Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hybešova 31, Brno
Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
55 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Jiný

Jen samá chvála. Pan doktor perfektní, sestra příjemná a moc hodná. Čekal jsem kdy začne bolet a ono nic. Děkuji za bezbolestné vytržení osmyčky. Jsem druhý den po zákroku a nic nebolí. Vřele všem doporučuji.


G
Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Jiný

Tímto bych chtěla pochválit pana doktora (zubaře) Mám paniku ze zubařu ale tady jsem se bála zbytečně.. strašně šikovný pan doktor, skoro jsem ani nevěděla, že už mám vše za sebou. Trhání osmičky úplně na pohodu. Sestřička taky moc hodná a šikovná. Kdybych měla jít zase k zubaři, tak bych chtěla jenom sem. Zatím nejlepší zubař a sestra, který jsem poznala.


Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. Extrakce 7 dole

Úžasný lékař, výborná sestra, radost si nechat trhat zuby ;-))) mám panickou hrůzu ze zubařů, k panu doktorovi bych chodila i kdybych nemusela ;-). Lidský přístup, profesionalita! ;-)


I
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologické centrum VDENTAL s.r.o. extrakce zubu

Pan doktor Jakub je nejen vynikající lékař a odborník, ale také velmi citlivý člověk s lidským přístupem k pacientovi. To samé platí i o jeho milé a pozorné sestřičce. Moje návštěva ordinace začala strachem ale skončila s úsměvem na tváři (avšak bez jedné osmičky) :-). Přeji hodně úspěchů a ještě jednou moc děkuji. Paul H.

MUDr. Denis Jakub

Děkujeme :)


D
Ověřeny pacient

4x extrakce osmiček s řezáním dásně. Děkuji mockrát za úžasnou práci ale hlavně za osobní přístup.
Přijal mě i v sobotu s bolestmi. A když se mi při zákroku udělalo zle, zachoval se profesionálně a nechoval se ke mně jako "Kriste pane, vy jste ale otravná".


Ověřeny pacient

K panu doktoru Jakubovi jsem se nechala odeslat svojí zubařkou na základě pozitivního hodnocení zde k vytrhnutí dvou osmiček. Jedna byla s velkým zánětem a nebyla úplně narostlá a druhá narostlá, ale měla málo místa. Musím říct, že hodnocení pacientů na pana doktora je odpovídající - je opravdu skvělý, přistupuje k pacientům velmi citlivě a trhání zubů zvládá na jedničku. Ani přes zánět jsem nic necítila a chirurgické odstranění osmičky bylo nakonec docela příjemné, klidně bych mohla u toho usnout. Sestřička Natálie vše pacientovi vysvětlí, připraví vás na vše a dá rady na následující dny, aby hojení probíhalo bez problémů. Jsou s panem doktorem skvělý tým! Zbývá mi poslední osmička a už teď se těším, že půjdu zase k nim.


R
Ověřeny pacient

Dnes jsem byla u pana doktora Jakuba na vytrhnutí osmičky.měla jsem strach,jelikož mám hrůzu ze zubařů.tady vše proběhlo v pohodě,sestřička byla příjemná,vše mi vysvětlila... vůbec nic mě nebolelo,jak injekce na umrtvení,tak samotné vytrhnutí.pan doktor je prostě jednička :-) všem vřele doporučuji a děkuji za vše.Radka


K
Ověřeny pacient

Byla jsem u doktora Jakuba na vytrhnutí 2 osmiček které už byly rozpadnuté..hrozilo nařezávání do kosti a dásní + šití pan doktor to zmáknul i bez toho je to jednička!!!!skvělý přístup moc chválím i sestřička velice přijemná:)))


V
Ověřeny pacient

Znamenitý pan doktor, je ohleduplný, hodný, citlivý. Měl jsem vždy hrůzu z bolesti, ale zbytečně.
Protože u pana doktora Jakuba mě nikdy nic nebolelo a ani po zákroku. Sestříčka také na jedničku. Děkuji moc za vás a že jste mi dokázali že to u zubaře bolet nemusí.
Mohu jedině doporučit.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Jakub má kouzelné ruce,vytrhl moji nakřivo rostoucí osmičku za dvě vteřiny,šest hodin po zákroku a žádná bolest,paráda :-).Vřele doporučuji a moc děkuji za velmi milé chování i zdravotní sestřičce.E.Lorencová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci


Specializace

  • zubní lékař - stomatolog