Adresa

Kartouzská 204/6, Praha
POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

K paní doktorce Tiché jsem chodila od malička a už jako dítěti se mi velmi líbil její lidský přístup k pacientům. Když jsem potom hledala pediatra pro své děti, ani na chvilku jsem nezaváhala a zvolila jsem ji.Paní doktorka má velmi citlivý a zároveň profesionální přístup k pacientům i rodičům,trpělivě na vše odpovídá, v diagnóze si je jistá, jak tu již více lidí psalo, tak zbytečně nepředepisuje ATB,jen pokud je to opravdu nutné.Mé děti k ní chodí rády.Velmi chválím i sestřičku Moniku Plachou, je moc milá a s paní doktorkou tvoří skvělý tým.


O
Ověřeny pacient

K této paní Doktorce s velkým D jsem chodil od malička až do svých 19 a po celou dobu se o mě (i mého mladšího bratra) skvěle starala. Odbroností nikdy nezklamala a k tomu úžasný osobní přístup. Když jsem u ní byl naposledy, tak jsme si povídali a z hlavy si pamatovala snad vše za těch 19 let :-) Všem doporučuji.


Ověřeny pacient

Vynikající lékařka a profesionálka v oboru! Chodíme k paní doktorce s oběma dětmi již 5 let a vždy je velmi ochotná, pečlivá a trpělivá. Také moc chválím báječnou sestřičku. Doporučuji!


B
Ověřeny pacient

Po celých 18 let mládí super doktorka, po všech stránkách!


:
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila celých 19 let a můžu říct, že byla vždy velmi hodná, milá, a pro mě přirozená autorita. Má velmi pěknou čekárnu s obrázky, knížkami a televizí ve které chodí pohádky. Sestřičku jsem měla opravdu ráda, vždy když jsem vešla, tak si mě pamatovala a povídala si se mnou. Nikdy jsem neměla problém s chybnou diagnozou nebo nesprávným léčením. Na telefonu je k zastihnutí prakticky pořád. Takže vřele doporučuju :)


Z pohledu zdravotní sestry a maminky 2 holčiček,musí napsat,že paní doktorka je odborník a skvělý člověk,je vždy vstřícná a ochotná (i mimo ord.hod.Sestřička je taky moc fajn!


Paní doktorku znám přes 20 let a musím potvrdit, že kvalitou své práce a svým přístupem k pacientům si právem zasluhuje, aby bylo o ní hovořenou pouze v symých superlativech. Nepoznala jsem za svůj pokročilý život lepšího pediatra!!!


Paní doktorka je velmi lidská a empatická, jsem moc ráda, že chodíme právě k ní.


K paní doktorce jsem chodil od pěti let a byla vždycky velmi hodná, profesionální a ochotná. Sice jsem se lékařů bál a bojím se dosud, i když si mám dojít jen pro papír, ale tady jsem vždycky věděl, co mě čeká a antibiotika mi snad předepsala možná tak 3x. Vždycky také byla schopná prohodit pár slov. I sestřička je fajn.


Velmi dopručuji paní doktorku Tichou. Znám ji už léta, stará se nám o děti, 14, 9 a teď miminko. Vždy je ochotná, trpělivá, s dětmi to umí, stále se vzdělává v oboru. Také umí být "něžně rázná", když opravdu o něco jde.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti