Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická žádanka - vyšetření křečových žil

Pana doktora absolutně nedoporučuji. Přišla jsem na vyšetření křečových žil a dozvědět se, jaké jsou možnosti a řešení. Bylo mi řečeno, že žíly jsou momentálně v pořádku a že se mám podívat na možnosti na internet. Možná to byl jen můj pocit, ale přišlo mi, že pan doktor i sestra se mi smějí, že jsem tam vůbec přišla, asi jsou zvyklí jen na starší lidi s vážnějším problémem, každopádně mi byla ale návštěva nepříjemná a pan doktor nebyl moc ochotný.

Za panem doktorem Olivou jsem prisla s vysledkama z EKG ktere jsem mela od jineho doktora a kde mi sdelili, ze se jedna o nejakou hranicni krivku a vubec jsem tomu nerozumela. Pan doktor Oliva mi, ale vysvetlil ze se jedna o zcela bezne vysledky a ze se nemusim niceho obavat. Vyborny doktor. Opravdu doporucuji.

Panal Olivu rozhodně nedoporučuji. Chová se velmi odměřeně a poskytuje minimum informací. Člověk z něj vše musí páčit.

Byl jsem u něj na vyšetření s podezřením na trombózu. Pan Oliva mě prohlédl sonografem a vystavil mi zprávu, že jsem v pořádku. O pár dní později mi noha natekla a začal jsem se léčit s trombózou.