Neurochirurgie FN Královské Vinohrady a 3. LF UK
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Musím se přidat - pan profesor je opravdu vyjímečný lékař, člověk. Na to jaký je odborník ve svém oboru, je skromný, milý a má krásný přístup k pacientům. Jemu patří velké díky, že se můžu aspoň trochu usmát a nemám "spadlý" obličej. Přeji mu jen to nejlepší

Pan profesor je úžasný, neuvěřitelně schopný, šikovný, lidský. Já na jeho zázračné ruce vzpomínám už od roku 1985,
kdy mi ve Vojenské nemocnici v Praze operoval bederní páteř L 4/5, čímž mně zachránil od osm let trvajících bolestí. Vzpomínám na Vás, pane profesore, po celý ten dlouhý čas s láskou a obdivem, a byť opožděně Vám chci popřát vše nejlepší k narozeninán, hodně zdraví a strašně moc úspěchů ve veškerém Vašem konání.
S úctou a díky
Stanislava Baštová

V roce 1993 jsem u tohoto lékaře podstoupila operaci krční páteře,když už si se mnou nevěděli v Ostravě rady.
Dnes jsem se dočetla,že tento skvělý lékař a zároveň skromný a hluboce lidský člověk se dožívá 75 let,proto se přpojoji ke všem gratulantům a přeji do dalších let hodně zdraví,životní pohody a spokojenosti.

Lidský,pečlivý,výborný lékař.

V roku 1993 ma operoval vo vojenskej nemocnici. Velká vdaka

Vzpominam na Vas s vdecnosti a dekuji za sebe , jako ,, vychovance ,, .
At se Vam dari a mejte se dobre .
S uctou Valachova

Byl jsem na přednášce o neurologii kterou přednášel tento pán. Byl moc a moc příjemný a působil na mě dojmem úplně nejlešího doktora co jsem kdy poznal