Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Paní doktorka je naprosto neprofesionální, arogantní, nepříjemná... S jistotou mohu říci, že jsem se ještě nikdy nesetkala s tak hulvátským postojem u lékaře! Poslali mě k ní rovnou z gynekologické ambulance (Podolí), kvůli předoperačnímu vyšetření. Dříve než si zjistila o co se jedná, na mě začala křičet, jak si můžu dovolit přijít na krev o půl 12, že jsem tam měla být v 8 ráno. Trvalo asi 5 minut, než mě pustila ke slovu a já jsem se snažila vysvětlit, že jedu rovnou z Podolí a že už jsem objednaná na zákrok atd. Z lékařské zprávy evidentně vůbec nepochopila, co znamená kyretáž a zamlklé těhotenství. No nakonec jsem kvůli ní musela zákrok v Podolí o týden odložit. Úplně jsem se tam z toho všeho složila, ale ona se mnou celou dobu jednala jak s nějakým kusem hadru! Hrozné, nechutné jednání! Ještě navíc s pacientkou, která se před chvílí dozvěděla, že jí odumřel plod v bříšku....

Paní doktorka předepisuje antibiotika i na nevolnost, osobní zkušenost. Pokud chcete z důvodu dlouhodobé neschopnosti změnit pobyt o víkendech (což je v ČR běžná praxe) řekne vám, že si z toho nebudete dělat holubník a o zmíněném víkendu si klidně jeďte a buď vás sociálka chytí nebo nechytí-ANO toto mi řekla osobně do telefonu!!! Proč bych riskoval své peníze i zpětně když na tuto "službu" mám nárok? Poslední zoufalý krok této tragické paní bylo, že když si moje nová lékařka vyžádala "výpis z karty pacienta", volala a oznámila nám, že poliklinika nebude v žádném případě hradit tyto služby (jedná se o dopis v rámci desítek korun), po kontaktování vedení polikliniky mi bylo sděleno, že zaslání oného výpisu na jejich náklady je běžná praxe. Proč tenhle zoufalý krok ze strany paní doktorky??? K lékaři jsem prakticky nechodil, ovšem po úraze jsem musel začít a když paní doktorka nevydala zrovna uplně jiný formulář tak na něm bylo rok staré datum...takže asi tak...pokud je vám 80+ tak je to asi fajn si jít pokecat a dojít si pro recept na antibiotika, ale nedejbože když vám opravdu něco bude a vy to budete chtít řešit, ZDE nevyřešíte VŮBEC nic, naopak Vám paní doktorka ráda nahází klacky pod nohy a bude dělat nepříjemnosti a naschvály do poslední chvíle. Hodnocení bych dal 0 ale to zde bohužel není. Stát bude kontrolovat zda jste si dobře uprdli, ale takovéhle lékaře nechá ať udělají ze zdravých lidí invalidy! NIKDY VÍCE!!!! Všechny udané negativní recenze naprosto vystihují osobnost jakou paní doktorka skutečně je!!!

Paní doktorka je již v zasloužilém věku a měla by neztrácet soudnost a jít od válu.
Pro starší lidi na pokec super, pro mladé, kteří jsou opravdu nemocní a chtějí vyšetřit? Dlouhé čekání, dost úsečné jednání.... Diagnoza p.Pulcové - zánět průdušek....-kloktejte šalvěj.(veliké horečky, obrovské čepy na mandlích - vymačkávala jsem si je. Navíc se nemoc objevila do týdne po příjezdu z Afriky).. po třech dnech ATB 42,2 teplota, nemohla jsem ani pohnout hlavou... omdlívala jsem. Manžel mne vzal na internu na Karlák, kde mne během 4 hodin dali alespoň trochu dohromady kapačkami, MuDr. oznámil, že dlouho neviděl takhle hnusnou angínu, okamžitý převoz na neurologii, do tunelu, na lumbální punkci a lehnout na odd. kde jsem strávila nejhorší týden svýho života-jen a pouze na kapačkách. Nikdy mi nebylo tak zle, jako při téhle budeme tomu říkat bronchitida?!...... paní doktorce jsem po vyléčení nesla zprávu.... její reakce - prosimvás to neni tak hrozný....

Dobry den ja nemůžu říct jen jedno a to že pani doktorka jako jedin z celé nemocnice mě vzala do sve kartotéky.U všech jiných jsem byl spíše na obtíž.

U paní doktorky jsem byl se silnými střevními potížemi na pohotovosti v Krči, po cca minutě dotazování mi oznámila, že je to otrava jídlem, aniž by mi prohlédla samotné břicho. Někoho tak nepříjemného jsem opravdu dlouho nepotkal.

Mám stejný názor.Byla jsem na pohotovosti v Krči právě včera.Paní doktorka z dálky posvítila baterkou do krku,a pak už mluvila do papíru né na mně.Jednání???!!Připadala jsem si jak špinavej bezdomovec.

Mám zkušenost z pohotovosti v Krči. Paní doktorka se mi z dálky podívala do krku a konstatovala, ze je zarudlý. Poté co jsem jí upozornila že přicházím hlavně kvůli tomu, že mám v krku bílé čepy, podívala se ještě jednou a zároveň uz predepisovala antibiotika. Nevím proč lékař který se boji přiblížit k pacientovi ještě bere služby.

S paní doktorkou jsem se potkal jen jednou a to na pohotovosti v Krči - byla nepříjemná, nenechala ani domluvit - vyšetření a nasazení antibiotik ji trvalo cca 2 minuty. Když jsem se chtěl na něco zeptat - reagovala slovy "co zas".
Je to ostuda zdravotnictví - v jejím věku (cca 100let) bych čekal trochu moudrosti....