začátku své ordinační doby, syna prohlédla, ale nezapsala ani čárku do očkovacího průkazu (dodnes tam nemáme záznam).
Na druhou prohlídku (ve 2 týdnech věku miminka) jsme se domluvily na konkrétní čas. Paní doktorka však do práce vůbec nedorazila a ani se neobtěžovala vyvěsit na dveře své ordinace, ke kterému lékaři mají její pacienti jít v době její nepřítomnosti. Co mě zarazilo: na dveřích ordinace nebyla ani její jmenovka s ordinační dobou!?! Nakonec se nás ujala paní doktorka z vedlejší ordinace a jsme velmi spokojeni.
Takže za mě: NEDOPORUČUJI kvůli nespolehlivosti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Naší paní doktorku máme moc rádi! Vždy dobře poradí a je hlavně milá. Syn se nebojí a odcházíme vždy s úsměvem! Paní doktorku vřele doporučuji!!! A.R


Ověřeny pacient

Dobrý den, bohužel s paní doktorkou jsme spokojeni byli ale v posledních mesicich nedodržuje ordinační dobu a to velmi často. Tím zdržuje léčbu prohlidky i očkování. Byla jsem nucena se přihlásit a malou jinam, jelikož není k sehnání. Jinak to byla výborná doktorka. Snad se dá dohromady....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

paní doktorka Bočanová je velmi milá a vstřícná vůči dětským pacientům. Je zastánkyně rozumné léčby, hlídá například, aby se dštem zbytečně nepodávala anitbiotika (pomocí přístroje umí rozlišit, která nemoc je způsobena viry a která bakteriemi a podle toho doporučit léčbu). Chodila jsem k ní od 10 do 20 let a vždy se mnou jednala jako k sobě rovnou a všechny možnosti léčby mi vysvětlila. Tento přístup není bohužel mezi českými líkaři běžný. O to víc si ho zpětně vážím.


Jsme velmi spokojeni a to dojíždíme za paní doktorkou z druhé strany Prahy :o))


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná, vstřícná, o zdraví dětí se stará opravdu svědomitě. Vřele všem doporučuji. I sestřička je moc fajn.


Hodná, fajn ženská:-) Milý přístup. Jenom do mě za dětství neustále rvala antibiotika, někdy možná až zbytečně..ale to si člověk nevybere.


S

Nejlepší pediatr jakého znám,nic neponechá náhodě milá vlídná s dětmi to umí být dítě tak chodím jenom tam.


M

Pani doktorka je velice vstřícná. Kdykoli se na ní můžu s čímkoli obrátit a pokaždé vyjde vstříc. Pani doktorka je opravdu žena na svém místě. Mám tam své čtyři děti a má k nim moc hezký přístup i k nám k rodičům. Moc jí dík. Mohu jen doporučit.


Paní doktorku doporučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti