Paní doktorka mi vždy pomohla a poradila. Nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Je vstřícná a umí léčit. Když žena opravdu potřebuje akutní pomoc, objednává se ještě na ten den nebo den následující. Od té doby, co nastoupila nová sestřička zmizela negativní atmosféra. Poplatek 500 Kč není povinný a nijak neovlivňuje poskytnutou lékařskou péči.

Nikdy jsem s ní něměla problém. Vždy mi vyjde vstříct ať už se objednávám na kontrolu nebo si jdu jen pro léky.

POKAZDE,KDYZ MAM JIT NA GYNEKOLOGII,TAK JEDINE,CO MNE NAPADNE,JEZIS,ZAS TA PROTIVNA SESTRICKA,PROC JE TAKOVA,COPAK SE NEUMI CHOVAT LEPE K PACIENTKAM ? TAKY SE VZDY BOJIM,KDY MNE ZAS VYNADA,ZE UZ JSEM TAM DLOUHO NEBYLA,ALE MYSLIM,ZE JE TO KAZDEHO VEC,JAK CASTO NAVSTEVUJE SVEHO LEKARE.PANI DOKTORKA NENI SPATNA,S TOU JSEM SPOKOJENA.JAK TO TADY TAK CTU,TAK JSEM RADA,ZE NEJSEM SAMA,KOMU VADI PRISTUP A VYSTUPOVANI SESTRICKY,MELA BY SI TO TADY PRECIST A RYCHLE ZE SEBOU ZACIT NECO DELAT !!!!!!!!!!!!! ZNECHUCUJE NAVSTEVY PACIENTKAM A KAZI JMENO PANI DOKTORCE.

Paní doktorku jsem zvolila po přestěhování, protože na Antala Staška mne jedna doktorka nevzala vůbec, když nezaplatím, a u pana doktora naproti tak dlouho neotvírali (a byli tam bez pacientky), že jsem si přesedla do protější "čekárny". Přišla jsem k paní doktorce s problémem typu "zarudnutí, pálení, i při čůrání", jsem ráda, že mne vůbec vyšetřila! Z jejího projevu "tohle vás přece nemůže tolik bolet, tak červený to zase není" mi opravdu nebylo dobře, málem jsem si dávala za vinu, že tam jdu zbytečně, a to jsem chodila jako kachna. Ještě jsem dostala informaci, že s tímhle se nechodí na gynekologii, ale k obvodnímu lékaři, napsala mi vaginální mast a ta mi pomohla. Sestra po mně samozřejmě chtěla 500Kč, že mne jinak nevezmou. Tak jsem na celou čekárnu řekla "no hlavně, že tu máte napsáno na dveřích, že poplatek není povinný a neovlivňuje péči hrazenou z veřejného pojištění". Sestra houkla "tak si počkejte" a za chvíli vylezla se slovy "no moje peníze to nejsou, dejte mi tu kartičku..." - při každé návštěvě se jako první ptá, kdy zaplatím poplatek (míněno těch 500Kč).
Na druhou stranu, předepsala mi antikoncepci, o kterou jsem si řekla, a za předepsání a píchnutí jsem platila dohromady 30Kč (u mého bývalého doktora za recept nic, za píchnutí 50, a to to ještě sestra okomentovala slovy "to mi nestojí ani za to abych se zvedla ze židle").

Vysoká profesionalita odrážející se v dlouholeté lékařské praxi.

Paní doktorka a sestřička žijí jako v minulém režimu a tak se chovají. Neochota a neprofsionalita, tak se dá nazvat vyšetření na této gynekologii. Zajímají se hlavně o zaplacení poplatku, to je v této ordinaci na prvním místě. NEDOPORUČUJI !

K této doktorce chodím / nechodím od patnácti. Začala jsem k ní chodit, protože je to rodinná známá. Za 6 let mi nedokázala vyřešit problém s výtoky. Vždycky mi dá nějaké čípky, které mi ale absolutně nepomohou. A ani mi nechce poskytnout moc info, co je to zač, jak léčit, jestli i partnera, etc. Prostě bakterie a tečka. A když se pak na cytologii ptám, zda-li mi může zjistit i tento problém řekne, že ano, ale po telefonu mě sestřička odbude tím, že mám výsledky v pořádku a práskne s telefonem. Po vyšetření u ní pravidelně krvácím a nejsem moc spokojena. Pokud nemáte nějaký problém, může být tato doktorka fajn, ale když máte, moc vám nepomůže.Nepříliš přátelský přístup. Už jsem to s ní v tomhle ohledu opravdu vzdala a chodím si jen pro HA a uvažuji o změně lékařky.

Jsem cizinka žijící v ČR už 24let.Paní doktorka byla moje první gynekoložka a je dodnes. Jsem s ní naprosto spokojená. Je chápavá a hodně tolerentní. Dokázala mě vždy vyléčit a poradit. Ohledně sestříčky, nemám s ní problém. Pořádek se musí dodržovat.

K této paní doktorce jsem nastoupila až v 19 letech, pořad sem první navštevu gyndy odkládala a s obavou, že mě doktorka seřve, jsem tam šla. Místo toho se mě zeptala jaký mám problém, když za ní jdu... Asi nechápala, že tam někdo jde jen z důvodu prohlídky. Žádné problémy nemám a tak tam chodím jen 1x ročně, takže nemůžu posoudit jestli řeší zdravotní problémy špatně či dobře. Jen mě zaráží, že za celých 5 let mi neudělala ani jednou ultrazvuk, proto přemýšlím, že odejdu jinam. A to jsem ještě od někoho slyšela, že si od tý doby co se přestěhovala na polikliniku Budějovická účtuje roční poplatek 500 kč, takže mě u ní nic nedrží. Pokud tedy najdu nějakého gynekologa, který přijíma nové pacienty :-/

Sestřička je opravdu hodně nepříjemná a několikrát jsem zvažovala, že kvůli ní přejdu k jinému lékaři. Jestli pacientky nedodržují určitá pravidla, lze to říct i jinou formou, než kterou to dělá ona!!!Pak mě začali gyn. problémy a nebyla jsem spokojená ani s paní doktorkou, která mi při každé návštěvě předepsala jiný lék a říkala, že si to sedne. Nakonec jsem pátrala na internetu a pomohla jsem si sama. Nyní jsem přešla k jinému gynekologovi a jsem moc spokojená.Pokud má někdo ráznější povahu než já, nenechte si aroganci a neochotu sestřičky líbit.