Adresa

Olšanská 2666/7, Praha
Olšanská poliklinika

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

J
Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka Zadáková je velmi sympatická, vstřícná a po odborné stránce na vysoké úrovni. Takových lékařů je třeba více, byla jsem moc spokojená a vyslovuji velký dík. Umí vyslechnout a vysvětlit problém. J. Drahokoupilová


Ověřeny pacient
Umístění: Olšanská poliklinika péče o nemocnou maminku

Moje onkologicky nemocná maminka (85) byla ze staré školy a pan doktor byl něco jako autorita nejvyšší. Před čtyřmi lety jsme se vydali za MUDr. Zadákovou, abych se poradil o možnosti získat od pojišťovny chodítko na kolečkách, aby bylo možno chodit s maminkou na procházky, protože jen s holemi si už ven netroufala. Přinesl jsem i vytisknutý obrázek s popisem konkrétního typu, abychom se poradili, jestli je to vhodné. Reakce byla šokující. MUDr. Zadáková mi stroze vysvětlila, že ona by mamince na základě vyšetření navrhla jinou pomůcku, ale když už jsem si vybral, tak nic. Marné byly naše prosby o radu, že kvůli tomu jsme přišli. Už neutrousila ani slovo, ani výsledek jejího jednominutového vyšetření pohmatem nijak nesdělila. A my jsme se s maminkou vydali na zpáteční cestu. Každého mohu jen varovat. Dnes je MUDr. Zadáková již v důchodovém věku, tak jen doufám, že toto není shoda jmen, nechtěl bych ublížit jinému lékaři, ale poliklinika Olšanská, specializace neurolog a stejné jméno by asi bylo příliš mnoho náhod. Paní doktorku Zadákovou už nikdy.
Miroslav Rada

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Štefan Kováč
Paní doktorka, je 100% odborník ve svém oboru,a výborný diagnostik.A sestřička je skvělá.
Přes veškeré svoje zdravotní potíže, odcházím, z ordinace,s krásným pocitem na duši, že existují tak výborní odborníci, jako je paní doktorka se sestřičkou. Kováč Štefan


Ověřeny pacient

Vážená paní doktorko, velmi děkuji, že jste mě ošetřila, přestože nejsem vaší pacientkou. Byla jste milá, vstřícná a pečlivá. Taktéž velké díky sestřičce.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Zadakova je opravdu příjemná, ale s úsměvem me vyhodila po 2 minutové prohlídce a nezajímala se vubec co me trápí. Kdyz jsem odešla na chodbu, tak jsem byla v šoku a az pak jsem si uvědomila, ze mi vlastne nic neporadila. Vrátila jsem se za ni a ona nechala sestřičku mi napsat recept na dalsi prášky a šla za jinou pacientkou. Nemyslím si, ze během tak krátkého času doktor muže pochopit o co jde. Tatální nezájem ne naprosto dostal.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

Perfektní přístup. Jde o mojí zastupující doktorku a perfektní služby a moc milé prostředí i sestřička.


M
Ověřeny pacient

S pani doktorkou i se setrickou mam pouze ty nejlepsi zkusenosti. Vzdy se snazi pomoci, maji velmi lidsky a profesionalni pristup. Pani Doktorka me spravne diagnostikovala a lecbou dovedla az k uplnemu uzdraveni. Mohu pouze doporucit. Michal M.


Ověřeny pacient

Mé první setkání s neurologem v Praze a dojem velmi dobrý. Paní doktorka na mě působí jako pečlivý odborník, který se zeptá na vše podstatné a nemávne nad příznaky rukou bez pořádného prošetření. Poslala mě i na RTG, vyžádala si dřívější zprávy z předchozích obtíží, aby měla o všem komplexní obraz a důkladně mi poté nález vysvětlila a odpověděla na mé dotazy. Ačkoliv nepracuje v nejmodernějším prostředí (poliklinka je trochu ponurá) a s nejmodernějšími přístroji (píše na stroji), o kvalitě její péče nemám pochybnosti a důvěřuji ji. Je pravda, že paní doktorka je hodně vytížená a v čekárně je téměř vždy plno, ale to tak u těch nejlepších bývá.


Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá a velmi milá, vše vysvětlí. Sestřička je také velmi vstřícná a má vše organizačně dobře zvládnuto. Doporučuji.


F
Ověřeny pacient

Mouhu souhlasit jen s těmi, kdo hodnotí paní doktorku pozitivně. Já osobně si velmi vážím toho, že pro ni nejsem "pracovní materiál", ale člověk. Dovede vyslechnouit, vysvětlit a doporučit. Maximálně ji důvěřuji.
Věra F.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti