Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Darina Kupková
Gynekologie a porodnictví

Otakara Kubína 179, Boskovice 68021

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

31 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    S Paní doktorkou Kupkovou jsem velmi spokojená. Je to úžasná a velmi empatická lékařka

     • Gynekologie a porodnictví Jiný  • 

  • M

    Paní doktorku bych bych nedoporučila. Chodila jsem k ní v mládí, kdy mi zanedbala záněty. Neustále mě léčila pomocí macmiroru a nikdy neudělala po léčbě kontrolní stěr. Záněty se mi neustále vracely. Byla jsem z toho hodně nešťastná. Hodně mě to pálelo a bolelo. Jak jsem změnila gynekologa a přešla do Prahy tak mě jeden pan doktor ošetřil a udělal několik kontrolních stěrů a výléčil. Pak už jsem nikdy zánět nedostala. Bohužel následek neustále opakujících zánětu si nesu sebou. Ve vejcovodech vznikly srůsty a nemohu mít ted děti přirozenou cestou! Tak musím lítat po centrech umělého oplození a modlit se za zázrak, že i já jednou budu mít děti!

     • Gynekologie a porodnictví Gynekologie  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Příjemná, starostlivá paní doktorka. Moc mi pomohla.

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a přátelské, velice pečlivé. Škoda jen, že je někdy na paní doktorce vidět, že má mnoho pacientek a málo času.

     •  • 

  • Výborně vysvětlí, příjemná, starostlivá, trpělivá.

     •  • 

  • Výborná doktorka, usměvavá, ochotná, všechno vysvětlí naprosto skvělá a to samé platí o sestřičce.

     •  • 

  • zatím sestřička i doktorka v pohodě.... snad to tak vydrží ještě dlouho.

     •  • 

  • Od paní doktorky jsem odešla před dvěma lety, protože mi vadilo čekání v ordinaci i déle než hodinu, předbíhání zaměstnanci nemocnice a nepříjemné sestry , pozůstatek socialismu, snad už tam teď nejsou. Jinak byla milá a vždy udělala co měla.

     •  • 

  • Prijemna pani doktorka..

     •  • 

  • O paní doktorce jsem se dozvěděla od kamarádky. Chodila jsme k jinému dr, řekla bych veterinář přes spodek, takže jsem až zírala, že vyšetření nemusí bolet, že je v ordinaci čisto, sestřička milá....no až jsme žasla, paní dr mi udělala ultrazvuk, vyšetření, stěry, což jsem u toho bývalého dr ani jednou neměla. Byla jsem s ním zcela nespokojena, ael byl nejblíž, a jediný tady v okolí, po dvou dětech jsem se ale rozhodla, že to takhle dál nejde a přeregistrovala jsem se k apní doktorce, nemůžu zatím říct jo super nebo ne, ale oproti mýmu bývalímu dr je to příjemná paní, která si se mnou o všem promluvila, vysvětlila, udělala potřebná vyšetření, takže teˇsama za sebe říkám že dobrý. Snad mě můj první dojem nezklame a bude nadále spokojená

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu