Gynekolog Letovice

• Gynekolog, Praktický lékař

„Super lékař! Rozumný a dobře poradí. Další volba je pak na vás.

č.d. 34, Prosetín Mapa

Soukromý praktický lékař, gynekolog

č.d. 51, Štěpánov nad Svratkou Mapa

Soukromý praktický lékař, gynekolog

• „Paní Mudr Chroustové a Mudr.Železné velice děkuji za vyřešení mého problému a bezproblémovou operaci v Boskovické nemocnici.Nemohu si na nic stěžovat. Více

Komenského 429, Lysice Mapa

gynekologie a porodnictví

• „Paní doktorka je skvělá moc doporučuji. Usměvavá, obětavá ráda si s ní pokecám. Vždy jsem se bála chodit na gyndu, ale od té doby co chodím k ní už se nám čeho bát Více

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Samost.ord.PL - gynekologa

• „Paní doktorka je vyjikající chodím k ní přes 9 let a jsem s ní maximálně spokojená. Je to profesionálka na svém místě, každý problém se snažila co nejrychleji vyřešit k obojí spokojenosti. Děkuji a všem doporučuji Více

Budovatelská 443, Černá Hora Mapa

Gynekologie a porodnictví

• „Naprostá spokojenost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oldřicha Blažka 195, Rájec-Jestřebí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pani doktorka je super, vždy rada pomohla, byla sem na zakroku a podarilo se mi po druhe otěhotnět, příjemná, vše dobré vysvetli Více

Gynekologická ambulance

• „Příjemná, starostlivá paní doktorka. Moc mi pomohla.

Gynekologie a porodnictví

• „Pan doktor byl můj první gynekolog, kdybych se nepřestěhovala z Boskovic, chodím k němu dodnes!!! Doporučuji!

Ordinace gynekologa

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Chodím k němu už cca 7 roků. Řešili jsme závažnější problém, pan doktor uklidní, vše vysvětlí, domluví se a vaše problémy opravdu řeší, dbá na své pacientky. Čekárna, jak tu většina zmiňuje, je bohužel taková, že jde většina rozhovorů slyšet, nicméně, nově je v čekárně rádio, takže tam už neuslyšíte opravdu nic a navíc hodnotí se tu lékař, ne prostředí :) sestřička také milá a vyjde vstříc, ochotná :) za mě 5 hvězdiček. Více

Olešnice, Olešnice Mapa

Mládežnická 492, Velké Opatovice Mapa

nám. ČSČK 38, Kunštát Mapa

• Gynekolog, Chirurg

„Mám s ním jen velmi dobré zkušenosti.Doporučuji všem!!!

Chirurgické odd. Nemocnice Boskovice s.r.o

• „p.Machanek je mym lekarem od mych 15let,vzdy velice prijemny,rad mi poradil a nikdy jsem se nesetkala s neprijemnym chovanim,dnes je mi 25let,meli jsme problemy s otehotnenim,p.doktor nas doporucil na UO,nakonec jsem otehotnela prirozene podruhe,nemuzu si stezovat a pokud teda je tak spatny tak proc si tu stezujete a nejdete jinam???pacientkyktere u nej jsou si udelaji svuj nazor a nepotrebuji tu slyset tohle,kdyz se Vam to nelibi tak si najdete jineho a muzete si stezovat u nej! Více

Palackého náměstí 20, Jevíčko Mapa

Sam. ordinace PL - gynekologa

• „SUPER, BEZVA, LUXUSNÍ!!! Jsem velice spokojena pan doktor je skvělej. Když mám problém a nemohu dojet já za ním přijede klidně on ke mě. Vždy mi vše vysvětlí a vím že mu mohu kdykoliv zavolat.JÁ SI FAKT NEMOHU STĚŽOVAT!!! Více

Vodní 95, Boskovice Mapa

Ordinace gynekologie a porodnictví

• „S panem doktorem a jeho zdravotní sestrou jsem měla jenom dobré zkušenosti. Když jsem měla problém se kterým si ostatní doktoři nevěděli rady, tak pan doktor mě ochotně vyslechl a ihned vyřešil. Vždy mně vyšel vstříc a nikdy nic nepodcenil spíš naopak. Nevnucoval mi nikdy žádné letáky, léky spíš rozmlouval. Pana doktora mohu jen doporučit i s jeho ochotnou a milou zdravotní sestrou. Více

MONOMED, s.r.o.

• „Já mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti, je mi líto, že již neordinuje, protože je už nějaký čas v důchodu a jsem ráda, že jsem na doporučení kamarádky mohla na gynekologii chodit právě k ní. Lékaři z tzv. staré školy jsou podle mne nezastupitelní a i když nechci házet všechny do jednoho pytle, tak léta praxe a zkušeností jsou víc, než "tři" červené diplomy a ordinace vybavená jak apartmá v hotelu... Paní doktorka Henková, dle mého názoru, rozhodně schází mnoha pacientkám a nemůžu na ni říct jediné ošklivé slovo. Spíše mne tady uráží ty komentáře, které si vůbec nezaslouží. Ale, jak se říká, ono stejně na každého, v tomto diskusním fóru tedy na "každou" jednou dojde, nebojte se, dámy! Lucie Grénarová, Sloup Více

Bedřicha Smetany 1123/24, Boskovice Mapa

Pod Klášterem 17, Letovice Mapa