Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

S paní doktorkou mám ty nejlepší zkušenosti. Vždy mi vyšla vstříc, je moc milá a vše ochotně vysvětlí.Všimli jste si někdy, kolik je pacientů v čekárně? Já jí obdivuji, jak vše zvládá,i na konci služby se snaží pomoci.Dana

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka je výborná vždy se na mě jen podívá a už ví co mě trápí mám strašně ráda paní doktorku i sestřičku jsou skvělé

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka Zadáková,je opravdu odborník na svém místě.Je to milý, lidský a starostlivý človíček.Chodim k paní doktorce 20let,a vždy i přes bolesti, odcházím spokojen,a s pohlazením na duši, děkuji paní doktorko.Štefan Kováč

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Pacientkou paní doktorky jsem už dlouhou dobu, je to odborník na svém místě, snaží se pomoci , pacienta nebere jako "kus materiálu" vše v klidu vysvětlí, poradí, doporučí, což je v dnešní době ojedinělý jev. Paní doktorka i sestřička jsou velmi vstřícné a milé, za což jim oběma patří dík a mohu je s čistým svědomím doporučit.

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

Paní doktorka Zadáková je velmi sympatická, vstřícná a po odborné stránce na vysoké úrovni. Takových lékařů je třeba více, byla jsem moc spokojená a vyslovuji velký dík. Umí vyslechnout a vysvětlit problém. J. Drahokoupilová

Umístění: Olšanská poliklinika péče o nemocnou maminku

Moje onkologicky nemocná maminka (85) byla ze staré školy a pan doktor byl něco jako autorita nejvyšší. Před čtyřmi lety jsme se vydali za MUDr. Zadákovou, abych se poradil o možnosti získat od pojišťovny chodítko na kolečkách, aby bylo možno chodit s maminkou na procházky, protože jen s holemi si už ven netroufala. Přinesl jsem i vytisknutý obrázek s popisem konkrétního typu, abychom se poradili, jestli je to vhodné. Reakce byla šokující. MUDr. Zadáková mi stroze vysvětlila, že ona by mamince na základě vyšetření navrhla jinou pomůcku, ale když už jsem si vybral, tak nic. Marné byly naše prosby o radu, že kvůli tomu jsme přišli. Už neutrousila ani slovo, ani výsledek jejího jednominutového vyšetření pohmatem nijak nesdělila. A my jsme se s maminkou vydali na zpáteční cestu. Každého mohu jen varovat. Dnes je MUDr. Zadáková již v důchodovém věku, tak jen doufám, že toto není shoda jmen, nechtěl bych ublížit jinému lékaři, ale poliklinika Olšanská, specializace neurolog a stejné jméno by asi bylo příliš mnoho náhod. Paní doktorku Zadákovou už nikdy.
Miroslav Rada

Štefan Kováč
Paní doktorka, je 100% odborník ve svém oboru,a výborný diagnostik.A sestřička je skvělá.
Přes veškeré svoje zdravotní potíže, odcházím, z ordinace,s krásným pocitem na duši, že existují tak výborní odborníci, jako je paní doktorka se sestřičkou. Kováč Štefan

Vážená paní doktorko, velmi děkuji, že jste mě ošetřila, přestože nejsem vaší pacientkou. Byla jste milá, vstřícná a pečlivá. Taktéž velké díky sestřičce.

Paní doktorka Zadakova je opravdu příjemná, ale s úsměvem me vyhodila po 2 minutové prohlídce a nezajímala se vubec co me trápí. Kdyz jsem odešla na chodbu, tak jsem byla v šoku a az pak jsem si uvědomila, ze mi vlastne nic neporadila. Vrátila jsem se za ni a ona nechala sestřičku mi napsat recept na dalsi prášky a šla za jinou pacientkou. Nemyslím si, ze během tak krátkého času doktor muže pochopit o co jde. Tatální nezájem ne naprosto dostal.

Perfektní přístup. Jde o mojí zastupující doktorku a perfektní služby a moc milé prostředí i sestřička.