Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • 1 500 Kč

Koučování • 2 000 Kč

Online konzultaci je možné hradit převodem na účet číslo: **********/****, případně QR kódem v rámci online konzultace. Jako poznámku uveďte jméno a datum konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

* Některé informace se nezobrazují kvůli ochraně osobních údajů. Uvidíte je po objednání konzultaci.

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Nejčastěji hledané služby

Online consultations

2 000 Kč

Online consultations

RR Terapie s.r.o.

Nabízím svou více než DESETILETOU PRAXI práce s klienty v nejnáročnějších životních situací. Rád dělám věci pořádně, proto při terapii nevytvářím pouh...

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií, Praha - aplikovaná psychoterapie
  • PVŠPS , Praha - specializace psychoterapie ve zdravotnictví, pětiletý daseinsanalytický výcvik
  • SearchForce, Praha - vzdělávací program: Kouč, akreditace MPSV
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Fotografie

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Musím souhlasit se vším níže uvedeným. Při sezení panuje příjemná až přátelská atmosféra a nestydím se svěřit se i choulostivym tématem. Nepřestanu si děkovat, že jsem se rozhodla pana Ondřeje navštívit, od té doby jsem udělala v životě pár kroků, které byly potřeba, ale neměla jsem k nim odvahu. Asi v životě ještě udělám pár kotrmelcu, ale je fajn, že člověk ví, kam si o nich jít popovídat a probrat možná řešení. Děkuju, Klara

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Velmi milý terapeut, hezky doprovází celou terapii dobře cílenými otázkami, nechybí empatie a snaha pomoci. Velmi příjemné prostředí, cítím se tam dobře. Určitě doporučuji. Možnost platby přes QR kód výhodou.

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

K pánovi Ondrejovi chodím na terapie už niekoľko mesiacov a som plne spokojný. K terapiám som bol spočiatku dosť skeptický, ale pán terapeut mi dokázal, že terapie majú zmysel.
Terapia prebieha v peknom, príjemnom prostredí formou plnej komunikácie, a teda nejde o nejakú formu "self-therapy" kedy by človeka iba nechal rozprávať a prísť na to, kde je problém. Dôkladne analyzuje všetko čo v rámci komunikácie zazneje a vždy mi bol schopný ukázať pohľad na moje problemy z takého uhla, ktorý mi pomohol posunúť sa ďalej a nájsť, aj v bezvýchodiskových situáciach, svetlo.
Pána terapeuta môžem plne s čistým svedomím odporúčiť každému, kto zažíva ťažké chvíle.

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Za mě velmi efektivní a jasná terapie. Moc oceňuji večerní ordinační hodiny. Díky

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Příjemný prostředí. Velmi profesionální a milý pan Ondřej. Uklidňující a motivující návštěva.

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Včera jsem byl na své první psychoterapii vůbec a jsem z toho neskutečně nadšený. Pan Rudinský na mě působil nesmírně profesionálně, vyslechl všechny moje problémy a nahodil mi pár velmi dobrých myšlenek, jak s těmito problémy pracovat. Moc se těším na další setkání a hlavně na postup, který časem přijde. Děkuji.

Umístění: RR Terapie s.r.o. psychoterapie

Pan Ondřej je velmi sympatický, vřelý, a chápe jak se věci mají, po první návštěvě jsem si velmi ulevil a cítím se mnohem lépe, místnost tvoří pěknou a relaxační atmosféru.

Umístění: RR Terapie s.r.o. individuální psychoterapie

Pan Ing. Rudinský mi velmi pomáhá zvládnout náročnější životní etapu plnou změn a zkoušek. Díky svému přátelskému a soucitnému přístupu na konzultacích dokáže navodit uvolněnou atmosféru, ve které mi nedělá problém se svěřit i s těmi nejosobnějšími záležitostmi. Konzultace s panem Rudinským mi pomáhají získat na své problémy střízlivý a racionální pohled, díky kterému se mi již od první konzultace dýchá daleko lépe. Veškeré komplikace, které mi do života průběžně přicházejí, dokážu díky sezením zpracovávat daleko lépe a bez zbytečného emocionálního zabarvení. Pokaždé, když se procházím centrem Prahy po cestě z jeho velmi dobře lokalizované kanceláře, se cítím uvolněný a veškeré těžkosti se již nejeví jako závažné a neřešitelné :). Děkuji a všem rozhodně doporučuji 10/10!

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Rudinský je člověk na správném místě. Je schopný a hodný. Ani nevím, jak dostatečně poděkovat. Moc mi pomáhá. Tak děkuji, LM

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský

Jsem rád, že Vám naše spolupráce pomáhá. Nejde však jen o mé zásluhy. Bez Vaší píle, odvahy a odhodlání bychom se tak daleko neposunuli. Držím palce a přeji mnoho sil do dalších pokroků!
Ondřej rrterapie.cz

Umístění: RR Terapie s.r.o. Individuální psychoterapie (50 minut)

Šla jsem s tím, že to bude fajn..Ale bylo tu úplnē super. Tēším se příštē..Erudovaný, příjemný a velmi vstřicný terapeut. Mohu pouze doporučit..

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský

Děkuji za milá slova. V RR Terapii si zakládáme na individuálním přístupu. Těší nás, že jsme předčili Vaše očekávání :)
S pozdravem Ondřej rrterapie.cz