Internista Dobřichovice

• Internista, Endokrinolog

„Vynikající lékařka, která nad Vašimi problémy nemávne rukou, opravdu se snaží pomoci a přijít na to, v čem je problém, a případně i doporučit další specialisty. Velice ochotná, pečlivá, stejně jako sestřičky. I když je člověk jako pacient nervózní a neumí se zrovna nejlépe vyjádřit, tak zde se setká s pochopením, člověk nemá pocit, že někoho obtěžuje svými problémy. Navíc jsem od paní doktorky dostala i doporučení na výbornou gastroenterologii a poradila mi v několika oblastech, ve kterých jsem si nebyla jistá. Zároveň je zde velice hezká a vždy čistá čekárna a sociální zařízení na úrovni, ne jako jinde :) V neposlední řadě se tu dlouho nečeká a člověk jde opravdu téměř na objednaný čas. Moc děkuji za pomoc a všem doporučuji. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

ENDOCARE, ambulance pro endokrinologii, obezitologii a nutriční poradenství

Výživové poradenství

od 500 kč

• Internista, Dermatolog, Gyne… kolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Už jsem v životě navštívil nejednoho dobrého fyzioterapeuta, ale jemnocit, kterým paní doktorka oplývá se nevidí a jeho vyvinutí určitě zabere roky práce s pacienty, ale především na sobě. Z mého pohledu nepochopitelné proč nemá vlastní soukromou kliniku, ale pro pojištěnce bezesporu jedině dobře :) Více

Krškova 21/807, Praha Mapa

Ambulance rehabilitační medicíny

• Internista, Psychoterapeut, … Psycholog Více

„Paní doktorka je v první řadě skvělá ženská. Jako každá z nás.... jen je chytřejší, upřímnější, hezčí, charismatičtější a vzdělanější. Má absolutní přehled, nebojí se říct věci narovinu a je to jedna z mála žen, se kterýma se dá opravdu normálně komunikovat. Občas mám pocit, že tady u nás jsme všechny tak nějak vnitřně podrážděné a nespokojené....zajděte si k paní doktorce, pomůže Vám se usmívat, a to nejen na sebe. Život není o tom ZHUBNOUT (to slovo mi je tak odporné a hloupé!), život je o tom být zdráv a mít se rád. Každá inteligentní ženská to snad už dneska musí vědět. Držím všem palce, paní doktorce děkuji a těším se na další návštěvu. Více

Domažlická 3, Praha Mapa

Interní ordinace, systemická psychoterapie a poradenství

• Internista, Alergolog, Gastr… oenterolog, Imunolog, Kardiolog, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• Internista, Revmatolog

„Dovoluji si upozornit pacienty, že pracoviště je již několik let přemístěno na adresu Vitošská 3411/3, Praha 4 -Modřany, tel. č. 241761135, http://revmatologie-praha.cz/. Více

Vitošská 3411/3, Praha Mapa

Revmatologie a rehabilitace

• „Moc milá paní doktorka, mírná, příjemná... nemůžu si jí vynachválit. Čekací doba je poměrně krátká a pokud je to akutní vezme vás i mimo pořadí. Více

Krškova 807, Praha Mapa

KELTIA-MED s.r.o.

• „Báječný lékař. Je velmi vstřícný a člověku se věnuje s náležitou péčí. Velmi jasně a exaktně hodnotí zdravotní stav i jeho příčinu a možné, v mém případě již ne moc růžové, vyhlídky do budoucnosti. Po několika sezeních se mi značně ulevilo. Více

K Zeleným domkům 26a/1435, Praha Mapa

Hornomlýnská 6/1255, Praha Mapa

V Olšinách 7/792, Praha Mapa

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

Kodymova 4/2526, Praha Mapa

• Internista, Endokrinolog

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• Internista, Praktický lékař

„Vážím si práce p.Dr Urbanové,i když má plnou ordinaci,je laskavá a vždy moje neduhy vyléčila.

Na Veselí 15, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvělý lékař, přátelský, a pro dámy pozor je opravdu velmi pohledný a snad nezadaný?

Praha Mapa

• Tovární 340, Loděnice Mapa

MUDr. Ralbovský - PRAKTIK a INTERNISTA s.r.o.

• Internista, Fyzioterapeut

„Pan doktor Hampl mě vyšetřil dopodrobna, věnoval se mi 45 minut. Dokázal okamžitě stanovit diagnózu, odblokoval základní bolesti, doporučil cvičení, předepsal odpovídající rehabilitaci. Byla jsem s jeho vyšetřením a přístupem velice spokojená. Navíc je velmi milý, zdvořilý a upřímný. Více

Podolská 74/43, Praha Mapa

ČSTV, Plavecký stadion Podolí, o.s.

• Internista, Revmatolog, Prak… tický lékař Více

„Paní doktorka umí být někdy rázná, ale rozhodně ne arogantní nebo povýšena, jak se zmiňují některé komentáře přede mnou. Dle mého je mimořádně pečlivá, nic nezanedbá a nepodcení, mám v ni důvěru i co se týče odbornosti, ví co dělá. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Má velmi dobrý přístup k pacientům a zájem vyléčit, ne jenom léčit.

Březová 341/342, Dobřichovice Mapa

Ordinace vnitřního lékařství