Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Pečlivý, příjemný k pacientům, významý odborník - zcela mi vyléčil katetrizací nohu, která byla ucpaná, zase můžu chodit.

Se svými problémy jsem se obrátila na MUDr Staňka a byla jsem mile překvapena jeho přístupem a odborným vysvětlením. V ordinaci vládne příjemná atmosféra, tak se opravdu vyplatí, i přes trochu delší objednací lhůty, k tomuto lékaři - specialistovi objednat.

Lékař na velmi dobré úrovni,pečlivý,komunikativní,jsem jeho pacientkou již několik let,absolvovala jsem u něj i katetrizaci s výborným efektem.nemohu jinak než doporučit!

Moje zkušenost je dost otřesná. K panu dokotu jsem šla na vyšetření s křečovými žílami. Ještě před jeho vyšetřením jsem ale absovovala speciální vyšetření na soukromé klinice a k panu doktoru Staňkovi jsem šla jen abych měla porovnání, řekněme druhý odborný názor. Vyšetření a přístup u něj a na soukromé klinice se vůbec nedá srovnat. Na soukromé klinice mě pan doktor dobrou půl hodinu vyšetřoval nohy ultrazvukem, zkoušel všechny průtoky krve na hlavních žílách, vše mi vysvětloval a závěr byl, že mám velmi zásadní nález a křečové žíly se musí operovat. Pan doktor Staněk se mi podíval na nohy, přiložil ultrazvuk k oboum kotníkům a prohlásil, že mám rozšířené žíly a jedná se jen o kosmetickou vadu a že mi za 3500 Kč může provést sklerotizaci!!! Pana doktora můžu doporučit pouze pokud potřebujete kosmetický nebo dermatologický zákrok. Jako cévař je naprosto nevěrohodný.

Jestli chcete utratit spoustu peněz bez žádného výsledku tak určitě navštivte pana doktora Staňka!!!

Svědomitý lékař na velmi dobré odborné úrovni