Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Zkušený odborník na svém místě s velkou ochotou a snahou pomoci. Své profesi rozumí a dokáže věci vysvětlit.

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

Odborník na svém místě, empatický, kapacita na evropské úrovni. Velice zodpovědný, pacientův stav je u něj na 1. místě.

Je to sice specialista, snažil se mi pomoci, pak již nevěděl kudy kam nakonec jsem našla skvělého neurochirurga, který dokázal to co dr.Urgošík nedokázal. Je mi líto jeho věty .Již Vám nemohu pomoci, o nikom a o ničem nevím. Ještě , že existuje internet a já našla na můj problém lékaře co dokázal více než dr.Urgošík.

Je to chlap se zlatýma rukama. Nelza ovšem zapomenout, že stejný díl práce odvádí doc. Mudr. Robert Jech. Pacient Richard

Tento lékař je známý aj na Slovensku jako výborný odborník.

Jeden z nešpičkovějších lékařů v naší zemi.

Vynikající neurochirurg opravdu kapacita v našem zdravotnictví

Pane doktore děkuji Vám a celému týmu ( Doc. MUDr. Jech), sestřička Fialová a ostatní na oddělení gama nože,že jste mne vrátili do života. Přijměte prosím mé obrovské poděkování za vše co jste pro mne všichni vykonali. Ing. Jan Pirich

Píši to nejlepší hodnocení. Skvělý člověk a vynikající neurolog. Mamince sice již nepomohl, protože jsme se k němu dostali pozdě. Vše jsme si zařídili sami. Diagnózu, na kterou se mamka léčila několik let u jiného neurologa smetl ze stolu během pár minut.I tak děkuji a doporučuji.