Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

Paní doktorka Figurová je jedním z nejlepších a nejprofesionálnějších lékařů se kterým jsem se v životě setkala. Nesmírně si jí vážím nejen jako vynikajícího odborníka, ale i jako skvělého člověka. Vždycky jsem u ní našla pochopení a pomoc. Jsem jí vděčná za to, že jsem otěhotněla i za to, že jsem bez komplikací porodila. Nesmírně si jí vážím. Gabriela Babická

K pani Figurovej chodim uz od sedemnastich a za tie roky sa mi nestalo, ze by jej pristup, ci pristup sestier akokolvek zakolisal. Je vzdy maximalne profesionalna, prijemna a pozitivna; akykolvek problem na rovinu a jasne vysvetli a navrhne sposoby riesenia. Nesmierne na nej obdivujem jej profesny rozhlad a, samozrejme, jazykovu vybavenost umoznujucu jej ponukat svoje sluzby velmi sirokej zahranicnej klientele. Ceny odpovedaju za poskytnute sluzby do poslednej koruny a nikdy som nelutovala. Terezia

Nerozpoznala příčiny neplodnosti, neodeslala do specializovaného pracoviště, musela jsem si všechno vyběhat sama, čekala bych větší profesionalitu.

Nedam na pani Elenu dopustit,chodim k ni uz nekolik let a skoro pred 4 lety pomohla na svet me Kristince !!!!Uzasna pani doktorka :-)Kucharova

skvela doktora,vynikajuci porodnik vrelo odporucam, jedna z najlepsich. Mala som tu cest svoje prve dieta porodit za jej pomoci a musim povedat ze nelutujem ak budem s manzelom planovat druhe, urcite sa obratim na pani doktorku. Vrelo odporucam, je naozaj velky profesional a odbornik

Nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla pro sebe i své děti přát. Je profesionální, velmi milá, vždycky dobře naladěná a věřím jí. G.

Zachránila mi život a dceru

Porodila vsechny moje deti(3), absolutne skvela odbornice, perfektni pristup k pacientce, mohu jen a jen doporucit...

Paní doktorka je velmi profeionální, pečlivá a skvělý porodník. Pokud budu jestě jednou rodit, tak pouze s ní. Moc ji děkuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

jsem ve 20 tt těhotenství. Včera paní doktorka po utz vyslovila podezření na rozštěp rtu. Na prvotrimestrarnim screeningu ale nic takového jiný pan doktor neříkal. A podle informací už by to mělo být vidět i tam.
Jdu sice ještě na další vyšetření ale do té doby se zbláznim.
Děkuji za odpověď

poprosím o informaci ohledně Vašeho jména. Děkuji , paní doktorka Janatová bude zase v pondělí.
Chcete k ní objednat?
Děkuji, recepce Karolina Makovcová