Chirurgická ambulance
Lovosická 40/440, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Moderátor bohužel odmítl mé hodnocení a to tam nebylo žádné vulgární slovo, no jen tak dál, kam jsme se to dostali když člověk nemůže napsat pravdu ???!!!!!!!!

Pan doktor Bachrach je v mých očích úžasným člověkem, který mi velice pomohl. Kdykoli jsem přišla, byl velice milý, příjemný a svým humorem dodával chuť překonávat nepřízeň osudu :). Moc děkuji a nikdy na Vaši pomoc nezapomenu.

Tenhle chirurg je u nás na sídlišti pojem. Bohužel ve špatném slova smyslu. Jak již napsali jiní, je občas arogantní a vulgární. Asi záleží, jak se vyspí, někdy je s ním docela v pohodě pokec. V čekárně má denně narváno, ale odsejpá to. Jako doktor mi přijde dobrej. Když jsem u něj byl s pohmožděninami, vykloubeninami, na šití, apod. tak vždycky všechno bez problému. Když jsem si ale na fotbale přetrhal ACL (to jsem tehdy ještě nevěděl), tak když RTG ani sono nic neodhalilo, tak mi řekl, že neví, co se mnou a poslal mě pryč, ať to zkusím třeba na ortopedii. Dávám doporučuji, ale musíte ho chytnout v dobrý náladě, což se zjevně moc často nestává.

Taktéž nedoporučiji .Jak člověk tak i doktor je velmi špatnej.Je velmi vulgární a agresivní a nebere si rukavice .Pacienty vyšetřuje velmi bolestivým pohmatem.
Je děsný ,měl by už opravdu jít do důchodu a už nevylejzat.

Tak tento doktor je skutečně odrazem svého jména.. Už to mě při příchodu do jeho prázdné čekárny nepřidalo na optimismu...
Měla jsem ošklivě zlomenou nohu a jeho přístup skutečně nezapomenu.. Velmi necitlivě mi zlomenou nohu uchopil, až mi vytryskly slzy... nemluvě o celkově nevrlém a nezaujatém výrazu morousa... Nechal mi dát sádru..velmi mladá sestřička mi ji udělala, však něco bylo špatně...Když mi sádru měli sundat, neordinoval,/naštěstí/, a tak jsem se vydala k panu dotktorovi Adámkovi, který má ordinaci hned vedle (mimochodem vřele doporučuji)..:o) a tam po rentgenu snímku zjistili, že zlomenina je více vychýlena, než byla původně, a tedy vůbec to nesrostlo...! Okamžitě jsem to v slzách volala manželovi a ten nastoupil s výrazem nesmlouvajícím, ať nám okamžitě vydají veškerá data, rentgenové snímky a podklady, ať dr.Bachrach v případě dalších komplikací můžeme žalovat!!!
Naštěstí přístup dr.Adámka byl úlně jiný a vše skončilo dobře... Dr.Bachrach už však nikdy více...

Svérázný humor nemusí každému vyhovovat, stejně jako léčba "od stolu". S pacienty se lékař sice moc nezdržuje, ale léčba perfektní,ošetření rychlé a kvalitní . V době, kdy ještě nebyla běžná odlehčená sádra, ji tento doktor používal, tím mě již před lety přesvědčil, že se stále zajímá o novinky.
Díky dceři jsem poznala několik chirurgů a chirurgických oddělení, ale pokud je to jen trochu možné, nejraději navštěvuji právě tohoto lékaře.
Z mého pohledu perfektní chirurg, doporučuji.

Je svéráz, ale alespoň mně to nevadilo. A to ani v okamžiku, kdy mi zlehka vynadal - měl totiž pravdu. Zlomeninu prstu mého synka, kterou jiný lékař na snímcích neviděl, on odhalil a tak jen díky jeho odborným schopnostem (a o ty snad jde u lékaře především, ne?) mohl prst dobře srůst.

Celá léta co bydlím na Praze 9 je mi znám tento"pan doktor".Jezdil s dětmi jako lékař na pionýrské tábory,a už tenkrát!před nějakými 25ti léty jej DĚTI!nechváliy a říkaly,že nic neumí!Nechápala jsem,ale jen do té doby co dal do sádry ruku mé dcerce!Měla něco s loktem,a tento pan "doktor"jí dal ROVNOU! sádru!Pak ji ruka po 1-3 dnech bolela a naše velice dobrá dětská lékařka řekla,že je to hrůůůza, a že se to musí dát do ohybu!Tak to předělal....a nevím proč tam lidi chodí,když tam jdou se strachem!Dnes si můžeme vybrat!...ale kde....

... přišel jsem po autonehodě se snímky páteře, které si pan doktor nechal zhotovit. Snímky mu podávám do ruky, ani se na ně nepodíval a posílá mě na neurologii (bez snímků). Bolest, že bych brečel a další nekonečné minuty v čekárně. Neurolog mě doporučuje na CT, kde zjišťují zlomeninu krčního obratle. Tentokrát to dopadlo dobře, díky péči neurologa. Ale do ordinace doktora Bachracha mě v životě nikdo nedostane...

Necitlivý, namyšlený, arogantní. Horšího lékaře jsem nepoznal.